http://kariera.mk

Sir Alex Ferguson: Liverpool do ta fitojë Premierligën

para 2 muajve - Klan Kosova

Premier League po shkon drejt javëve të fundit, ku do të përcaktohet edhe skuadra fituese e këtij sezon. Liverpool kryeson aktualisht me 85 pikë dhe ka edhe 4 ndeshje për të zhvilluar, 2 më shumë se Manchester...

Ferguson spekulohet se do ta ndihmojë Liverpoolin të shpallet kampion

para 2 muajve - Koha.mk

Liverpooli dhe Manchester Unitedi janë rivalët më të mëdhenj në Angli. Historia e këtij rivaliteti është më shumë se një shekull, dhe tifozët e të dy ekipeve mund të bien dakord për çdo gjë vetëm që rivalin...

Ferguson zbulon skuadrën fituese të Premier Leagues

para 2 muajve - RTV 21

Premier League po shkon drejt javëve të fundit, ku do të përcaktohet edhe skuadra fituese e këtij sezoni Liverpooli kryeson aktualisht me 85 pikë dhe ka edhe 4 ndeshje për të zhvilluar, 2 më shumë se Manchester...

Spekulohet se Ferguson do ta ndihmojë Liverpoolin të shpallet kampion para Cityt

para 2 muajve - InfoShqip

Liverpooli dhe Manchester Unitedi janë rivalët më të mëdhenj në Angli. Historia e këtij rivaliteti është më shumë se një shekull, dhe tifozët e të dy ekipeve mund të bien dakord për çdo gjë vetëm që rivalin...

Ferguson zbulon skuadrën fituese të Premier League

para 2 muajve - GazetaBlic

Premier League po shkon drejt javëve të fundit, ku do të përcaktohet edhe skuadra fituese e këtij sezon. Liverpool kryeson aktualisht me 85 pikë dhe ka edhe 4 ndeshje për të zhvilluar, 2 më shumë se Manchester...

Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë

para 2 muajve - Lajmi.net

Ish trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka dhënë mendimin e tij rreth fituesit të titullit të kampionit në Premierligë. Gara për triumfin në kampionatin anglez është shumë e ngushtë, me Liverpool...

Ferguson mendon se Liverpool do ta fitojë Premier Ligën, thotë Walter

para 2 muajve - Klan Kosova

Ish-futbollisti Jonathan Walters ka thënë se ish-trajneri legjendar i Manchester United, Alex Ferguson, i ka thënë Phil Bardsley-t se mendon që Liverpool do ta fitojnë Premier Ligën sivjet. Të Kuqtë gjenden...

Ferguson zbulon se kush do ta fitojë Premier League

para 2 muajve - OraInfo

Legjenda e Manchester United, Alex Ferguson ka zbuluar se kush do ta fitojë Champions League. Ish-futbollisti Jonathan Walters ka thënë se ish-trajneri legjendar i Manchester United, Alex Ferguson, ka...

Ferguson s’e do as Cityn e as Liverpoolin, por tregon se kush do të bëhet kampion i Premier Ligës

para 2 muajve - Periskopi

Premier League po shkon drejt javëve të fundit, ku do të përcaktohet edhe skuadra fituese e këtij sezon. Liverpool kryeson aktualisht me 85 pikë dhe ka edhe 4 ndeshje për të zhvilluar, 2 më shumë se Manchester...

Ferguson zbulon skuadrën fituese të Premier League

para 2 muajve - KosovaPress

Liverpool kryeson aktualisht me 85 pikë dhe ka edhe 4 ndeshje për të zhvilluar, 2 më shumë se Manchester City që ka 5 ndeshje për të mbyllur kampionatin. Ndërkohë Sir Alex Ferguson ka zbuluar se titulli...

Ferguson tregon kush do ta fitoj titullin e Premierligës sivjet

para 2 muajve - Ekonomia Online

Gara për titullin e Premierligës në mes të Liverpoolit dhe Manchester Cityt do të vazhdoj deri në xhiron e fundit. Por sipas ish-trajnerit të Manchester United, Sir Alex Ferguson është koha që Liverpooli...

Ferguson tregon kush do ta fitoj titullin e Premierligës sivjet

para 2 muajve - Fakti Ditor

Gara për titullin e Premierligës në mes të Liverpoolit dhe Manchester Cityt do të vazhdoj deri në xhiron e fundit. Por sipas ish-trajnerit të Manchester United, Sir Alex Ferguson është koha që Liverpooli...

Liverpooli apo City? Ferguson e tregon fituesin e Premier Leagues

para 2 muajve - Sovrani

Ish trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka dhënë mendimin e tij rreth fituesit të titullit të kampionit në Premierligë. Gara për triumfin në kampionatin anglez është shumë e ngushtë, me Liverpool...

VIDEO/ Premier Liga në fazë të nxehtë, Liverpool e City duel për UCL

para 2 muajve - Medial

Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre...

VIDEO/ Premier Liga në fazë të nxehtë, Liverpool e City duel për UCL

para 2 muajve - BalkanWeb

Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre...

Premier Liga në fazë të nxehtë, Liverpool e City duel për UCL

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre...

VIDEO/ Salah dhuron spektakël, Liverpool fiton dhe merr kreun

para 2 muajve - Medial

Dy gola në vetëm dy minuta dhe Liverpool ngjitet sërish në krye të renditjes së kampionatit anglez, duke lënë pas rivalët e Manchester City. Skuadra e Jurgen Klopp triumfoi 2-0 në sfidën më të rëndësishme...

VIDEO/ Salah dhuron spektakël, Liverpool fiton dhe merr kreun

para 2 muajve - BalkanWeb

Dy gola në vetëm dy minuta dhe Liverpool ngjitet sërish në krye të renditjes së kampionatit anglez, duke lënë pas rivalët e Manchester City. Skuadra e Jurgen Klopp triumfoi 2-0 në sfidën më të rëndësishme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK