http://kariera.mk

Lajm i mirë për personat që pinë çaj rusi

para 2 muajve - Antpress

Çaji më i shëndetshëm për ju është ai që dëshironi ta pini çdo ditë.Ky përkufizim është më së shumti i shprehur në Perëndim për ata çaji më i shëndetshëm është çaji i zi. Mbi 90 përqind e çajit të shitur...

Lajm i mirë për personat që pinë çaj rusi

para 2 muajve - Iliria News

Çaji më i shëndetshëm për ju është ai që dëshironi ta pini çdo ditë. Ky përkufizim është më së shumti i shprehur në Perëndim, për ata çaji më i shëndetshëm është çaji i zi. Mbi 90 përqind e çajit të shitur...

Lajm i mirë për personat që pinë çaj rusi

para 2 muajve - Flitet

Ky përkufizim është më së shumti i shprehur në Perëndim, për ata çaji më i shëndetshëm është çaji i zi. Mbi 90 përqind e çajit të shitur në Perëndim është çaji i zi (ose çaji i kuq, siç njihet në Lindje)....

Çaji më i mirë është ai që ju pëlqen

para 2 muajve - Koha.net

Çaji më i shëndetshëm për ju është ai që dëshironi ta pini çdo ditë. Ky përkufizim është më së shumti i shprehur në Perëndim, për ata çaji më i shëndetshëm është çaji i zi. Mbi 90 për qind e çajit të shitur...

Lajm i mirë për personat që pinë çaj rusi

para 2 muajve - Infokusi

Çaji më i shëndetshëm për ju është ai që dëshironi ta pini çdo ditë. Ky përkufizim është më së shumti i shprehur në Perëndim, për ata çaji më i shëndetshëm është çaji i zi. Mbi 90 përqind e çajit të shitur...

Për ata që pijnë çaj rusi!

para 2 muajve - Ina

Çaji më i shëndetshëm për ju është ai që dëshironi ta pini çdo ditë. Ky përkufizim është më së shumti i shprehur në Perëndim, për ata çaji më i shëndetshëm është çaji i zi. Mbi 90 përqind e çajit të shitur...

Lajm i mirë për personat që pinë çaj rusi

para 2 muajve - Gazeta Observer

Çaji më i shëndetshëm për ju është ai që dëshironi ta pini çdo ditë. Ky përkufizim është më së shumti i shprehur në Perëndim, për ata çaji më i shëndetshëm është çaji i zi. Mbi 90 përqind e çajit të shitur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK