http://kariera.mk

Ky është fituesi i zgjedhjeve presidenciale sipas anketës Rejting

para 2 muajve - Ina

Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës,...

Ky është fituesi i zgjedhjeve presidenciale sipas anketës Rejting

para 2 muajve - Aktuale

Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës,...

Anketë QMBN: Pendarovski me 27,2 për qind para Siljanovskës me 23,5 dhe Reka me 11 për qind

para 2 muajve - Medial

Shkup, 15 prill 2019 (MEDIAL) – Stevo Pendarovski, kandidat i LSDM-së dhe BDI-së është në udhëheqësi të lehtë (27,2 për qind) para Gordana Siljanovska Davkova, kandidate e VMRO-DPMNE-së (23,5 për qind),...

Ka kush është fituesi i zgjedhjeve presidenciale sipas anketës së Rejting-ut

para 2 muajve - Lajm

Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës,...

Anketa e Rejting: Për Pendarovskin 38,3 për qind, për Siljanovskën 33,2 për qind për Rekën 12,6 për qind

para 2 muajve - Medial

Shkup, 15 prill 2019 (MEDIAL) – Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e...

Ky është fituesi i zgjedhjeve presidenciale sipas anketës Rejting

para 2 muajve - Tetova1

Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës,...

Anketa: Ja cilët kandidatë kanë më shumë përkrahje nga qytetarët e RMV-së

para 2 muajve - Portalb

Në zgjedhjet e ardhshme presidenciale për Stevo Pendarovskin do të votojnë 38.3 qytetarë, për Gordana Siljanovskën do të votojnë 33.2 qytetarë, ndërsa për Blerim Rekën do të votojnë 12.6 për qind e qytetarëve...

Pendarovski me 27,2%, Siljanovska 23,5% dhe Reka 11% . Del sondazhi i ri

para 2 muajve - Lajm

Stevo Pendarovski, kandidat i LSDM-së dhe BDI-së është në udhëheqësi të lehtë (27,2 për qind) para Gordana Siljanovska Davkova, kandidate e VMRO-DPMNE-së (23,5 për qind), gjegjësisht dallimi është 3,7...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK