http://kariera.mk

Si e pritën fansat rikthimin e Game Of Thrones?

para 2 muajve - Koha.mk

Game Of Thrones u kthye për sezonin e tij të tetë dhe të fundit të hënën në mëngjes, pas një mungese gati dyvjeçare. HBO shfaqi episodin e serialit fantazi në të njëjtën kohë në SHBA dhe Britani të Madhe....

Si e pritën fansat rikthimin e Game Of Thrones?

para 2 muajve - Klan Kosova

Game Of Thrones u kthye për sezonin e tij të tetë dhe të fundit të hënën në mëngjes, pas një mungese gati dyvjeçare. HBO shfaqi episodin e serialit fantazi në të njëjtën kohë në SHBA dhe Britani të Madhe....

Premiera e “Game of Thrones” përcakton fazën për udhëtim të egër në finale

para 2 muajve - Lajm

“Game of Thrones” është rikthyer për sezonin e tetë. Sezoni i parafundit i “Game of Thrones” u përcaktua gjerësisht nga sjellja e personazheve kyç – disa takime për herë të parë, të tjerë u ribashkuan...

Premiera e “Game of Thrones” përcakton fazën për udhëtim të egër në finale

para 2 muajve - Lajmi.net

"Game of Thrones" është rikthyer për sezonin e tetë. Sezoni i parafundit i “Game of Thrones” u përcaktua gjerësisht nga sjellja e personazheve kyç – disa takime për herë të parë, të tjerë u ribashkuan...

Këta të famshëm janë fansat më të mëdhenj të “Game of Thrones”

para 2 muajve - Prive

Kanë mbetur vetëm edhe pak orë për “Game of Thrones”. Dhe nëse nuk e dini, ka shumë të famshëm që janë fansa të mëdhenj të këtij seriale prandaj kemi përpiluar një listë të disa prej tyre. Nëse nuk e dini,...

Vendet magjike ku u xhirua “Game of Thrones”

para 2 muajve - GazetaBlic

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit. Game of Thrones është një serial televiziv amerikan i zhanrit dramë dhe fantazi, i krijuar...

Vendet magjike ku u xhirua “Game of Thrones”

para 2 muajve - GazetaBlic

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit. Derisa sezoni i fundit po fillon, ne do t’iu dërgojmë tek Westores e vërtetë, njofton Klan Kosova.

Përleshjet dhe vdekjet më të përgjakshme në “Game of Thrones”

para 2 muajve - Top Channel

Sot nis sezoni final i serialit “Game of Thrones”. Shumëkush do të ulet para televizorit, monitorit të kompjuterit apo ekraneve të laptopëve për të parë premierën e sezonit të fundit të serialit që ka...

Vendet magjike të Irlandës Veriore ku u xhirua “Game of Thrones”

para 2 muajve - Portalb

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit. Derisa sezoni i fundit po fillon, ne do t’iu dërgojmë tek Westores e vërtetë.

Vendet magjike ku u xhirua “Game of Thrones”

para 2 muajve - InfoMagazin

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit.Game of Thrones është një serial televiziv amerikan i zhanrit dramë dhe fantazi, i krijuar...

Vendet magjike të Iralndës Veriore ku u xhirua “Game of Thrones”

para 2 muajve - Klan Kosova

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit. Derisa sezoni i fundit po fillon, ne do t’iu dërgojmë tek Westores e vërtetë, njofton Klan Kosova.

Vendet magjike të Iralndës Veriore ku u xhirua “Game of Thrones”

para 2 muajve - Ekonomia Online

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit. Derisa sezoni i fundit po fillon, ne do t’iu dërgojmë tek Westores e vërtetë, njofton Klan Kosova.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK