http://kariera.mk

Modeli i ardhshëm i Bugattit do të ketë 1.000 kuajfuqi

para 2 muajve - Koha.net

Kompania e njohur britanike e veturave luksoze, Bugatti pritet të sjellë së shpejti një model të ri. Nëse merr dritën e gjelbër, modeli i ri Crossover i saj mund të hyjë në prodhim në vitin 2023. Kohët...

Modeli i ardhshëm i Bugattit do të ketë 1.000 kuajfuqi

para 2 muajve - Medial

Kompania e njohur britanike e veturave luksoze, Bugatti pritet të sjellë së shpejti një model të ri. Nëse merr dritën e gjelbër, modeli i ri Crossover i saj mund të hyjë në prodhim në vitin 2023. Kohët...

Modeli i ardhshëm i Bugattit do të ketë 1.000 kuajfuqi

para 2 muajve - Ekonomia Online

Kompania e njohur britanike e veturave luksoze, Bugatti pritet të sjellë së shpejti një model të ri. Nëse merr dritën e gjelbër, modeli i ri Crossover i saj mund të hyjë në prodhim në vitin 2023. Kohët...

Modeli i ardhshëm i Bugattit do të ketë 1.000 kuajfuqi

para 2 muajve - Tetova Sot

Kompania e njohur britanike e veturave luksoze, Bugatti pritet të sjellë së shpejti një model të ri. Nëse merr dritën e gjelbër, modeli i ri Crossover i saj mund të hyjë në prodhim në vitin 2023. Kohët...

Makina e radhës nga Bugatti, do të ketë 1000 kuaj-fuqi

para 2 muajve - Ina

‘Bugatti’ mund të hyjë në prodhim në vitin 2023. Nëse merr dritën e gjelbër, modeli ‘Crossover’ i kompanisë popullore të prodhimit të automobilave ‘Bugatti’ mund të hyjë në prodhim në vitin 2023. Kohët...

Makina e radhës nga Bugatti, do të ketë 1000 kuaj-fuqi

para 2 muajve - Medial

‘Bugatti’ mund të hyjë në prodhim në vitin 2023. Nëse merr dritën e gjelbër, modeli ‘Crossover’ i kompanisë popullore të prodhimit të automobilave ‘Bugatti’ mund të hyjë në prodhim në vitin 2023. Kohët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK