http://kariera.mk

Ndalohet komando ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS

para 2 muajve - Lajmi.net

Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29...

Ndalohet komando ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS

para 2 muajve - Klan Kosova

Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar...

Ndalohet komando ekstremisti në Krujë, antiterrori zbulon se stërviste me armë fëmijët për “ISIS”

para 2 muajve - Gazeta Tema

Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29...

Në kërkim për terrrorizëm, arrestohet ish-komandoja (Emri)

para 2 muajve - BalkanWeb

Një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në në Irak dhe Afganistan në vitin 2011 është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit. Erzen Uka është vënë në pranga pas dyshimeve për prirje radikale...

Arrestohet ish-komando nga Kruja, stërviste me armë fëmijët

para 2 muajve - Vizion Plus

Një 29 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se është një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në Irak dhe Afganistan në vitin 2011. Ndalimi i shtetasit Erzen Uka është bërë nga zyra Antiterrorit...

Krujë, ndalohet komando ekstremist. Antiterrori zbulon se stërviste me armë fëmijët, për “ISIS”

para 2 muajve - Top Channel

Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29...

EMRI/ Arrestohet për veprime terroriste ish-komandoja i Ushtrisë Shqiptare

para 2 muajve - Albeu

Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtje me...

Komando ekstremist që stërviste me armë fëmijët për “ISIS”

para 2 muajve - Koha Jone

Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29-vjeçar...

Zbulohet një ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për “ISIS”

para 2 muajve - Koha.net

Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29...

Arrestohet ish komandoja, akuza për terrorizëm

para 2 muajve - Opinion

Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtje me...

Arrestohet personi me rrezikshmëri të lartë/ Kush është ish-komando nga Kruja që stërviste fëmijët për sulme terroriste

para 2 muajve - Sot News

Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra  Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtje me...

Krujë, ndalohet komando ekstremist. Antiterrori zbulon se stërviste me armë fëmijët, për “ISIS”

para 2 muajve - Lajm

Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29...

VIDEO / Arrestohet ish-komando nga Kruja, stërviste fëmijët për sulme terroriste

para 2 muajve - Java News

Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra  Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtje me...

Zbulohet një ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS

para 2 muajve - Gazeta Observer

Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagandë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak...

Krujë, ndalohet komando ekstremist. Antiterrori zbulon se stërviste me armë fëmijët, për “ISIS”

para 2 muajve - InfoMagazin

Në video shfaqen edhe dy djem të mitur që po bëjnë ushtrime në shtëpi, ata janë duke u stërvitur nga i ati më qellim për t’u dërguar ushtarë të ISIS. Erzen Uka që prezantohet në rrjetet sociale me emrin...

Zbulohet një ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për “ISIS”

para 2 muajve - Insajderi

Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagantë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak...

Ndalohet komando, Antiterrori zbulon se stërviste fëmijët për “ISIS”

para 2 muajve - LajmiFundit

Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK