http://kariera.mk

Alaudin Hamiti në përkrahje të Ledrit: Nuk i ofendoi reperet

para 2 muajve - Prive

Të hënën e javës që lamë pas, Ledri Vula ishte protagonist i emisionit Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ku dha një deklaratë e cila s’është pëlqyer shumë nga grupet feministe kosovare. Vula gjatë momenteve...

Tha se femrat s’duhet të bëjnë rep në NIN – Ledri Vula arsyetohet, nuk po e mendonte ofendimin

para 2 muajve - Prive

Të hënën e javës që lamë pas, Ledri Vula ishte protagonist i emisionit Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ku dha një deklaratë e cila s’është pëlqyer shumë nga grupet feministe kosovare. Vula gjatë momenteve...

Ledri Vula për reperet femra: Mund të bëjnë reptura të mira edhe pa sha

para 2 muajve - Lajmi.net

Ledri Vula ka sqaruar se nuk ka asgjë kundër repereve femra. “Edhe femrat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka nuk është në rregull!”, ishte përgjigja e Ledri Vulës në raport me reperet femra,...

Ledri Vula për reperet femra: Mund të bëjnë reptura të mira edhe pa sharë

para 2 muajve - Lajm

Edhe femrat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka nuk është në rregull!”, ishte përgjigja e Ledri Vulës në raport me reperet femra, deklarat kjo e cila ngjalli shumë reagime, shkruan lajmi.net....

E kritikuan pasi bëri komente për reperet, reagon Ledri Vula

para 2 muajve - Tetova Sot

Një fjali e vetme të cilën këngëtari i njohur Ledri Vula e tha gjatë intervistës së tij të fundit në emisionin “NIN”, ka shkaktuar shumë reagime dhe kanë qenë të shumta në numër femrat të cilat i janë...

Reagon Ledri pas kritikave që mori për deklaratën ‘fyese’ ndaj rep artisteve

para 2 muajve - Insajderi

Për ju që e keni humbur, Ledri deklaroi “Edhe femrat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka nuk është në rregull!” Reagimi në fjalë nga ana e reperit është marrë si një koment me përmbajtje diskriminuese...

E sulmuan për deklaratën diskriminuese, reagon Ledri Vula

para 2 muajve - Blitz

Ledri Vula është një ndër artistët më të pëlqyer të tregut muzikor shqiptar. Mes shumë gjërave që ai tregoi në emisionin “NIN”, ndjekësve nuk i ka pëlqyer një fjali që është konsideruar diskriminuese ndaj...

Ledri Vula për reperet femra: Mund të bëjnë reptura të mira edhe pa sharë

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ledri Vula ka sqaruar se nuk ka asgjë kundër repereve femra. “Edhe femrat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka nuk është në rregull!”, ishte përgjigja e Ledri Vulës në raport me reperet femra,...

Ledri Vula për reperet femra: Mund të bëjnë reptura të mira edhe pa sharë

para 2 muajve - Fakti Ditor

“Edhe femrat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka nuk është në rregull!”, ishte përgjigja e Ledri Vulës në raport me reperet femra, deklarat kjo e cila ngjalli shumë reagime, shkruan lajmi.net....

Tha që femrat s’mund të bëjnë rep, këngëtarja shqiptare reagon ashpër ndaj Ledri Vulës

para 2 muajve - Tetova Sot

Ledri Vula është ndër artistët më të preferuar të publikut, jo vetëm për zërin, por edhe për pamjen e jashtme. Deklaratat e fundit që dha në intervistën për “NIN” duket se kanë nevrikosur një këngëtare...

Deklarata e Ledrit që po merr reagime të ashpra

para 2 muajve - Sovrani

Ledri Vula nervozon fansat, sidomos femrat. Gjatë një interviste, Ledri Vula ka folur për muzikën rap dhe se si ka ndryshuar repi prej kur ai bën këtë muzikë. Megjithatë duke dashur të shpjegojë diçka,...

Ish- e dashura e Butës reagon ashpër ndaj Ledri Vulës

para 2 muajve - Arbresh

Ledri Vula është ndër artistët më të preferuar të publikut, jo vetëm për zërin, por edhe për pamjen e jashtme. Deklaratat e fundit që dha në intervistën për “NIN” duket se kanë nevrikosur një këngëtare...

“Edhe femnat ja kanë nisë me repovat, diçka s’o n’rregull”: Deklarata e Ledrit që po kritikohet nga të gjithë

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ledri Vula nervozon fansat, sidomos femrat. Gjatë një interviste, Ledri Vula ka folur për muzikën rap dhe se si ka ndryshuar repi prej kur ai bën këtë muzikë. Megjithatë duke dashur të shpjegojë diçka,...

“Edhe femnat ja kanë nisë me repovat, diçka s’o n’rregull”: Deklarata e Ledri Vulës që po kritikohet nga të gjithë

para 2 muajve - Gazeta Liria

Ledri Vula nervozon fansat, sidomos femrat. Gjatë një interviste, Ledri Vula ka folur për muzikën rap dhe se si ka ndryshuar repi prej kur ai bën këtë muzikë. Megjithatë duke dashur të shpjegojë diçka,...

“Edhe femnat ja kanë nisë me repovat, diçka s’o n’rregull”: Deklarata e Ledri Vulës që po kritikohet nga të gjithë

para 2 muajve - Bota Press

Ledri Vula nervozon fansat, sidomos femrat. Gjatë një interviste, Ledri Vula ka folur për muzikën rap dhe se si ka ndryshuar repi prej kur ai bën këtë muzikë. Megjithatë duke dashur të shpjegojë diçka,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK