http://kariera.mk

Kapën mbi 90 kilogramë kokainë në Maltë, destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - GazetaBlic

Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës. Dy prej këtyre kontenierëve, që vinin nga Amerika e Jugut, do...

Kapën mbi 90 kilogramë kokainë në Maltë, kishin destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - Klan Kosova

Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës. Dy prej këtyre kontenierëve, që vinin nga Amerika e Jugut, do...

Kapën mbi 90 kilogramë kokainë në Maltë, destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - GazetaBlic

Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës. Dy prej këtyre kontenierëve, që vinin nga Amerika e Jugut, do...

Kapën mbi 90 kilogramë kokainë në Maltë, kishin destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - Lajmi.net

Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës. Dy prej këtyre kontenierëve, që vinin nga Amerika e Jugut, do...

Kapen 91.2 kg kokainë në Maltë, dy konteinerë, destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës. Dy prej këtyre kontenierëve, që vinin nga Amerika e Jugut, do...

Kapën mbi 90 kilogramë kokainë në Maltë, kishin destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - Sovrani

Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës. Dy prej këtyre kontenierëve, që vinin nga Amerika e Jugut, do...

Maltë, kapen 91.2 kg kokainë. Dy konteinerë, destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - InfoMagazin

Operacioni ka qenë rrjedhojë e bashkëpunimit mes Departamentit të Doganave në Maltë, Policisë dhe Autoritetit Portual. “Një njësi monitoruese e doganave kishte piketuar disa kontenierë për skanim, – thuhet...

Strazimiri, ministrit Lleshaj: Kush të pengon të zbardhësh drogën?

para 3 muajve - Top Channel

Sasia e kokainës së kapur nga autoritetet malteze, që kishin për destinacion Shqipërinë dhe Greqinë, ka nxjerrë ish-deputetin e Partisë Demokratike, Gent Strazimiri në një reagim ndaj ministrit të Brendshëm,...

Maltë, kapen 91.2 kg kokainë. Dy konteinerë, destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - Top Channel

Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës. Dy prej këtyre kontenierëve, që vinin nga Amerika e Jugut, do...

Ish-deputeti-ministrit Lleshaj: Kush të pengon të zbardhësh drogën?

para 3 muajve - Koha Jone

91 kg kokainë e kapur nga autoritetet malteze, që kishin për destinacion Shqipërinë dhe Greqinë, ka nxjerrë ish-deputetin e PD-së, Gent Strazimiri në një reagim ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj....

Strazimiri – Lleshajt: Breshëri kokaine drejt Shqipërisë

para 3 muajve - BalkanWeb

Ish-deputeti i PD Gent Strazimiri përmes një statusi në “Facebook” shkruan se ndërkohë që Sandër Lleshaj merrej me “goditjen e elementëve opozitarë”, drejt Shqipërisë po niseshin 91 kg kokainë me vlerë...

Lumi i kokainës vazhdon drejt Shqipërisë, drogë me vlerë 10.3 milionë euro u kap vetëm sot

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Autoritetet shtetërore në Maltë vijojnë të kapin ngarkesa me kokainë që janë të destinuara për Shqipërinë. Një ditë më parë njoftohet se u kapën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në Freeport....

“Kush e pengon Lleshin të zbulojë garantin në qeveri të kokainës nga Malta?!”, ish-deputeti i PD flet hapur dhe lëshon akuzat e rënda

para 3 muajve - Sot News

Pas kapjes së 91 kilogramëve të kokainës në Maltë me destinacion Shqipërinë, ka reaguar ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri. Në një reagim në Facebook, teksa i drejtohet ministrit Sandër...

Kapen mbi 91 kilogramë kokainë në Maltë, destinacion kishte Shqipërinë

para 3 muajve - Epoka e Re

Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës. Dy prej këtyre kontenierëve, që vinin nga Amerika e Jugut, do...

Kapet 10.3 mln euro kokainë, ishte planifikuar të vinte në Shqipëri

para 3 muajve - Antpress

Kontejnerë që përmbanin kok*ainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur...

Maltë, kapen 91.2 kg kokainë. Dy konteinerë, destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - 24 ore

Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës. Dy prej këtyre kontenierëve, që vinin nga Amerika e Jugut, do...

Narkotikët, ilaçet, armët dhe paratë më tërheqëse për kontrabandim

para 3 muajve - Alsat-M

Një ton marijuanë ka sekuestruar vitin e kaluar dogana në 16 aksione për parandalimin e kontrabandimi me narkotikë. Në aksionet sipas raportit të Drejtorisë së Doganave për punën gjatë vitit të kaluar,...

Kapet 10.3 mln euro kokainë në Maltë, mediat: Vinte në Shqipëri

para 3 muajve - BalkanWeb

Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur...

Kapet 10.3 mln euro kokainë në Maltë, mediat: Vinte në Shqipëri

para 3 muajve - Republika

Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur...

Kapet 10.3 mln euro kokainë në Maltë, mediat: Vinte në Shqipëri

para 3 muajve - Tetova Sot

Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur...

Kapen 3 kontejnerë me kokainë në Maltë, 2 me destinacion Durrësin

para 3 muajve - Shekulli

Një sasi prej 91.25 kg kokaine është kapur në portin e Maltës dhe sasia e lëndës narkotike ishte fshehur brenda 3 kontejnerëve. Mediat vendase raportojnë se Departamenti i drogës ka sekuestruar ditën e...

Kapen 91 kg kokainë në Maltë, pjesë e destinacionit edhe Shqipëria

para 3 muajve - Vizion Plus

Një tjetër ngarkesë më kokainë është kapur në portin e Maltës dhe dyshohet se si destinacion kishte Shqipërinë. Mediat malteze bëjnë me dije se ngarkesa prej 91. 25 kg kokainë ishte ndarë në tre kontenierë...

Po vinte drejt Durrësit, sa kokainë u kap në portin e Maltës (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Një sasi prej 91.25 kg kokainë e pastër është kapur në Maltë e fshehur brenda tre kontejnerëve. Sipas mediave vendase kontejnerët në të cilët ishte fshehur sasia e madhe e kokainës kishin si destinacion...

Në portin e Maltës kapen 91.25 kg kokainë, dy nga tre kontejnerët kishin destinacion Durrësin

para 3 muajve - Koha.net

Kapet një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në...

”Lumë” kokaine drejt Shqipërisë, kapen 91 kg në tre kontenierë

para 3 muajve - Koha Jone

Kokaina nuk ka të ndalur. Këtë herë nuk u kap në Shqipëri por në portin e Maltës dhe destinacion kishte Durrësin. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të...

Narkotikët, ilaçet, armët dhe paratë më tërheqëse për kontrabandim

para 3 muajve - Lajm

Një ton marijuanë ka sekuestruar vitin e kaluar dogana në 16 aksione për parandalimin e kontrabandimi me narkotikë. Në aksionet sipas raportit të Drejtorisë së Doganave për punën gjatë vitit të kaluar,...

Kapet 10.3 mln euro kokainë në Maltë, mediat: Vinte në Shqipëri

para 3 muajve - Fakti Ditor

Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur...

E FUNDIT/ "Lum kokaine" në Maltë, kapen tre kontejnerë me destinacion Durrësin

para 3 muajve - Albeu

Kapet një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerë ve në...

“Pulë” tek kokaina 10.3 mln euroshe! Në Maltë kapet një sasi e madhe droge me destinacion Shqipërinë

para 3 muajve - Lajm

Një sasi e madhe kokaine është kapur në portin e Maltës, teksa destinacioni i gjysmës së drogës ishte porti i Durrësit. Bëhet fjalë për një sasi prej 10.3 milionë eurosh kokaine, e ardhur nga Amerika e...

Zbulohet kontejneri i mbushur me kokainë në Maltë me destinacion Durrësin, shikoni si ishin maskuar pakot, vlera e tyre kapte shifra rekord

para 3 muajve - Sot News

Kapet në portin e Maltës një sasi kokaine me destinacion Shqipërinë. Mediat vendase raportojnë se sekuestrimi i kokainës me vlerë 10.3 milionë euro është bërë nga Departamenti i doganës, teksa policia...

Nuk ndalet kokaina drejt Shqipërisë, kapen 91 kg

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Kapet një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në...

Maltë/ Kapen 91 kg kokainë, destinacion Shqipëria dhe Greqia

para 3 muajve - Java News

91. 25 kg kokainë janë kapur në Maltë, ngarkesë e cila kishte si destinacion Portin e Durrës. Mediat malteze bëjnë me dije se ngarkesa e kokainës ishte ndarë në tre kontenierë të ndryshëm dy prej të cilëve...

Vitin e kaluar në Maqedoni më shumë janë kontrabanduar lëndë narkotike, ilaçe, armë dhe para

para 3 muajve - InfoMagazin

Një ton marihuanë ka sekuestruar vitin e kaluar dogana në 16 aksione për parandalimin e kontrabandimi me narkotikë. Në aksionet sipas raportit të Drejtorisë së Doganave për punën gjatë vitit të kaluar,...

“Lum malli” në Maltë, kapen tre kontejnerë me destinacion Durrësin

para 3 muajve - LajmiFundit

Kapet një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK