http://kariera.mk

Glauk Konjufca flet edhe për Fadil Lepajën

para 2 muajve - GazetaBlic

Shefi i deputetëve të VV-së, Glauk Konjufca duke iu përgjigjur akuzave se atë e ka rekrutuar Fadil Lepaja, tha se e ka takuar për të fundit herë diku para 11 vjetësh, por se kjo sipas tij nuk do të thotë...

Konjufca: Unë s’kam qenë në SHIK, Aida Dërguti po

para 2 muajve - Koha.net

“Nuk kam të drejtë me gënjej”, ka thënë shefi i deputetëve të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca në Interaktiv të KTV-së kur është pyetur se pse nuk po e pranon se ka qenë në SHIK, siç po pretendon Dardan Molliqaj....

Flet më në fund Glauk Konjufca: Tregon nëse ka qenë në SHIK. Thotë se Aida ka qenë në SHIK

para 2 muajve - GazetaBlic

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka akuzuar ish-kolegen e tij partiake, tani deputete e Partisë Socialdemokrate, Aida Dërguti, se dikur ka qenë pjesë e Shërbimit Informativ...

Sonte në Interaktiv, Glauk Konjufca

para 2 muajve - Koha.net

Deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca është i ftuar sonte në Interaktiv. Me të do të flasim për valën e re të mobilizimit të Vetëvendosjes kundër qeverisë Haradinaj dhe Presidentit Thaçi rreth dialogut...

Glauk Konjufca tregon se cila deputete e larguar nga Vetëvendosje ishte në SHIK

para 2 muajve - Infokusi

Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca ka folur për herë të parë publikisht, pas akuzave të Dardan Molliqajt, se Konjufca ka qenë pjesë e Shërbimit Informativ të Kosovës. Konjufca...

Flet më në fund Glauk Konjufca: Tregon nëse ka qenë në SHIK. Thotë se Aida ka qenë në SHIK

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka akuzuar ish-kolegen e tij partiake, tani deputete e Partisë Socialdemokrate, Aida Dërguti, se dikur ka qenë pjesë e Shërbimit Informativ...

Konjufca: Unë s’kam qenë në SHIK, Aida Dërguti po

para 2 muajve - Arbresh

“Nuk kam të drejtë me gënjej”, ka thënë shefi i deputetëve të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca në Interaktiv të KTV-së kur është pyetur se pse nuk po e pranon se ka qenë në SHIK, siç po pretendon Dardan Molliqaj....

Flet më në fund Glauk Konjufca: Tregon nëse ka qenë në SHIK. Thotë se Aida ka qenë në SHIK

para 2 muajve - Bota Press

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka akuzuar ish-kolegen e tij partiake, tani deputete e Partisë Socialdemokrate, Aida Dërguti, se dikur ka qenë pjesë e Shërbimit Informativ...

Glauk Konjufca: Aida Dërguti e thoshte vetë që ishte në ShIK

para 2 muajve - Periskopi

Shefi i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, po zhvillon një intervistë në Kohavizion në lidhje me akuzat e Dardan Molliqajt se kishte qenë pjesë e Shërbimit Informativ të Kosovës...

Dardan Molliqaj dështon në “betejën” me Konjufcën, faktet e tij qesharake po ia përmbyllin karrierën politike

para 2 muajve - InfoShqip

Ishin shokë dhe kolegë të ngushtë sa ishin bashkë në Lëvizjen Vetëvendosje, por pas ndarjes të këtij subjekti politik, u ndanë edhe Glauk Konjufca dhe Dardan Molliqaj. Të dytë i kanë shpallur njëri-tjetrit...

Dështon Molliqaj në “betejën” me Konjufcën, faktet e tij qesharake po ia përmbyllin karrierën politike

para 2 muajve - Ina

Ishin shokë dhe kolegë të ngushtë sa ishin bashkë në Lëvizjen Vetëvendosje, por pas ndarjes të këtij subjekti politik, u ndanë edhe Glauk Konjufca dhe Dardan Molliqaj. Të dytë i kanë shpallur njëri-tjetrit...

Dështon Molliqaj në “betejën” me Konjufcën, faktet e tij qesharake po ia përmbyllin karrierën politike

para 2 muajve - InfoMagazin

Ishin shokë dhe kolegë të ngushtë sa ishin bashkë në Lëvizjen Vetëvendosje, por pas ndarjes të këtij subjekti politik, u ndanë edhe Glauk Konjufca dhe Dardan Molliqaj. Të dytë i kanë shpallur njëri-tjetrit...

Debati Molliqaj-Konjufca për SHIK-un, ҫfarë tha Kadri Veseli?

para 2 muajve - OraInfo

Dardan Molliqaj tha se Glauk Konjufca ishte pjesë e SHIK-ut. Ish-Shefi i SHIK’ut, Kadri Veseli, nuk ka dashur të tregojë kur është pyetur nëse Glauk Konjufca ishte pjesë e Shërbimit Informativ të Kosovës....

Kadri Veseli nuk e mbyll debatin se a ishte Glauk Konjufca në SHIK

para 2 muajve - Infokusi

Ish-Shefi i SHIK’ut, Kadri Veseli, nuk ka dashur të tregojë kur është pyetur nëse Glauk Konjufca ishte pjesë e Shërbimit Informativ të Kosovës. Kur është pyetur ka thënë se duhet të kalohet në tema tjera....

Kadri Veseli s’e mbylli debatin Molliqaj-Konjufca për SHIK’un

para 2 muajve - Bota Press

Ish-Shefi i SHIK’ut, Kadri Veseli, nuk ka dashur të tregojë kur është pyetur nëse Glauk Konjufca ishte pjesë e Shërbimit Informativ të Kosovës. Kur është pyetur ka thënë se duhet të kalohet në tema tjera....

ShIKomedia dhe e vërteta që rrezikon të varroset me Kadri Veselin

para 2 muajve - Insajderi

Visar Duriqi Kadri Veseli kishte veç pak muaj sa kishte hyrë në politikë. Me Organizatën “Çohu!”  po e bënim një hulumtim për maskarallëqet që kishte bërë qeverisja e LDK-së, në veçanti ajo e Isa Mustafës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK