http://kariera.mk

BMW-ja prezanton serinë e radhës, duket si një “bishë”

para 2 muajve - Flaka

Prodhuesi i njohur gjerman i veturave luksoze, BMW, e ka prezantuar modelin më të ri të X3-shit, atë X3 M Competition. Kjo veturë ka motor me vëllim 3.0 litra dhe gjashtë cilindra. Motori i modelit të...

BMW X3 M 0 deri në 100 km/h për 4.2 sekonda (FOTO+VIDEO)

para 2 muajve - Klan Kosova

Prodhuesi i njohur gjerman i veturave luksoze, BMW, e ka prezantuar modelin më të ri të X3-shit, atë X3 M Competition. Kjo veturë ka motor me vëllim 3.0 litra dhe gjashtë cilindra. Motori i modelit të...

BMW-ja prezanton serinë e radhës, duket si një “bishë”

para 2 muajve - Medial

Prodhuesi i njohur gjerman i veturave luksoze, BMW, e ka prezantuar modelin më të ri të X3-shit, atë X3 M Competition. Kjo veturë ka motor me vëllim 3.0 litra dhe gjashtë cilindra. Motori i modelit të...

BMW-ja prezanton serinë e radhës, duket si një “bishë”

para 2 muajve - Lajmi.net

Prodhuesi i njohur gjerman i veturave luksoze, BMW, e ka prezantuar modelin më të ri të X3-shit, atë X3 M Competition. Kjo veturë ka motor me vëllim 3.0 litra dhe gjashtë cilindra. Motori i modelit të...

BMW-ja prezanton serinë e radhës, duket si një “bishë”

para 2 muajve - Gazeta Observer

Prodhuesi i njohur gjerman i veturave luksoze, BMW, e ka prezantuar modelin më të ri të X3-shit, atë X3 M Competition. Kjo veturë ka motor me vëllim 3.0 litra dhe gjashtë cilindra. Motori i modelit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK