http://kariera.mk

AKP-ja derdh në buxhetin e shtetit rreth 107 milionë euro

para 2 muajve - Koha.net

Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit miratoi propozimin për transferim të “Fondeve të Përkohshme” të likuidimit në Buxhetin e Republikës së Kosovës në shumën prej 106.800.00 milionë...

106 milionë të AKP-së do të transferohen në buxhetin e shtetit

para 2 muajve - RTV 21

Bordi gjithashtu shqyrtoi dhe miratoi transaksionet e Shitjes së Aseteve me Likuidim SHAL Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit ka miratoi propozimin për transferim të “Fondeve të Përkohshme”...

106 milionë euro për Agjencinë Kosovare të Privatizimit

para 2 muajve - GazetaBlic

Sot në mbledhjen e jashtëzakonshme organizuar nga Bordi i Drejtorëve të Agjencisë Kosovare të Privatizimit është miratuar transferimi i 106 milionë eurove nga bugjeti i Kosovës. Bordi i Drejtorëve i Agjencisë...

AKP ia shton buxhetit 106 milionë euro

para 2 muajve - Infokusi

Agjencia Kosovare e Privatizimit ka transformuar në buxhetin e vendit 106.800.00 milion euro. Kështu ka bërë të ditur AKP-ja përmes një njoftimi shkruan gazeta inFokus. “Bordi i Drejtorëve i Agjencisë...

AKP transferon 106.8 milionë euro në buxhetin e Kosovës

para 2 muajve - Arbresh

Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit (AKP) mbajti mbledhjen e tij të jashtëzakonshme për shitjet e planifikuara. Në këtë takim, Bordi miratoi propozimin për transferim të “Fondeve të...

AKP miraton transferimin e 106 milionë eurove në Buxhetin e Kosovës

para 2 muajve - Gazeta Observer

Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit mbajti mbledhjen e tij të jashtëzakonshme me qëllim të optimizimit dhe arritjes së shitjeve të planifikuara me 15 prill 2019. Në këtë takim Bordi...

AKP miraton transferimin e 106 milionë eurove në Buxhetin e Kosovës

para 2 muajve - Periskopi

Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit mbajti mbledhjen e tij të jashtëzakonshme me qëllim të optimizimit dhe arritjes së shitjeve të planifikuara me 15 prill 2019. Në këtë takim Bordi...

106 milionë të AKP-së do të transferohen në buxhetin e shtetit

para 2 muajve - KosovaPress

Agjencia Kosovare e Privatizimit më transferimin e fundit në Buxhetin e Republikës së Kosovës, deri më tani ka transferuar në total shumën prej 326 milionë euro. Bordi gjithashtu shqyrtoi dhe miratoi transaksionet...

Bordi i AKP-së miraton transferimin e 106 milionë eurove në buxhet

para 2 muajve - Ekonomia Online

Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit (AKP) mbajti mbledhjen e tij të jashtëzakonshme me qëllim të optimizimit dhe arritjes së shitjeve të planifikuara me 15 prill 2019. Në këtë takim...

AKP-ja transferon 106 milionë euro në buxhetin e Republikës së Kosovës

para 2 muajve - Epoka e Re

Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit ka mbajtur mbledhje të jashtëzakonshme me qëllim të optimizimit dhe arritjes së shitjeve të planifikuara më 15 prill 2019. Në këtë takim, Bordi i...

AKP-ja ia transferon 106 milionë euro buxhetit të shtetit

para 2 muajve - Ekonomia Online

Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit mbajti mbledhjen e tij të jashtëzakonshme me qëllim të optimizmit dhe arritjes së shitjeve të planifikuara me 15 prill 2019. Në këtë takim Bordi miratoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK