http://kariera.mk

Mbrojtësi i Napolit ‘çmend’ klubet e mëdha, ja shuma marramendëse që do të paguhet

para 2 muajve - OraInfo

Koulibaly i sakrifikuari i Napolit. Kalidou Koulibaly mund të bëhet këtë verë mbrojtësi më i shtrenjtë në botë. Mbrojtësi i Napolit ka çmendur skuadrat më të mëdha në Europë, si Bayern Mynih në Gjermani,...

Koulibaly bën të pasur Napolin, “lumë” milionash nga Anglia

para 2 muajve - SuperSport

Khalidou Koulibaly mund të shndërrohet shpejt në mbrojtësin më të shtrenjtë të historisë së futbollit. Senegalezi luan prej disa sezonesh në nivele të larta te Napoli dhe kërkohet nga klubet më të mëdha...

United i vendosur për yllin e Napolit, bën gati 130 milion euro

para 2 muajve - Albeu

Kalidou Koulibaly është një nga objektivat e Manchester United në merkaton e verës. Mbrojtësi i Napolit, mbetet një ndër më të mirët në rolin e vet dhe "Djajtë e Kuq", e duan në ekip. Sipas asaj që raporton...

Koulibaly i sakrifikuari i Napolit, ja shuma marramendëse që do të paguhet për mbrojtësin

para 2 muajve - Sovrani

Kalidou Koulibaly mund të bëhet këtë verë mbrojtësi më i shtrenjtë në botë. Mbrojtësi i Napolit ka çmendur skuadrat më të mëdha në Europë, si Bayern Mynih në Gjermani, Manchester City e Manchester United...

Shumë marramendëse për Koulibaly

para 2 muajve - Aktuale

Skuadrës Manchester United do t’i duhet ta thyejë një rekord botëror për ta përvetësuar francezin Kalidou Koulibaly. Për shkak të aftësive të shkëlqyeshme të mbrojtjes, pjesëtari i klubit italian tani...

Napoli kërkon shumë marramendëse për Koulibaly

para 2 muajve - Klan Kosova

Skuadrës Manchester United do t’i duhet ta thyejë një rekord botëror për ta përvetësuar francezin Kalidou Koulibaly. Për shkak të aftësive të shkëlqyeshme të mbrojtjes, pjesëtari i klubit italian tani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK