http://kariera.mk

Facebook e konfirmon: Rregullohen të gjitha problemet në rrjetet sociale

para 2 muajve - Lajmi.net

Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë përjetuar ndërprerje të konsiderueshme, përkatësisht për dy orë rresht. Mijëra njerëz kanë regjistruar ankesa në faqen e internetit downdetector.com, me ata që përdorin...

Pas problemit të rëndë, ranë të gjithë platformat. A po rrëzohet Mark Zuckerberg?!

para 2 muajve - Lexo

Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00 të ditës së sotme, një rast i përsëritur pas atij të...

Për të dytën herë brenda muajit! Facebook, Instagram dhe WhatsApp, jashtë funksionit ! Ja arsyeja

para 2 muajve - Antpress

Facebook, Instagram, dhe WhatsApp ditën e sotme kanë qenë jashtë funksionit për dy orë rresht, në të gjithë botën. Asnjëri prej tyre nuk përditësoheshin dhe në pamje të parë të jepnin përshtypjen se ka...

Panik nëpër botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp!

para 2 muajve - Antpress

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas “Russia Today”, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve...

A po rrëzohet Mark Zuckerberg?!

para 2 muajve - Arbresh

Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00 të ditës së sotme, një rast i përsëritur pas atij të...

Zuckerberg “shqetëson” botën, rrjetet e tij sociale hasën sërish probleme

para 2 muajve - Top Channel

Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00. Shumë përdorues, edhe në Shqipëri kanë sinjalizuar...

Facebook, Instagram dhe Whatsapp pësojnë ndërprerje për përdoruesit në gjithë botën

para 2 muajve - Ina

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë pasur disa probleme këtë mëngjes për përdoruesit nga e gjithë bota. Facebook dhe Instagram është e pamundur të aksesohen, ku faqja e lajmeve refuzon të rifreskojë...

A po rrëzohet Mark Zuckerberg?! Pas problemit të rëndë, sot i ranë të gjitha platformat

para 2 muajve - Koha Jone

Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00 të ditës së sotme, një rast i përsëritur pas atij të...

Facebook përsëri me probleme

para 2 muajve - TelegrafiMk

Krahas Facebook, edhe Instagram dhe Whatsapp kanë probleme.Lajmi është konfirmuar edhe nga downdetector.com, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe...

Reagime në nivelin global: Facebookdown, Instagramdown, WhatsAppdown…

para 2 muajve - Medial

Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një...

Kaos me aplikacionet e Mark Zuckerberg: Ja çfarë ndodhi për orë të tëra

para 2 muajve - Gazeta Tema

Shërbimet e Facebook-ut, Instagramit dhe Whatsapp-it u ndërprenë përkohësisht të dielën në disa pjesë të botës dhe më pas qasja në këto platforma u vështirësua. Probleme janë raportuar në Europë, Malajzi...

Facebook, Instagram dhe Whatsapp pësojnë ndërprerje për përdoruesit në gjithë botën

para 2 muajve - Medial

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë pasur disa probleme këtë mëngjes për përdoruesit nga e gjithë bota. Facebook dhe Instagram është e pamundur të aksesohen, ku faqja e lajmeve refuzon të rifreskojë...

Panik nëpër botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp!

para 2 muajve - Fakti Ditor

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas “Russia Today”, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve...

Bie nga sistemi Facebook, Instagram dhe WhatsApp

para 2 muajve - Aktuale

Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë rënë nga sistemi pasi që përdoruesit anembanë globit po ankohen se nuk mund të hyjnë. Të tre rrjetet sociale – të cilat i përkasin Facebookut – kanë pasur probleme...

Facebook, Instagram dhe WhatsApp jashtë funksionit në Shqipëri dhe shumë vende të botës

para 2 muajve - Koha Jone

Përdoruesit e Facebook, Instagram dhe WhatsApp u tronditën mesditën e sotme kur mësuan se platformat e tyre të preferuara të mediave sociale nuk punonin. Kur kërkohet të aksesohet në këto rrjete sociale...

Bie sistemi i Facebook, Instagram dhe WhatsApp! Ç’po ndodh?

para 2 muajve - Blitz

Nëse mesditën e sotme  keni pasur probleme Facebook, Instagram dhe Whatsapp, nuk jeni të vetmit, pasi janë konstatuar  probleme në të gjithë botën. Mediat e huaja shkruajnë sot se shërbimet e Facebook...

Facebook e Instagram bien nga sistemi

para 2 muajve - GazetaBlic

Facebook si duket ka rënë nga sistemi, sipas qindra njerëzve që janë duke raportuar. Përdoruesit e rrjetit social gjithashtu janë duke raportuar edhe për probleme në Instagram, i cili është nën pronësi...

Bie nga sistemi Facebook, Instagram dhe WhatsApp

para 2 muajve - Klan Kosova

Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë rënë nga sistemi pasi që përdoruesit anembanë globit po ankohen se nuk mund të hyjnë. Të tre rrjetet sociale – të cilat i përkasin Facebookut – kanë pasur probleme...

“Fiken” mediat sociale, bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp

para 2 muajve - Gazeta Tema

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve që raportojnë mungesën...

Kaos me rrjetet sociale, ndërpriten aplikacionet e Mark Zuckerberg

para 2 muajve - InfoMagazin

Shërbimet e Facebook-ut, Instagramit dhe Whatsapp-it u ndërprenë përkohësisht të dielën në disa pjesë të botës dhe më pas qasja në këto platforma u vështirësua. Probleme janë raportuar në Europë, Malajzi...

E gjithë bota në ‘këmbë’ pasi Facebook ra nga sistemi

para 2 muajve - Infokusi

Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një...

Panik nëpër botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp!

para 2 muajve - Top Channel

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas “Russia Today”, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve...

U bllokuan Facebook, Instagram dhe Whatsapp!

para 2 muajve - Tetova Sot

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas mediave ndërkombëtare, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të...

U bllokuan Facebook, Instagram dhe Whatsapp!

para 2 muajve - Portalb

Problemet janë vënë re edhe në Maqedoni të Veriut, dhe shtete tjera të Ballkanit. Nuk ka ende sqarime se çfarë ka ndodhur me këto platforma.

Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp!

para 2 muajve - Opinion

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas mediave ndërkombëtare shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të...

HARTA/ Bie Facebook e Instagram, probleme edhe në Shqipëri

para 2 muajve - Albeu

Dy rrjetet më të mëdha sociale , Facebook dhe Instagram kanë rënë këtë të diel së funksionuari duke krijuar vështirësi në logimin për miliona përdorues. Gjithashtu edhe rrjeti social WhatsApp nuk funksionon....

Bie sistemi i Facebookut, Instagramit dhe WhatsApp

para 2 muajve - Lajmi.net

Nuk duhet të shqetësohuni nëse keni pasur problem të hyni në llogarinë e juaj në Facebook dhe Instagram pasi që nuk jeni të vetmit. Këtyre rrjeteve sociale iu kanë rënë sistemet dhe përdoruesit që nuk...

Facebook bie nga sistemi

para 2 muajve - Infokusi

Përdoruesit e rrjetit social “Facebook”, këtë të diele janë duke pasur problem të kyçen në llogaritë e tyre, pasi serverët e këtij rrjeti janë jashtë linjës. Ndërprerja Facebook ka filluar këtë mëngjes....

Ç’po ndodh? Facebook, Instagram dhe Whatsapp bien në gjithë botën

para 2 muajve - BalkanWeb

Facebook, Instagram dhe Whatsapp probleme në të gjithë botën. Russia Today shkruan sot se shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve...

Ç’po ndodh? Facebook, Instagram dhe Whatsapp bien në gjithë botën

para 2 muajve - Shekulli

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas “Russia Today”, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve...

Facebook, Instagram dhe Whatsapp bien në gjithë botën

para 2 muajve - Vizion Plus

Facebook, Instagram dhe Whatsapp probleme teknike në të gjithë botën. Informacionet bëjnë me dije se shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë...

Alarmohen përdoruesit e rrjeteve sociale/ Ndodh ajo që nuk pritej me Facebook, Instagram dhe WhatsApp në gjithë botën

para 2 muajve - Sot News

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Russia Today shkruan sot se shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të...

Ç’po ndodh? Ndodh ajo që nuk pritej me Facebook, Instagram dhe WhatsApp në gjithë botën

para 2 muajve - Sot News

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Russia Today shkruan sot se shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të...

“Blackout total”/ Ndalojnë së funksionuari Facebook, Instagram dhe WhatsApp

para 2 muajve - Koha Jone

Rrjeti më i madh social Facebbok shfaq sërish probleme. Facebook ka rënë në Shqipëri dhe sipas raportimeve të mediave ndërkombëtare probleme ka pasur në të gjithë botën, me përdoruesit të cilët nuk arrijnë...

Facebook e Instagram bien nga sistemi

para 2 muajve - Koha.net

Facebook si duket ka rënë nga sistemi, sipas qindra njerëzve që janë duke raportuar. Përdoruesit e rrjetit social gjithashtu janë duke raportuar edhe për probleme në Instagram, i cili është nën pronësi...

U bllokuan Facebook, Instagram dhe Whatsapp!

para 2 muajve - Shenja

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas mediave ndërkombëtare, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të...

“Faqet nuk mund të arrihen”, bien në gjithë botën “Facebook”, “Instagram” dhe “Whatsapp”

para 2 muajve - Java News

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kishin probleme në të gjithë botën. Sipas mediave të huaja shërbimet e rrjetit social më popullor në botë po përjetonin vështirësi teknike duke treguar mungesën e qasjes...

Reagime në nivelin global: Facebookdown,Instagramdown, WhatsAppdown…

para 2 muajve - Gazeta Observer

Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një...

Panik nëpër botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp!

para 2 muajve - Tetova1

Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas “Russia Today”, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve...

Facebookdown,Instagramdown, WhatsAppdown…

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një...

Bien nga sistemi Facebook, Instagram dhe Whatsapp

para 2 muajve - Arbresh

Nuk duhet të shqetësohuni nëse keni pasur problem të hyni në llogarinë e juaj në Facebook dhe Instagram pasi që nuk jeni të vetmit. Këtyre rrjeteve sociale iu kanë rënë sistemet dhe përdoruesit që nuk...

Ç’po ndodh? Facebook, Instagram dhe Whatsapp bien në gjithë botën

para 2 muajve - Lexo

Facebook, Instagram dhe Whatsapp probleme në të gjithë botën. Russia Today shkruan sot se shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve...

Bie nga sistemi Facebook, Instagram dhe WhatsApp

para 2 muajve - Ekonomia Online

Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë rënë nga sistemi pasi që përdoruesit anembanë globit po ankohen se nuk mund të hyjnë. Të tre rrjetet sociale – të cilat i përkasin Facebookut – kanë pasur probleme...

Bien “Facebook”, “Instagram” dhe “Whatsapp”

para 2 muajve - Epoka e Re

Sipas “Russia Today”, shërbimet e “Facebook” po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve që raportojnë mungesën e qasjes në “Facebook”, “Instagram” dhe...

Konfirmohet: Bie nga sistemi Facebook, Instagram dhe WhatsApp

para 2 muajve - Bota Press

Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë rënë nga sistemi pasi që përdoruesit anembanë globit po ankohen se nuk mund të hyjnë. Të tre rrjetet sociale – të cilat i përkasin Facebookut – kanë pasur probleme...

Përsëri jashtë funksionit Facebook, Instagram dhe Whatsapp

para 2 muajve - Albinfo

Rreth orës 13:00 miliona përdorues të rrjeteve sociale Facebook, Instagram dhe Whatsapp nuk kanë pasur qasje në këto platforma, shkruan albinfo.ch. Sipas raportimeve të mediave ndërkombëtare, ky problem...

Panik tek përdoruesit kudo në botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp…!

para 2 muajve - LajmiFundit

Rrjetet sociale Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë ndeshur probleme në të gjithë botën diten e sotme vetem pak jave pas nje tjeter nderprerje qe terhoqi vemendjen e perdoruesve. Sipas “Russia Today”,...

Facebook e Instagram bien nga sistemi

para 2 muajve - InfoMagazin

Facebook si duket ka rënë nga sistemi, sipas qindra njerëzve që janë duke raportuar. Përdoruesit e rrjetit social gjithashtu janë duke raportuar edhe për probleme në Instagram, i cili është nën pronësi...

Facebook bie nga sistemi

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Përdoruesit e rrjetit social “Facebook”, këtë të diele janë duke pasur problem të kyçen në llogaritë e tyre, pasi serverët e këtij rrjeti janë jashtë linjës. Facebook ka dalë jashtë funksionit tash e gjysmë...

Bie sistemi i Facebookut, Instagramit dhe WhatsApp

para 2 muajve - Insajderi

Këtyre rrjeteve sociale iu kanë rënë sistemet dhe përdoruesit që nuk po mund t’i shfrytëzojnë këto. Zonat ku nuk ka qasje në Facebook Me të njëjtin problem, por në nivel shumë më të vogël, është prekur...

Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp, rrjeti në kaos

para 2 muajve - Sovrani

Përdoruesit e platformave më të njohura, Facebook, Instagram dhe Whatsapp, kanë hasur vështirësi në përdorimin e tyre, që prej mëngjesit të ditës së sotme. Por, rreth orës 13:00, mediat ndërkombëtare raportojnë...

Facebook bie nga sistemi

para 2 muajve - Bota Press

Përdoruesit e rrjetit social “Facebook”, këtë të diele janë duke pasur problem të kyçen në llogaritë e tyre, pasi serverët e këtij rrjeti janë jashtë linjës. Facebook ka dalë jashtë funksionit tash e gjysmë...

Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp, rrjeti në kaos

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Përdoruesit e platformave më të njohura, Facebook, Instagram dhe Whatsapp, kanë hasur vështirësi në përdorimin e tyre, që prej mëngjesit të ditës së sotme. Por, rreth orës 13:00, mediat ndërkombëtare raportojnë...

Bie Facebook dhe Instagram, miliona përdorues nuk mund të kyçen

para 2 muajve - Periskopi

Rrjetet sociale, Facebook dhe Instagram për shumë përdorues në orët e fundit janë të paçasshme, për shkak të disa problemeve që ende nuk janë bërë të njohura, transmeton Periskopi Daily Mail raporton se...

Instagram u tregon të huajve historitë e përdoruesve

para 2 muajve - Medial

Në fillim të kësaj jave një problem në Instagram bëri të historitë e disa përdoruesve të shfaqeshin të huajve. Të paktën një përdorues raportoi problemin në Twitter dhe një zëdhënës i Instagram kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK