http://kariera.mk

Ermal Fejzullahu vjen me reagim ndaj Olti Currit lidhur me komentin ‘racist’

para 2 muajve - Antpress

Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti ‘racist’ që i bëri një njeriu me ngjyrë. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një...

Ermal Fejzullahu vjen me reagim ndaj Olti Currit lidhur me komentin ‘racist’

para 2 muajve - Lajmi.net

Ermal Fejzullahu i ka reaguar Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë, shkruan lajmi.net. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në...

Ermal Fejzullahu shkroi koment ‘racist’, i reagon Olti Curri

para 2 muajve - Lajmi.net

Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një personi...

Olti Curri e bëri ‘horë’, ky është reagimi i Ermal Fejzullahut

para 2 muajve - GazetaBlic

Ermal Fejzullahu i ka reaguar Olti Currit pasi që ai e komentoi, komentin e tij në foton e Faton  Shoshit, shkruan GazetaBlic. Këngëtari, i ka lënë një koment Olti Currit në postimin e tij duke i reaguar...

Ermal Fejzullahu vjen me reagim ndaj Olti Currit lidhur me komentin racist

para 2 muajve - Lajmi.net

Ermal Fejzullahu i ka reaguar Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë, shkruan lajmi.net. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në...

Ermali bën koment racist, reagon ashpër opinionisti shqiptar: "O bol" (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por, ajo që bie...

Ermali bën koment racist, reagon ashpër opinionisti shqiptar: “O bol”

para 2 muajve - InfoShqip

Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por, ajo që bie...

Ermal Fejzullahu vjen me reagim ndaj Olti Currit lidhur me komentin racist [Foto]

para 2 muajve - Fakti Ditor

Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë, shkruan lajmi.net. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën...

Vjen reagimi i Ermalit ndaj Olti Currit për komentin racist

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ermal Fejzullahu i reagon Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka qenë sot temë diskutimi në internet për shkak të një komenti racist që ka bërë në një fotografi të postuar nga Faton Shoshi. Këngëtari ka shkruar...

Reagon ashpër Ermal Fejzullahu ndaj kritikave për komentin racist

para 2 muajve - Insajderi

Kësisoj, Fejzullahu mori sot kritika e ndër to ishte edhe një kritikë nga Olti Curri i cili ka reaguar lidhur me këtë fakt nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram. E më pas nuk ka munguar...

Ermal Fejzullahu shkroi koment racist, i reagon Olti Curri

para 2 muajve - Lajmi.net

Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një personi...

Kjo nuk pritej nga Ermali: Bën komentin racist që nuk do duhej askush ta bënte

para 2 muajve - Antpress

Ermal Fejzullahu konsiderohet si një prej këngëtarëve më të dashur për publikun, por kësajsradhe ai ka bërë një koment, që nuk duhej ta bënte. Ka qene menaxhdri i Ledri Vulës, Faton Shoshi ai i cili ka...

Ermali bën koment shumë rac.ist në këtë foto, i reagon opinionisti shqiptar

para 2 muajve - Tetova1

Ermal Fejzullahu është treguar shumë rac.ist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por ajo që bie në...

Pasi të gjithë iu kundërvunë Ermal Fejzullahut për komentin “racist”, reagon vetë këngëtari ndaj Olti Currit

para 2 muajve - Bota Press

Ish-menaxheri i Era Istrefit, Faton Shoshi disa orë më parë ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto ku shfaqet duke darkuar me Këshilltarin dhe Ndihmësin Personal të Presidentit të Gambias,...

Pasi të gjithë iu kundërvunë Ermal Fejzullahut për komentin “racist”, reagon vetë këngëtari ndaj Olti Currit

para 2 muajve - Sovrani

Ish-menaxheri i Era Istrefit, Faton Shoshi disa orë më parë ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto ku shfaqet duke darkuar me Këshilltarin dhe Ndihmësin Personal të Presidentit të Gambias....

Ermali bën koment shumë rac.ist në këtë foto, i reagon opinionisti shqiptar

para 2 muajve - Antpress

Ermal Fejzullahu është treguar shumë rac.ist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por ajo që bie në...

E duan të gjithë, por Ermal Fejzullahu bën komentin racist që nuk do duhej askush ta bënte!

para 2 muajve - GazetaBlic

Ndonëse për shumë njerëz mund të tingëlloj thjesht një shaka e momentit, por ky koment as nuk duhej bërë nga Ermal Fejzullahu, aq më pak duke qenë kaq i njohur, shkruan GazetaBlic. Ka qene menaxhdri i...

Ermal Fejzullahu shkroi koment racist, i reagon Olti Curri

para 2 muajve - Insajderi

Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një personi me ngjyrë. Në mesin e shumë komenteve, të bie në sy edhe ai i Ermal Fejzullahut, i cili me...

Ermali bën koment shumë racist në këtë foto, i reagon opinionisti shqiptar

para 2 muajve - Infokusi

Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por, ajo që bie...

Ermali bën koment shumë racist në këtë foto, i reagon opinionisti shqiptar

para 2 muajve - Fakti Ditor

Ermal Fejzullahu është treguar shumë rac.ist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por ajo që bie në...

Ermali bën koment shumë racist në këtë foto, i reagon opinionisti shqiptar

para 2 muajve - Bota Press

Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por, ajo që bie...

Pas komentit racist të Ermal Fejzullahu në foton e Faton Shoshit, ky i fundit largon gjitha komentet

para 2 muajve - Arbresh

Menaxheri i njohur, Faton Shoshi, ka postuar në llogarinë e tij në Instagram këtë foto që me sa duket është paralajmëruese e një projekti të ri në horizont. Mbrëmja e së dielës, takim i rëndësishëm me...

Ermali bën koment shumë racist në këtë foto, i reagon opinionisti shqiptar

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por, ajo që bie...

Ermal Fejzullahu bën koment racist në këtë foto

para 2 muajve - Periskopi

Ndonëse për shumë njerëz mund të tingëlloj thjesht një shaka e momentit, por ky koment as nuk duhej bërë nga Ermal Fejzullahu, aq më pak duke qenë kaq i njohur, shkruan GazetaBlic. Ka qene menaxhdri i...

“Le të qeshë pak se…”- Komenti racist i Ermal Fejzullahut

para 2 muajve - Blitz

Para pak minutash menaxheri i njohur, Faton Shoshi ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, këtë foto që me sa duket ështe paralajmëruese e një projekti të ri në horizont. “Mbrëmja e së dielës, takim...

“Le të qeshë pak se…”- Komenti racist i i Ermal Fejzullahut

para 2 muajve - Blitz

Para pak minutash menaxheri i njohur, Faton Shoshi ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, këtë foto që me sa duket ështe paralajmëruese e një projekti të ri në horizont. “Mbrëmja e së dielës, takim...

Ermal Fejzullahu me koment racist për mysafirin nga Gambia

para 2 muajve - Insajderi

Në këtë rast, Shoshi ka paralajmëruar që diçka e re do të vjen shumë shpejt, por vëmendjen në këtë fotografi e ka marrë një koment. Është ai i Ermal Fejzullahut, i cili ka shkruar një koment racist, për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK