http://kariera.mk

Djali denoncon në polici prindërit se i shkatërruan materialet porno

para 2 muajve - Koha Jone

Një burrë në Michigan vendosi të denoncojë në polici, prindërit e tij pasi i kishin shkatërruar të gjithë koleksionin e çmuar të pornove, bën të ditur FOX 17 Burri emri i të cilit u identifikua si “Charlie”...

I hodhën koleksionin pornografik, 40-vjeçari padit prindërit

para 2 muajve - Top Channel

Një 40-vjeçar nga Indiana në Shtetet e Bashkuara ka paditur prindërit e tij për diçka krejt të pazakontë. Pas divorcit me bashkëshorten, ai u zhvendos në vitin 2016 në Michigan te prindërit e tij, por...

Padit prindërit, pasi ia shkatërruan koleksionin pornografik

para 2 muajve - Lajmi.net

Një çift është paditur nga djali i tyre, nën akuzën se i shkatërruan një koleksion me fotografi dhe video pornografike. I riu pretendon se ato vlenin dhjetëra-mijëra dollarë, ndaj kërkon rreth 86.000 dollarë...

I hodhën koleksionin pornografik, 40-vjeçari padit prindërit

para 2 muajve - Lajmi.net

Ai ka paditur javën e kaluar prindërit në Gjykatën federale të Michiganit, pasi këta të fundit e kanë pranuar se i kishin hedhur qëllimisht kutitë. Një 40-vjeçar nga Indiana në Shtetet e Bashkuara ka paditur...

I hodhën koleksionin pornografik, 40-vjeçari padit prindërit

para 2 muajve - Java News

Një 40-vjeçar nga Indiana në Shtetet e Bashkuara ka paditur prindërit e tij për diçka krejt të pazakontë. Pas divorcit me bashkëshorten, ai u zhvendos në vitin 2016 në Michigan te prindërit e tij, por...

I hodhën koleksionin pornografik, 40-vjeçari padit prindërit

para 2 muajve - InfoMagazin

Ai ka paditur javën e kaluar prindërit në Gjykatën federale të Michiganit, pasi këta të fundit e kanë pranuar se i kishin hedhur qëllimisht kutitë. Një 40-vjeçar nga Indiana në Shtetet e Bashkuara ka paditur...

Djali padit prindërit për shkak të një koleksioni pornografik

para 2 muajve - Insajderi

Telashet kishin filluar kur djali ishte kthyer të jetonte me prindërit e tij pasi ishte divorcuar me gruan. Më vonë, pasi ai kishte gjetur banesë të re dhe i kishte dërguar të gjitha gjërat e tij në adresën...

Djali padit babanë për shkak të shkatërrimit të koleksionit pornografik

para 2 muajve - Tetova Sot

Një çift nga Michigani janë paditur nga vetë djali i tyre. Arsyeja është shkatërrimi i një koleksioni pornografik për të cilat ai thotë që kanë kushtuar dhjetëra mijëra dollarë. Djali tani po kërkon 86...

Babai i shkatërron koleksionin porno, i biri e padit: Dua 86 mijë dollarë dëmshpërblim!

para 2 muajve - Epoka e Re

Një çift nga Miçigani janë paditur nga djali i tyre, pasi i shkatërruan atij një koleksion me imazhe dhe video pornografike. I riu pretendon se ato vlenin dhjetëra-mijëra dollarë, ndaj kërkon rreth 86.000...

Djali padit prindërit shkak të një koleksioni pornografik

para 2 muajve - Insajderi

Telashet kishin filluar kur djali ishte kthyer të jetonte me prindërit e tij pasi ishte divorcuar me gruan. Më vonë, pasi ai kishte gjetur banesë të re dhe i kishte dërguar të gjitha gjërat e tij në adresën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK