http://kariera.mk

Skype mundëson ndarjen e ekranit në video-biseda në telefon

para 2 muajve - Shenja

Pasi që u bë me funksionet, si turbullimi i prapavisë dhe klientëve për biseda të bazuara në ueb, Skype do ta ketë edhe mundësinë e ndarjes së ekranit me kontaktet – kjo e përfshin edhe mbështetjen si...

Skype tani ju mundëson ndarjen e ekranit Android në video-biseda në telefon

para 2 muajve - Ekonomia Online

Pasi që u bë me funksionet, si turbullimi i prapavisë dhe klientëve për biseda të bazuara në ueb, Skype do ta ketë edhe mundësinë e ndarjes së ekranit me kontaktet – kjo e përfshin edhe mbështetjen si...

Skype me funksion për ndarjen e ekranit në Android dhe iOS

para 2 muajve - Medial

Microsoft ka në plan të ofrojë për përdoruesit e aplikacionit Skype në platforma mobile mundësinë për të ndarë ekranin e telefonit ose tabletit gjatë thirrjeje. Prodhuesi i softuerit ka filluar të testojë...

Skype tani mundëson ndarjen e ekranit të telefonit tuaj, gjatë një thirrjeje

para 2 muajve - Gazeta Observer

Gjatë javëve dhe muajve të fundit, Microsoft ka bërë një gamë të gjerë përmirësimesh në Skype pas përditësimit të detyruar në Skype v8, me të cilin shumë përdorues nuk ishin të kënaqur. Tani, megjithatë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK