http://kariera.mk

Rashica njeriu i momentit në Gjermani

para 2 muajve - Top Channel

Milot Rashica vazhdon të spikasë në Bundesligën gjermane. Në këtë sezon, sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës është shndërruar në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Werder Bremen dhe po ndihmon...

Rashica në formacionin e javës në Bundesligë

para 2 muajve - Koha.mk

Ylli i Kosovës, Milot Rashica është zgjedhur në 11-shen e javës në Bundesligë, nga faqja “Whoscored”. Ylli i Werder Bremenit ndonëse këtë javë nuk arriti të shënonte, dhuroi një asistim në golin e parë...

Rashica njeriu i momentit në Gjermani

para 2 muajve - Koha Jone

Milot Rashica vazhdon të spikasë në Bundesligën gjermane. Në këtë sezon, sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës është shndërruar në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Werder Bremen dhe po ndihmon...

Shpërblehet Rashica, në formacionin e javës në Bundesliga

para 2 muajve - Aktuale

Rashica ka bërë një tjetër paraqitje të mirë në Bundesliga. Edhe pse nuk shënoi kësaj radhe, ai e ndihmoi Werderin të fitojë 2-1 ndaj Freiburg duke asistuar për golin e parë që e shënoi Klaassen. Milot...

Rashica në formacionin e javës në Bundesligë

para 2 muajve - Koha.net

Ylli i Kosovës, Milot Rashica është zgjedhur në 11-shen e javës në Bundesligë, nga faqja “Whoscored”. Ylli i Werder Bremenit ndonëse këtë javë nuk arriti të shënonte, dhuroi një asistim në golin e parë...

Rashica njeriu i momentit në Gjermani, përfshihet në formacionin e javës!

para 2 muajve - Gazeta Tema

Milot Rashica vazhdon të spikasë në Bundesligën gjermane. Në këtë sezon, sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës është shndërruar në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Werder Bremen dhe po ndihmon...

Rashica njeriu i momentit në Gjermani, përfshihet në formacionin e javës!

para 2 muajve - Gazeta Tema

Milot Rashica vazhdon të spikasë në Bundesligën gjermane. Në këtë sezon, sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës është shndërruar në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Werder Bremen dhe po ndihmon...

Rashica në formacionin e javës në Bundesligë

para 2 muajve - Epoka e Re

Milot Rashica vazhdon të spikasë në Bundesligën gjermane. Në këtë sezon, sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës është shndërruar në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Werder Bremen dhe po ndihmon...

Rashica: Me Werderin kam bërë hapin më të madh të karrierës time

para 2 muajve - Klan Kosova

Reprezentuesi kosovar, Milot Rashica, ka pushtuar ballinat e gazetave gjermane me super paraqitjet e tij për Werder Bremen në vitin 2019.Rashica ishte transferuar në janar të vitit 2018 në klubin gjerman...

Rashica njeriu i momentit në Gjermani, përfshihet në formacionin e javës!

para 2 muajve - SuperSport

Milot Rashica vazhdon të spikasë në Bundesligën gjermane. Në këtë sezon, sulmuesi anësor i përfaqësueses së Kosovës është shndërruar në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Ëerder Bremen dhe po ndihmon...

Rashica në formacionin e javës në Bundesligë

para 2 muajve - KosovaPress

Milot Rashica vazhdon të shkëlqejë në Bundesligë. Ndonëse këtë javë nuk arriti të shënonte, sulmuesi i Werder Bremen dhuroi një asistim në golin e parë të skuadrës në fitoren 2-1përballë Freiburgut. Në...

Të gjithë ia kanë lakmi Werderit të Milot Rashicës – S’ka humbje për ta në vitin 2019

para 2 muajve - Periskopi

Werder Bremen e ka nisur në mënyrë fantastike vitin 2019 dhe është skuadra e vetme nga top 5 kampionatet evropiane që nuk ka pësuar humbje Werder Bremen ka zhvilluar 14 ndeshje gjatë vitit 2019 në të gjitha...

Bundesliga ka shumë yje, por edhe këtë javë me Rashicën askush s’po mund të shtyhet

para 2 muajve - Gazeta Observer

Faqja e specializuar angleze për statistika “Who Scored” ka zgjedhur mesfushorin Milot Rashica në formacionin më të mirë të javës. Anëtari i Werder Bremenit në fundjavë pati paraqitje të mirë kundër Freiburgut,...

Rashica: Me Werderin kam bërë hapin më të madh të karrierës time

para 2 muajve - Ekonomia Online

Reprezentuesi kosovar, Milot Rashica, ka pushtuar ballinat e gazetave gjermane me super paraqitjet e tij për Werder Bremen në vitin 2019.Rashica ishte transferuar në janar të vitit 2018 në klubin gjerman...

Rashica vazhdon me formë të lartë

para 2 muajve - Koha.net

Reprezentuesi i Kosovës, Milot Rashica, ka vazhduar me formë të lartë. Mesfushori i krahut, Rashica të shtunën ka asistuar golin e parë për Werder Bremenin në fitoren 2:1 që e shënoi në shtëpi ndaj Freiburgut,...

Milot Rashica merr një super lajm nga ‘Bundesliga’!

para 2 muajve - GazetaBlic

Milot Rashica është duke kaluar në formë të jashtëzakonshme në Bundesligë. Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Rashica po zhvillon paraqitje shumë pozitive me klubin e tij, Werder Bremen, përcjell...

Rashica merr një super-lajm

para 2 muajve - OraInfo

Rashica është duke përjetuar formë të lartë në Weder Bremen. Milot Rashica është futbollisti më i shpejtë në skuadrën e tij Werder Bremen, sipas të dhënave zyrtare të ligës elitare gjermane, Bundesligës....

Sensancioni i Gjermanisë, uebsajti i Bundesligës intervistë me Milot Rashicën

para 2 muajve - Gazeta Tema

Paraqitjet e Milot Rashicës në këtë sezon kanë qenë të jashtëzakonshme. Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, ka qenë një ndër lojtarët kryesorë të Verder Bremen, teksa ka marrë protagonizmin e merituar...

“Dua të vazhdoj në Bundesligë dhe të shënoj sa më shumë gola”

para 2 muajve - Koha.mk

Milot Rashica është i gatshëm t’ia përkushtojë të ardhmen e tij Werder Bremenin në Bundesligë, në mënyrë që t’i ndihmojë klubit t’i arrijë synimet pasi ndien se tash ka e ka bërë një hap të madh në karrierën...

Rashica është futbollisti më i shpejtë i Bremenit, ja sa kilometra në orë vrapon ai

para 2 muajve - InfoShqip

Milot Rashica është futbollisti më i shpejtë në skuadrën e tij Werder Bremen, sipas të dhënave zyrtare të ligës elitare gjermane, Bundesligës. Ylli i ekipit kombëtar të Kosovës, Milot Rashica, arrin shpejtësinë...

Rashica si rrufeja, ja sa kilometra në orë vrapon ai

para 2 muajve - Infokusi

Reprezentuesi kosovar, Milot Rashica, ka pushtuar ballinat e gazetave gjermane me super paraqitjet e tij për Werder Bremen në vitin 2019. Rashica ishte transferuar në janar të vitit 2018 në klubin gjerman...

Rashica zbulon synimet që ka me Bremenin

para 2 muajve - Epoka e Re

Milot Rashica është i gatshëm t’ia përkushtojë të ardhmen e tij Werder Bremenin në Bundesligë, në mënyrë që t’i ndihmojë klubit t’i arrijë synimet pasi ndien se tash ka e ka bërë një hap të madh në karrierën...

Milot Rashica, futbollisti më i shpejtë te Werder Bremen – shikoni sa kilometra në orë vrapon ai

para 2 muajve - Periskopi

Milot Rashica është futbollisti më i shpejtë në skuadrën e tij Werder Bremen, sipas të dhënave zyrtare të ligës elitare gjermane, Bundesligës. Ylli i ekipit kombëtar të Kosovës, Milot Rashica, arrin shpejtësinë...

Rashica flet për ëndrrën e tij në Gjermani

para 2 muajve - Albinfo

Milot Rashica po shkëlqen për skuadrën e tij Werder Bremen me gola dhe asistime. Rashica ka shënuar dhjetë gola dhe ka asistuar tre herë në këtë edicion të Bundesligës, derisa shkëlqimi i tij ka ndodhur...

Rashica: Bundesligën e kemi shikuar vetëm në TV, tash po e përjetoj ëndrrën

para 2 muajve - Gazeta Observer

Faqja zyrtare e Bundesligës, ka realizuar një intervistë me futbollistin kosovar Milot Rashica. Pas paraqitjeve të mira në vitin 2019, 22 vjeçari ka marrë vëmendjen e të gjithë mediumeve gjermane, por...

Rashica: Bundesligën e kemi shikuar vetëm në TV, tash po e përjetoj ëndrrën

para 2 muajve - Fakti Ditor

Faqja zyrtare e Bundesligës, ka realizuar një intervistë me futbollistin kosovar Milot Rashica. Pas paraqitjeve të mira në vitin 2019, 22 vjeçari ka marrë vëmendjen e të gjithë mediumeve gjermane, por...

Rashica: Ishte një ëndërr, me Werderin kam bërë hapin e madh në karrierë

para 2 muajve - Insajderi

Reprezentuesi kosovar, Milot Rashica, ka pushtuar ballinat e gazetave gjermane me super paraqitjet e tij për Werder Bremen në vitin 2019. Rashica ishte transferuar në janar të vitit 2018 në klubin gjerman...

Shikoni statistikat mbreslënëse të Rashicës kundër Freiburgut

para 2 muajve - Gazeta Observer

Futbollisti Milot Rashica regjistroi paraqitje shumë të mirë në ndeshjen kundër Freiburgut, të cilën Werder Bremen e fitoi 2-1. Mesfushori kosovar edhe pse nuk shënoi gol, pati asistim te goli i parë i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK