http://kariera.mk

Të rejat që do sjellë versioni i ri ‘iOS13’ për iPhone

para 2 muajve - Lajmi.net

Sipas një raporti të fundit nga 9to5mac, versioni i ardhshëm i iOS për iPhone dhe iPad me shumë funksionalitete të reja ku ndërto përmenden “dark mode” universal, gjeste të reja përdorimi, ndryshime vizuale...

iOS 13 vjen me “dark mode” dhe përmirësime vizuale

para 2 muajve - Medial

Sipas një raporti të fundit nga 9to5mac, versioni i ardhshëm i iOS për iPhone dhe iPad me shumë funksionalitete të reja ku ndërto përmenden “dark mode” universal, gjeste të reja përdorimi, ndryshime vizuale...

iOS 13 vjen me “dark mode” dhe përmirësime vizuale

para 2 muajve - Insajderi

Mbetet për tu parë sesi Apple do ta implementojë apo çfarë mund të bëjmë me të. iOS 13 vjen me “dark mode” dhe përmirësime vizuale Sipas një raporti të fundit nga 9to5mac, versioni i ardhshëm i iOS për...

Edhe Microsoft OneNote pajiset me “Dark Mode”

para 2 muajve - Medial

Microsoft ka planifikuar një përditësim të aplikacionit OneNote në Windows 10 i cili sjell opsionin e ri “Dark Mode.” Prodhuesi i softueri ka filluar të shtojë gradualisht “Dark Mode” tek aplikacionet...

Microsoft OneNote pajiset me “Dark Mode”

para 2 muajve - Ina

Microsoft ka planifikuar një përditësim të aplikacionit OneNote në Windows 10 i cili sjell opsionin e ri “Dark Mode.” Prodhuesi i softueri ka filluar të shtojë gradualisht “Dark Mode” tek aplikacionet...

Microsoft OneNote pajiset me “Dark Mode”

para 2 muajve - Insajderi

Microsoft ka planifikuar një përditësim të aplikacionit OneNote në Windows 10 i cili sjell opsionin e ri “Dark Mode.” Prodhuesi i softueri ka filluar të shtojë gradualisht “Dark Mode” tek aplikacionet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK