http://kariera.mk

Historia tronditëse, dhëndri zhduket në mes të dasmës, nuk donin ta besonin se me kë e gjetën duke bërë s*ks në tualet

para 2 muajve - Tetova Sot

Dhëndri u zhduk gjatë festës së martesës dhe në momentin kur duhej të pritej torta, shkuan për ta kërkuar, kur e gjetën në tualet duke bërë s*ks me një shokun e tij. Rrëfimi i pazakontë u bë nga Willi,...

Dhëndri zhduket në mes të dasmës, e gjejnë në tualet duke bërë marrëdhënie me shokun

para 2 muajve - Tetova Sot

Rrëfimi i pazakontë u bë nga Willi, këngëtari i dasmave i cili atë natë telefonoi në emisionin ‘Lunatici’ në Rai Radio2 në Itali, program i drejtuar nga Roberto Arduini dhe Andrea Di Ciancio. “Jam këngëtar...

Dhëndri zhduket në mes të dasmës, e gjejnë në tualet duke bërë marrëdhënie me shokun

para 2 muajve - Sovrani

Dhëndri u zhduk gjatë festës së martesës dhe në momentin kur duhej të pritej torta, shkuan për ta kërkuar, kur e gjetën në tualet duke bërë seks me një shokun e tij. Rrëfimi i pazakontë u bë nga Willi,...

Festa e çuditshme e dhëndrit/ Zhduket në mes të dasmës, e gjejnë në tualet me shokun duke bërë …

para 2 muajve - Sovrani

Dhëndri u zhduk gjatë festës së martesës dhe në momentin kur duhej të pritej torta, shkuan për ta kërkuar, kur e gjetën në tualet duke bërë seks me një shokun e tij. Rrëfimi i pazakontë u bë nga Willi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK