http://kariera.mk

Zbulohet sa janë paguar aktorët e “Game of Thrones”

para 2 muajve - Medial

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe...

Jeni kuriozë të dini sa paguhen aktorët e "Game of Thrones" ?

para 2 muajve - Albeu

"Game of Thrones " është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe...

Sa paguhen aktorët e “Game of Thrones”, zbulohen rrogat

para 2 muajve - Aktuale

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe...

Memli Krasniqi ‘n’kokërr t’ shpinës’ priti sezonin e tetë të serialit Game of Thrones

para 2 muajve - GazetaBlic

Deputeti i Kuvendit të Kosovës njëherësh edhe shefi i grupit parlamentar të PDK-ës, Memli Krasniqi siç duket mezi ka pritur premierën e sezonit të tetë të seriali Game of Thrones, shkruan GazetaBlic. Me...

Sa paguhen aktorët e serialit “Game of Thrones”?

para 2 muajve - TelegrafiMk

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe...

Zbulohet sa janë paguar aktorët e “Game of Thrones”

para 2 muajve - Top Channel

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe...

Sa paguhen aktorët e “Game of Thrones”, zbulohen rrogat

para 2 muajve - Tetova Sot

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe...

Zbulohet sa janë paguar aktorët e “Game of Thrones”

para 2 muajve - Koha.net

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe...

Sa paguhen aktorët e “Game of Thrones”, zbulohen rrogat

para 2 muajve - Insajderi

Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe ashtu sikurse janë shprehur vetë protagonistët, askush nuk e priste një sukses të tillë. Që prej momentit që...

Shikoni sa paguhen aktorët e ‘Game of Thrones’

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

“Game of Thrones” është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe...

Zbulohet sa janë paguar aktorët e “Game of Thrones”

para 2 muajve - InfoMagazin

Aktorët, shumë prej të cilëve ende të mitur në fillime, janë rritur bashkë me serialin. Dhe ashtu sikurse janë shprehur vetë protagonistët, askush nuk e priste një sukses të tillë. Që prej momentit që...

Game of Thrones: A ia vlejti pritja?

para 2 muajve - Prive

Seriali më i famshëm në botë prodhim i gjigantit amerikan HBO, mbrëmë ka risjellë episodin e parë të sezonit të tetë dhe final. Fansat e serialit, kishin thuajse 2 vjet që po prisnin për këtë episod ndërsa...

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’

para 2 muajve - Lajmi.net

Dhjetëra mijëra punëtorë australian u paraqitën si të sëmurë në punë, për të parë episodin e parë të sezonit të ri të "Game of Thrones". Shefat anembanë Australisë janë paralajmëruar nga stafi se janë...

Del traileri i episodit të dytë të sezonit të 8-të të GOT

para 2 muajve - KosovaLive360

Traileri për episodin e ardhshëm të “Game of Thrones” ka dalë- dhe ju mund ta shikoni më poshtë. HBO ka zbuluar klubin 50-sekondësh, i cili shfaq Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau) duke dalë ballë...

Prindërit  “ e çmendur”me serialin “Game of Thrones”-e përcjellin pasionin e tyre edhe tek fëmijët e porsalindur

para 2 muajve - Insajderi

Gjersa lansohet sezoni i fundit, është parë ndikimi që ky serial e ka tek njerëzit, ku shumë prej tyre i emërojnë fëmijët në bazë të aktorëve të filmit. Në Angli, emri Arya, është një emër shumë i famshëm...

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’

para 2 muajve - Sovrani

Dhjetëra mijëra punëtorë australian u paraqitën si të sëmurë në punë, për të parë episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones”. Shefat anembanë Australisë janë paralajmëruar nga stafi se janë...

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones”

para 2 muajve - Lajmi.net

Për të gjithë ata që e kanë humbur episodin e parë të "Game of Thrones", mund ta shihni tani. Seriali i shumëpërfolur “Game of Thrones” ka nisur sezonin e tetë, shkruan lajmi.net. Fansat e kanë pritur...

Mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë me arsyetimin se janë të sëmurë për ta shikuar fillimin e “Game of Thrones”

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Pronarët e kompanive në Australi kanë marr kërkesa për pushim shëndetësor nga ana e stafit, për shkak se episodi i parë i serisë më të famshme ‘Game of Thones’ transmetohet këtë të hëne. Seriali më i popullarizuar...

Adhuruesit e “Game of Thrones”, këtu mund ta shikojnë episodin 1 të sezonit 8

para 2 muajve - Epoka e Re

“Game of Thrones” njihet si njëri prej serialeve më të ndjekur në botë. E gjatë natë së kaluar shumë njerëz anembanë rruzullit tokësor pritën për të parë episodin e parë të sezonit të tetë, apo sezonit...

Mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë kjo është arsyeja?

para 2 muajve - Epoka e Re

Mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë me arsyetimin se janë të sëmurë për ta shikuar fillimin e “Game of Thrones” Pronarët e kompanive në Australi kanë marr kërkesa për pushim shëndetësor nga ana...

Çfarë dallon nga sezoni i tetë me ato të kaluarat të “Game of Thrones”?

para 2 muajve - Klan Kosova

“Game of Thrones”, ka bërë një ndryshim të madh në fillim të sezonit. Për shtatët sezonet e para të serive, kishte ndryshime nga episodi në episod, pasi karakteret u zhvendosen në zona të reja në Westeros...

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones”

para 2 muajve - Gazeta Observer

Për të gjithë ata që e kanë humbur episodin e parë të “Game of Thrones”, mund ta shihni tani. Seriali i shumëpërfolur “Game of Thrones” ka nisur sezonin e tetë, shkruan lajmi.net. Fansat e kanë pritur...

“Game Of Thrones” po vjen – Çka duhet të dini për publikimin e sezonit të tetë?

para 2 muajve - Prive

Ka qenë një kohë e gjatë që kur sezoni i parafundit i “Game of Thrones” përfundoi – dragonj zombie, luftë dhe dëshirë për pushtet – por ende nuk jemi të sigurt se jemi gati për atë që do të vijë. Vetëm...

Reagim “i çmendur” i fansave të serialit Games of Thrones kur mësuan se sezoni sonte do të fillojë

para 2 muajve - Insajderi

Game of Thrones është ndër serialet më të shikuara në botë për momentin. Kjo ka bërë që fansat e tij, sapo kuptuan që sezoni i 8 po fillon, të brohorasin e të shprehin dëshirën e flaktë që kanë për këtë...

Reagim “i çmendur” i fansave të serialit Games of Thrones kur mësuan se seriali sonte do të fillojë

para 2 muajve - Insajderi

Game of Thrones është ndër serialet më të shikuara në botë për momentin. Kjo ka bërë që fansat e tij, sapo kuptuan që episodi i 8 po fillon, të brohorasin e të shprehin dëshirën e flaktë që kanë për këtë...

“Game Of Thrones” po vjen – Çka duhet të dini për publikimin e sezonit të tetë?

para 2 muajve - InfoMagazin

Ka qenë një kohë e gjatë që kur sezoni i parafundit i “Game of Thrones” përfundoi – dragonj zombie, luftë dhe dëshirë për pushtet – por ende nuk jemi të sigurt se jemi gati për atë që do të vijë. Vetëm...

Sonte fillon Game of Thrones – Këto janë detajet

para 2 muajve - Insajderi

Seriali i platformës HBO, Game of Thrones, fillon sonte në orën 21:00 të orës lokale të Amerikës Lindore, ndërsa për personat të cilët jetojnë në Kosovë, shfaqja do të fillojë në orën 03:00, të datës 15...

“Game Of Thrones” po vjen – Çka duhet të dini për publikimin e sezonit të tetë?

para 2 muajve - Klan Kosova

Ka qenë një kohë e gjatë që kur sezoni i parafundit i “Game of Thrones” përfundoi – dragonj zombie, luftë dhe dëshirë për pushtet – por ende nuk jemi të sigurt se jemi gati për atë që do të vijë. Vetëm...

Yjet rrëmbejnë vëmendje në premierën e “Game of Thrones”

para 2 muajve - Lajmi.net

Yjet e 'Game of Thrones' kanë dalë për të shqyrtuar sezonin e tetë në Waterfront Hall në Belfast, në Irlandën e Veriut. Yjet nga seria HBO u bashkuan në qilimin e kuq për ngjarjen duke përfshirë edhe vëllezërit...

Protagonisti i ‘Game of Thrones” ndër aktorët më të paguar në televizion, ja sa ka fituar aktori falë serialit

para 2 muajve - Blitz

Kur bëhet fjalë për ‘Game of Thrones”, tre gjëra janë të vërteta: 1- Bran Stark është “Korbi me 3 sy” dhe do na e kujtojë deri në fund të jetës, 2- Skenaristët e serialit janë të fiskuar pas inçestit dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK