http://kariera.mk

Nusja e familjes së Hashim Thaçit: Vellon e dasmës ja besova dizenjatorit serb!

para 2 muajve - Antpress

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit. Shembull e kemi bashkëshorten e nipit të presidentit Hashim Thaçi e cila ia ka besuar...

Nusja e nipit të Thaçit vishet me vellon e dizajnerit serb

para 2 muajve - Antpress

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit, por për disa persona kjo nuk është e mjaftueshme Pavarësisht këtyre arritjeve, jo të...

Nusja e nipit te presidentit Thaçi vishet me vellon e dizajnerit serb

para 2 muajve - Tetova Sot

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit, por për disa persona kjo nuk është e mjaftueshme Pavarësisht këtyre arritjeve, jo të...

Nusja e familjes Thaçi: Fustanin e nusërisë ma bëri një dizajner serb

para 2 muajve - Lajm

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit, shkruan GazetaBlic. Mirëpo gjithçka është çështje shijesh, por pa lënë anash edhe çmimet...

Flet nusja e familjes Thaçi: Vellon ia besova një dizajneri serb

para 2 muajve - GazetaBlic

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit, shkruan GazetaBlic. Por, pavarësisht arritjeve të tyre, jo të gjithë ndahen të kënaqur...

Nusja e Thaçve: Vellon ia besova një dizajneri serb

para 2 muajve - GazetaBlic

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit, shkruan GazetaBlic. Por, pavarësisht arritjeve të tyre, jo të gjithë ndahen të kënaqur...

Flet nusja e familjes Thaçi: Vellon ia besova një dizajneri serb

para 2 muajve - InfoShqip

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit, shkruan GazetaBlic. Por, pavarësisht arritjeve të tyre, jo të gjithë ndahen të kënaqur...

Flet nusja e familjes Thaçi: Vellon ia besova një dizajneri serb

para 2 muajve - GazetaBlic

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit, shkruan GazetaBlic. Mirëpo gjithçka është çështje shijesh, por pa lënë anash edhe çmimet...

Nusja e nipit te presidentit Thaçi vishet me vellon e dizajnerit serb

para 2 muajve - Gazeta Liria

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit, por për disa persona kjo nuk është e mjaftueshme Pavarësisht këtyre arritjeve, jo të...

Nusja e nipit të Thaçi vishet me vellon e dizajnerit serb

para 2 muajve - Insajderi

Pavarësisht këtyre arritjeve, jo të gjithë ndahen të kënaqur me stilin apo edhe çmimin që ata i shesin produktet e tyre. Fundja gjithçka është çështje shijesh, por nuk duhet lënë anash edhe çmimet stratosferike...

Nusja e nipit të presidentit Thaçi vishet me vellon e dizajnerit serb

para 2 muajve - Insajderi

Pavarësisht këtyre arritjeve, jo të gjithë ndahen të kënaqur me stilin apo edhe çmimin që ata i shesin produktet e tyre. Fundja gjithçka është çështje shijesh, por nuk duhet lënë anash edhe çmimet stratosferike...

Flet nusja e familjes Thaçi: Vellon ia besova një dizajneri serb

para 2 muajve - Bota Press

Kosova numëron një numër të madh dizajnerësh të cilët kanë arritur që punën e tyre ta paraqesin edhe jashtë vendit, shkruan GazetaBlic. Mirëpo gjithçka është çështje shijesh, por pa lënë anash edhe çmimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK