http://kariera.mk

Këto pak ushqime përmirësojnë realisht trurin

para 2 muajve - Java News

Të ushqyerit shëndetshëm ndikon shumë në shëndetin e secilit prej nesh si dhe tek organet jetike, siç është truri. Ka disa ushqime specifike të cilat ndikojnë në përmirësimin e shëndetit të trurit. Spinaqi...

Ushqimet që përmirësojnë funksionimin e trurit

para 2 muajve - Arbresh

Të ushqyerit shëndetshëm ndikon shumë në shëndetin e secilit prej nesh si dhe tek organet jetike, siç është truri. Ka disa ushqime specifike të cilat ndikojnë në përmirësimin e shëndetit të trurit. Spinaqi...

Këto ushqime përmirësojnë funksionimin e trurit

para 2 muajve - Opinion

Të ushqyerit shëndetshëm ndikon shumë në shëndetin e secilit prej nesh si dhe tek organet jetike, siç është truri. Ka disa ushqime specifike të cilat ndikojnë në përmirësimin e shëndetit të trurit. Spinaqi...

Përfitimet e jashtëzakonshme të vitaminës E; 1 kapsulë xhelatinoze në ditë dhe çfarë do i ndodhë trupit do ju lërë pa fjalë

para 2 muajve - Republika

Jo të gjithë janë të vetëdijshëm se sa e rëndësishme është vitamina E për shëndetin e tyre të përgjithshëm. Shumica njohin vitaminën C, D, kalciumin apo folatet, por jo vitaminën E. Për ata që nuk janë...

Këto ushqime përmirësojnë funksionimin e trurit

para 2 muajve - LajmiFundit

Të ushqyerit shëndetshëm ndikon shumë në shëndetin e secilit prej nesh si dhe tek organet jetike, siç është truri. Ka disa ushqime specifike të cilat ndikojnë në përmirësimin e shëndetit të trurit. Spinaqi...

Spinaqi, një central lëndësh ushqyese

para 2 muajve - Arbresh

Spinaqi, një central nutrientësh është një nga ato jeshillëqet që nuk duhet të mungojë këtë sezon në tryezën tuaj. I pasur me vlera ushqyese, minerale e vitamina, më poshtë do të listojmë të gjitha përfitimet...

Ushqimet për të cilat ka nevojë truri

para 2 muajve - Aktuale

Organi më jetësor i trupit tonë padyshim se është truri, pasi kontrollon pothuajse gjithcka dhe është ai që komandon funksionimin e organeve tjera. Por ka disa ushqime që në mënyrë efektive ndikojnë në...

Ushqime për tru të shëndetshëm

para 2 muajve - Klan Kosova

Organi më jetësor i trupit tonë padyshim se është truri, pasi kontrollon pothuajse gjithcka dhe është ai që komandon funksionimin e organeve tjera. Por ka disa ushqime që në mënyrë efektive ndikojnë në...

Çka duhet të dini për brokolin

para 2 muajve - Ekonomia Online

Ekspertët e ushqyerjes së shëndetshme nënvizojnë gjithmonë rëndësinë e konsumit të rregullt të perimeve. Ato e furnizojnë organizmin me ushqyes të nevojshëm dhe të domosdoshëm për rritjen dhe zhvillimin....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK