http://kariera.mk

Bien shitjet e Volkswagenit në tremujorin e parë të 2019-ës

para 2 muajve - Medial

Gjiganti automobilistik gjerman, Volkswagen, ka shitur më shumë se 2.6 milionë automjete në tremujorin e parë të 2019-ës, një rënie prej 2.8 për qind krahasuar me tremujorin e parë të vitit të kaluar....

Bien shitjet e Volkswagen

para 2 muajve - Fol

Gjiganti automobilistik gjerman Volkswagen ka shitur më shumë se 2.6 milionë automjete në tremujorin e parë të 2019, një rënie prej 2.8 për qind krahasuar me tremujorin e parë të vitit të kaluar. “Tremujori...

Bien shitjet e Volkswagenit në tremujorin e parë të 2019-ës

para 2 muajve - Koha.net

Gjiganti automobilistik gjerman, Volkswagen, ka shitur më shumë se 2.6 milionë automjete në tremujorin e parë të 2019-ës, një rënie prej 2.8 për qind krahasuar me tremujorin e parë të vitit të kaluar....

Bien shitjet e grupit Volkswagen (tri ditë pasi Kosova e ftoi për investim)

para 2 muajve - Periskopi

Gjiganti automobilistik gjerman Volkswagen ka shitur më shumë se 2.6 milionë automjete në tremujorin e parë të 2019, një rënie prej 2.8 për qind krahasuar me tremujorin e parë të vitit të kaluar. “Tremujori...

Bien shitjet e grupit VW

para 2 muajve - KosovaPress

“Tremujori i parë ishte sfidues siç pritej”, tha Christian Dalhajm, drejtor i shitjeve. Volkswagen shiti 998.900 automjete për klientët anembanë botës në mars, ose 4.3 për qind më pak krahasuar me muajin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK