http://kariera.mk

Kritikohet Dua Lipa. Pse shkon me i ndihmu siriantë e nuk ndihmon kosovarët? Këngëtarja ua mbyll gojën kritikuesëve!

para 2 muajve - Antpress

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët ref*ugjatë sirianë e nuk po ndihmon në vendlindje...

Pas Ritës në Kosovë, Dua në Liban me Unicef-in

para 2 muajve - Koha.mk

Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë, njofton Klan Kosova. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit...

Dua Lipa i përgjigjet kritikave se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën

para 2 muajve - Klan Kosova

Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim...

Dua Lipa u takua me fëmijët refugjatë sirianë, thotë se ka një lidhje të veçantë me

para 2 muajve - Portalb

UNICEF-i, këngëtaren shqiptare Dua Lipa e ka dërguar në Liban, ku ajo është takuar me fëmijët refugjatë nga Siria. Dua ka ndarë fotografi nga kjo vizitë me gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke...

“Ju shkoni për të ndihmuar arabët e jo popullin tuaj”, kështu reagoi Dua Lipa

para 2 muajve - RTV 21

U kritikua Dua Lipa! Këngëtarja e kosovare me famë botërore, Dua Lipa së fundmi ka marrë pjesë në një mision bamirësie së bashku me UNICEF-in në Liban. Këtë artistja shqiptare e ka bërë të ditur përmes...

Dua Lipa i përgjigjet kritikës “pse po u ndihmon sirianëve e jo Kosovës”

para 2 muajve - Antpress

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët refugjatë sirianë e nuk po ndihmon në vendlindje,...

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit

para 2 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto nga takimi i saj me fëmijët sirian...

Dua Lipa i përgjigjet kritikave “se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën”

para 2 muajve - Tetova Sot

Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim...

Komentuesi i thotë Duas “ndihmo kosovarët”, përgjigja e saj është epike

para 2 muajve - Lajm

Këngëtarja Dua Lipa ka nisur sot një turne për të ndihmuar të varfërit në Liban. Atje ajo është takuar me disa refugjatë sirian por edhe me fëmijë të ndryshëm të pastre në Liban derisa ka pasur një status...

Dua Lipa i përgjigjet kritikës “pse po u ndihmon sirianëve e jo Kosovës”

para 2 muajve - Koha.net

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët refugjatë sirianë e nuk po ndihmon në vendlindje,...

Dua Lipa i përgjigjet akuzave “pse po u ndihmon sirianëve e jo Kosovës”

para 2 muajve - InfoShqip

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët refugjatë sirianë e nuk po ndihmon në vendlindje,...

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit

para 2 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto nga takimi i saj me fëmijët sirian...

Dua Lipa u përgjigjet kritikave për ndihmën ndaj fëmijëve sirianë – Rikujton fondacionin e saj në Kosovë

para 2 muajve - Insajderi

Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto nga takimi i saj me fëmijët sirian të cilët ka shkuar për t’i ndihmuar në kuadër të një misioni me UNICEF-in. “Unë kam pasur eksperiencën...

Dua Lipa u përgjigjet kritikave

para 2 muajve - Albinfo

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët refugjatë sirianë, e nuk po ndihmon në vendlindje,...

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit

para 2 muajve - Sovrani

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto nga takimi i saj me fëmijët sirian...

Dua i viziton refugjatët sirianë në Liban: Ndjej që kam një lidhje personale me ta

para 2 muajve - Telegrafi

Dua Lipa (Foto: Emma McIntyre/Getty Images for The Recording Academy/Guliver)

Dua Lipa viziton kampet e refugjatëve në Liban: Kjo përvojë më hapi sytë, kam një lidhje personale me refugjatët

para 2 muajve - Blitz

Ndërkohë që kudo në media po shkruhet për “Coachella 2019” dhe pjesëmarrjen në këtë festival të shumë personazheve të njohur, le ta shkëpusim pak vëmendjen drejt një tjetër ngjarjeje. Ndërkohë që të gjithë...

Dua Lipa ambasadore e Unicef në Liban: E prekur nga fëmijët e refugjatëve

para 2 muajve - InfoMagazin

Pak ditë më parë këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora ka vizituar vendin e saj si ambasadore e Unicef në Britani. Ajo ka qëndruar 3 ditë ka takuar fëmijët në nevojë si dhe gratë që janë abuzuar seksualisht....

Dua Lipa pjesë e një misioni bamirësie në Liban

para 2 muajve - RTV 21

“Të gjithë meritojnë trajtim të barabartë si dhe një vend për të jetuar” Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka marrë pjesë në një mision bamirësie së bashku me UNICEF-in në Liban....

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

para 2 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan lajmi.net. Këngëtarja...

Dua Lipa ambasadore e Unicef në Liban: E prekur nga fëmijët e refugjatëve

para 2 muajve - Opinion

Pak ditë më parë këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora ka vizituar vendin e saj si ambasadore e Unicef në Britani. Ajo ka qëndruar 3 ditë ka takuar fëmijët në nevojë si dhe gratë që janë abuzuar seksualisht....

Du Lipa si Rita Ora – Takon fëmijët refugjatë sirianë

para 2 muajve - Insajderi

Dua ka ndarë fotografi nga kjo vizitë me gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke treguar se ishte një eksperiencë prekëse për të. Ajo ka thënë se “ka një lidhje personale me njerëzit që përpiqen...

“Kjo përvojë më hapi sytë!” Çfarë po bënte Dua Lipa ndërkohë që të gjithë po festonin

para 2 muajve - Lexo

Pas Rita Orës, e cila vizitoi Kosovën për t’u ardhur në ndihmë familjeve në nevojë atje, një tjetër këngëtare shqiptare është bërë bashkë me UNICEF. Ndërkohë që të gjithë festonin në Coachella, Dua Lipa...

Rita Ora në Kosovë -Dua Lipa në Liban

para 2 muajve - Infokusi

Ishte Rita Ora e cila para një jave si pjesë e një misioni bamirësie me ‘UNICEF’-in erdhi në Kosovë për një qëndrim tre ditorë. Por, tashmë me një mision të tillë është përshirë edhe Dua Lipa. Lipa ka...

Dua Lipa, me mision bamirës me UNICEF-in

para 2 muajve - Albinfo

Ishte Rita Ora, e cila para një jave si pjesë e një misioni bamirësie me UNICEF-in erdhi në Kosovë për një qëndrim treditor. Por, tashmë me një mision të tillë është përshirë edhe Dua Lipa. Lipa ka treguar...

Dua Lipa me mision bamirës, viziton fëmijët refugjat në Liban

para 2 muajve - Periskopi

Pas Rita Orës e cila në kuadër të UNICEF qëndroj në Kosovë për tri ditë, edhe Dua Lipa ka marr pjesë në misionin bamirës të kësaj organizate. Ylli kosovar i muzikës vizitoj fëmijët refugjat në Liban me...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

para 2 muajve - Lajm

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan lajmi.net. Këngëtarja...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

para 2 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan lajmi.net. Këngëtarja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK