http://kariera.mk

Riberi largohet nga Bajerni drejt Katarit

para 2 muajve - Alsat-M

Pas 12 viteve të Bajern Munih, Frank Riberi është ndarë nga Bajern Munihu. Mirëpo Riberi nuk do të largohet përfundimisht nga futbolli aktiv, pasi për sulmuesin francez ofertat nuk mungojnë dhe sipas raportimeve...

Pas 12-vjetësh Ribery largohet nga Bayern

para 2 muajve - Klan Kosova

Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në klubin bavarez. 36-vjeçari ka vendosur të mos largohet që tani nga futbolli dhe do...

Riberi largohet nga Evropa, befason me ekipin e ri

para 2 muajve - OraInfo

Ylli francez po largohet nga Bayern Munich. Frank Ribery po luan sezonin e fundit me Bayern Munich. Francezi do të largohet nga skuadra gjermane pas shumë sezonesh në Gjermani. Sipas asaj që raporton “Kicker”,...

12 vite të Bajerni, Riberi largohet përfundimisht

para 2 muajve - LajmiFundit

Ka kaluar 12 vite me gjigantët e gjermanisë, Bajern, por pas kaq kohe aventura e tij tashë ka përfunduar. Bëhet fjalë për franzezin Riberi që tashë e sheh veten larg skuadrës me të cilën fitoi shumë. Edhe...

Ribery afër transferimit te klubi nga Katari

para 2 muajve - Klan Kosova

Futbollisti i Bayern Munchen, Franck Ribery, është buzë transferimit te klubi nga Katari, Al-Sadd, sipas raportimeve të Kicker . 36  vjeçari do të largohet nga gjiganti bavarez këtë verë pas 12 vjetësh...

Ribery largohet pas 12 vitesh nga Bayern, habit me skuadrën e re

para 2 muajve - Alsat-M

Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në klubin bavarez. 36-vjeçari ka vendosur të mos largohet që tani nga futbolli dhe do...

Ribery largohet pas 12 vitesh nga Bayern, shkon në skuadrën e Xavi Hernandes

para 2 muajve - Albeu

Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në klubin bavarez. 36-vjeçari ka vendosur të mos largohet që tani nga futbolli dhe do...

Ribery largohet pas 12 vitesh nga Bayern, habit me skuadrën e re

para 2 muajve - RTV 21

Ai do të vazhdojë karrierën në Arabinë Saudite Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke i dhënë fund qëndrimin prej 12 vitesh në klubin bavarez. 36-vjeçari ka vendosur...

Frank Ribery e mbyll me Europën, francezi suprizon me skuadrën e re

para 2 muajve - Newsport

Frank Ribery po luan sezonin e fundit me Bayern Munchen. Francezi do të largohet nga skuadra gjermane pas shumë sezonesh në Gjermani. Sipas asaj që raporton “Kicker”, Ribery është pranë kalimit te skuadra...

Ribery drejt Katarit

para 2 muajve - Koha.net

Mesfushori francez Franck Ribery pritet që pas përfundimit të këtij edicioni të vazhdoj karrierën te skuadra nga Katari, Al-Sadd. Revista gjermane “Kicker” të hënën ka njoftuar se Ribery do të largohet...

Ribery largohet nga Bayerni, kjo është skuadra e re

para 2 muajve - Epoka e Re

Pas 12 sezonesh te Bayern Munchen, Franck Ribery duket se do t’i japë fund aventurës së tij te kampionët e Gjermanisë. 36-vjeçari, ka fituar çdo trofe të mundshëm me fanellën e Bayernit dhe tashmë fundi...

Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadër

para 2 muajve - OraInfo

Franck Ribery është në prag të nënshkrimit për klubin në Katar Al-Sadd, raporton Kicker. 36-vjeçari do të largohet nga Allianz Arena këtë verë dhe tani do të bashkohet me ish-mesfushorin e Barcelonës dhe...

Ribery largohet pas 12 vitesh nga Bayern, habit me skuadrën e re

para 2 muajve - KosovaPress

36-vjeçari ka vendosur të mos largohet që tani nga futbolli dhe do e vijojë karrierën në Arabinë Saudite, te skuadra e Al Sadd, aty ku luan edhe ish-mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandes, sipas informacioneve...

Mësohet skuadra e re e Frank Ribery, befasohen të gjithë

para 2 muajve - Sovrani

Franck Ribery është në prag të nënshkrimit për klubin me bazë në Katar Al-Sadd – sipas Kicker. 36-vjeçari do të largohet nga Allianz Arena këtë verë dhe tani do të bashkohet me ish-mesfushorin e Barcelonës...

PSG gati të rrëmbejë kampionin e botës

para 2 muajve - GazetaBlic

Zherom Boateng do të përbëjë të shkuarën e Bajernit, në fund të këtij sezoni. Gjermani ka që në vitin 2011, që është pjesë e bavarezëve dhe ka fituar gjithçka me këtë skuadër. PSG-ja do të tentojë gjatë...

PSG gati të rrëmbejë kampionin e botës

para 2 muajve - InfoMagazin

Zherom Boateng do të përbëjë të shkuarën e Bajernit, në fund të këtij sezoni. Gjermani ka që në vitin 2011, që është pjesë e bavarezëve dhe ka fituar gjithçka me këtë skuadër. PSG-ja do të tentojë gjatë...

PSG-ja gati ti vjedhë Bayernit futbollistin veteran

para 2 muajve - LajmiFundit

Futbollisti Jerome Boateng do të kalojë ne të shkuarën e Bayernit, në fund të këtij sezoni. Gjermani ka që në vitin 2011, që është pjesë e bavarezëve dhe ka fituar gjithçka me këtë skuadër. PSG-ja do të...

PSG-ja synon transferimin e Boatengun

para 2 muajve - Epoka e Re

Jerome Boateng do të përbëjë të shkuarën e Bayern Munchen, në fund të këtij sezoni. Gjermani ka që në vitin 2011, që është pjesë e “bavarezëve” dhe ka fituar gjithçka me këtë skuadër. PSG-ja do të tentojë...

PSG gati të rrëmbejë kampionin e botës

para 2 muajve - KosovaPress

Gjermani ka që në vitin 2011, që është pjesë e bavarezëve dhe ka fituar gjithçka me këtë skuadër. PSG-ja do të tentojë gjatë verës të rrëmbejë qëndërmbrojtësin e Bajernit dhe të bëjë një repart difensiv...

PSG-ja në kërkim të një mbrojtësi, klubi francez rikthen interesimin për lojtarin e Bayern Munchen

para 2 muajve - Newsport

PSG-ja po mendon të përforcojë fazën e mbrojtjes sezonin e ri. Klubi francez është në kërkim të një qendërmbrojtësi dhe ka hedhur sytë sërish nga Jerome Boateng. PSG shfaqi interese edhe në gjatë merkatos...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK