http://kariera.mk

Sejdiu ‘godet’ fortë Mustafën: I ka humbur të gjitha zgjedhjet

para 3 muajve - OraInfo

Sejdiu thotë se Isa Mustafa i ka humbur të gjitha zgjedhjet që kur është në krye të LDK-së. Ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu ka folur për raportet e tij me Isa Mustafën, i cili e kishte mposhtur në...

Fatmir Sejdiu flet për raportet me Isa Mustafën: I ka humbur të gjitha zgjedhjet

para 3 muajve - GazetaBlic

Ish Presidenti i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i LDK’së, Fatmir Sejdiu, ka folur për raportet e tij me Isa Mustafën, i cili e kishte mposhtur në garën për kreun e partisë. Në emisionin Pressing të Televizionit...

Fatmir Sejdiu flet për raportet me Isa Mustafën: I ka humbur të gjitha zgjedhjet

para 3 muajve - GazetaBlic

Ish Presidenti i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i LDK’së, Fatmir Sejdiu, ka folur për raportet e tij me Isa Mustafën, i cili e kishte mposhtur në garën për kreun e partisë. Në emisionin Pressing të Televizionit...

Fatmir Sejdiu flet për kandidaturën e tij për kryetar të LDK-së

para 3 muajve - GazetaBlic

Presidenti Fatmir Sejdiu, që ka udhëhequr më parë LDK’në, ka thënë që ka mundësi që edhe ai të jetë një nga kandidatët për kryetar të partisë. Sejdiu në emisionin Pressing të Televizionit 7 ka thënë se...

Sejdiu: Mustafa i ka humbur të gjitha zgjedhjet që kur është në krye të LDK-së

para 3 muajve - Lajmi.net

Ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu ka folur për raportet e tij me Isa Mustafën, i cili e kishte mposhtur në garën për kreun e partisë. Në emisionin Pressing të Televizionit 7, Sejdiu thotë se nuk ka...

Mustafës i shtohet edhe një kundërkadidat, ky person kandidon për kreun e LDK-së

para 3 muajve - OraInfo

Fatmir Sejdiu flet për kandidaturën e tij për kryetar të LDK-së Presidenti Fatmir Sejdiu, që ka udhëhequr më parë LDK-në, ka thënë që ka mundësi që edhe ai të jetë një nga kandidatët për kryetar të partisë....

Fatmir Sejdiu flet për kandidaturën e tij për kryetar të LDK-së

para 3 muajve - Infokusi

Presidenti Fatmir Sejdiu, që ka udhëhequr më parë LDK’në, ka thënë që ka mundësi që edhe ai të jetë një nga kandidatët për kryetar të partisë. Sejdiu në T7 ka thënë se kandidatura e tij është e mundur...

Fatmir Sejdiu godet Isa Mustafën: I ka humbur të gjitha zgjedhjet

para 3 muajve - Infokusi

Presidenti i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i LDK-së, Fatmir Sejdiu, ka folur për raportet e tij me Isa Mustafën, i cili e kishte mposhtur në garën për kreun e partisë. Në T7, Sejdiu thotë se nuk ka pasur...

Fatmir Sejdiu e lë të hapur mundësinë për të kandiduar për kryetar të LDK-së

para 3 muajve - Epoka e Re

Presidenti Fatmir Sejdiu, që ka udhëhequr më parë LDK-në, ka thënë që ka mundësi që edhe ai të jetë një nga kandidatët për kryetar të partisë. Sejdiu në emisionin Pressing të Televizionit 7 ka thënë se...

Fatmir Sejdiu paralajmëron kandidaturën për kryetar të LDK-së

para 3 muajve - Insajderi

Sejdiu në emisionin Pressing të Televizionit 7 ka thënë se kandidatura e tij është e mundur pasi ai nuk është shkëputur asnjëherë nga Lidhja Demokratike dhe anëtarësia e saj ia kërkojnë çdo ditë kandidimin....

Fatmir Sejdiu për Isa Mustafën: I ka humbur të gjitha zgjedhjet

para 3 muajve - Periskopi

Ish-kryetar i LDK’së, Fatmir Sejdiu, ka folur për raportet e tij me Isa Mustafën, i cili e kishte mposhtur në garën për kreun e partisë. Në emisionin Pressing të Televizionit 7, Sejdiu thotë se nuk ka...

Fatmir Sejdiu: Isa Mustafa i ka humbur të gjitha zgjedhjet

para 3 muajve - Arbresh

Ish- presidenti i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i LDK’së, Fatmir Sejdiu, ka folur për raportet e tij me Isa Mustafën, i cili e kishte mposhtur në garën për kreun e partisë. Në emisionin Pressing të Televizionit...

Sejdiu: Mustafa i ka humbur të gjitha zgjedhjet që kur është në krye të LDK-së

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu ka folur për raportet e tij me Isa Mustafën, i cili e kishte mposhtur në garën për kreun e partisë. Në Pressing, Sejdiu thotë se nuk ka pasur asnjë problem personal...

Sejdiu thotë se LDK humbi të gjitha zgjedhjet në krye me Isa Mustafën

para 3 muajve - Insajderi

Në emisionin Pressing të Televizionit 7, Sejdiu thotë se nuk ka pasur asnjë problem personal me Mustafës, dhe e ka uruar kur është zgjedhur kryetar i LDK-së. “Unë nuk kam asgjë personale. Në ju kujtohet,...

Sejdiu: Mustafa i ka humbur të gjitha zgjedhjet që kur është në krye të LDK-së

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Ish-kryetari i LDK-së, Fatmir Sejdiu ka folur për raportet e tij me Isa Mustafën, i cili e kishte mposhtur në garën për kreun e partisë. Në emisionin Pressing të Televizionit 7, Sejdiu thotë se nuk ka...

Fatmir Sejdiu: Kam gatishmëri të garoj për kryetar të LDK-së

para 3 muajve - Arbresh

Ish- presidenti Fatmir Sejdiu, që ka udhëhequr më parë LDK’në, ka thënë që ka mundësi që edhe ai të jetë një nga kandidatët për kryetar të partisë. Sejdiu në emisionin Pressing të Televizionit 7 ka thënë...

Isa Mustafa do të kandidojë për kryetar të LDK-së

para 3 muajve - Arbresh

Lidhja Demokratike e Kosovës me gjasë nuk do të ketë asnjë ndryshim në kreun e saj. Isa Mustafa, kryetar aktual i saj, ka ndarë mendjen që edhe një mandat ta udhëheq LDK-në. Kjo gjë duket se ka pajtimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK