http://kariera.mk

Çika e dytë e Shkurtes publikoi projektin e ri

para 2 muajve - Aktuale

Besiana Behluli porsa publikoi projektin e saj të titulluar “Loca”. Vajza e dytë e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejzës, Besiana këngës i ka realizuar edhe videoklipin. Tekstin e këngës e “Locka shkruar...

Pak ditë pasi u martua Gresa, vajza tjetër e Shkurtës jep lajmin e madh

para 2 muajve - OraInfo

Besiana është vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës. Pak ditë pasi Gresa u martua, Besiana ka vendosur të ecë përpara me karrierën e saj, shkruan ORAinfo. Ajo së fundmi ka publikuar këngën e saj...

Nëna e motrave Mustafa, nënë e 10 fëmijëve

para 2 muajve - Tetova1

Përpjekje dhe sfidë e madhe rritja e 10 fëmijëve, me këtë është ballafaquar nëna e motrave Mustafa. Pasi që ato kanë arritur bagazh të madh në skenën muzikore, suksesin e njejtë e ka ndjerë edhe nëna për...

Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin

para 2 muajve - OraInfo

Engjëllusha Salihu ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore. Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë me këngët...

Çika e dytë e Shkurtes publikoi projektin e ri

para 2 muajve - RTV 21

Besiana erdhi me “Loca” Besiana Behluli porsa publikoi projektin e saj të titulluar “Loca”. Vajza e dytë e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejzës, Besiana këngës i ka realizuar edhe videoklipin. Tekstin...

Vajza e Shkurte Fejzës publikon këngën e parë, shfaqet joshëse

para 2 muajve - GazetaBlic

Besiana Behluli e ka publikuar këngën e saj të re. Këngëtarja e njohur shqiptare, Besiana Behluli, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Kënga titullohet “Loca” dhe vjen e realizuar edhe në...

Besiana Behluli publikon projektin e ri muzikor “Loca”

para 2 muajve - Lajmi.net

Besiana Behluli e ka publikuar këngën e saj të re. Këngëtarja e njohur shqiptare, Besiana Behluli, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net. Kënga titullohet “Loca” dhe vjen e...

Ndryshe nga motra dhe nëna, vajza e Shkurtës befason në këngën e re

para 2 muajve - OraInfo

Shkurte Fejza është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore. Këngët e saj dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme e sidomos ato të kohës së luftës, përcjell ORAinfo. E profesionin e saj...

Engji i këndon fejesës, por do të befasoheni si reagon nëna e saj

para 2 muajve - OraInfo

Engjëllusha Salihu ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore. Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë me këngët...

Vajza e Safetes ‘sfidon’ të gjitha, grimerja e ka bërë ‘kukull’ sot

para 2 muajve - OraInfo

Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare. Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte, përcjell ORAinfo. Përveç që është këngëtare...

Engjëllusha Salihu i këndon “Fejesës” në projektin e ri

para 2 muajve - Prive

Engjëllusha Salihu ka paralajmëruar këngën e saj të re. Vajza e Shyhrete Behlulit, kësaj radhe i ka kënduar fejesës dhe ka ndarë pak pamje nga videoklipi tashmë i xhiruar. “Fejesa”- Se shpejti kenga ime...

‘Fejesa’ vjen nga Engjëllusha

para 2 muajve - OraInfo

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur të muzikës popullore shqipe, Shyhrete Behlulit. Engjëllusha Salihu për një kohë shumë të shkurtë arriti të fitojë zemrat e publikut me projektet...

Engjëllusha i këndon fejesës

para 2 muajve - RTV 21

Këngëtarja ka gati këngën e re Engjëllusha Salihu për një kohë shumë të shkurtë arriti të fitojë zemrat e publikut me projektet muzikore që publikoi. Këngëtarja së fundmi ka treguar që ka gati projektin...

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

para 2 muajve - Lajmi.net

Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re. Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka publikuar një video, përmes...

Kënga e fundit e këngëtareve shqiptare numër një në Zvicërr

para 2 muajve - Ekonomia Online

1 në Zvicër”, shkruhet mbi një fotografi që vërteton këtë të cilën e kanë publikuar në llogarinë e tyre zyrtare në Instagram. Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë...

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji

para 2 muajve - Lajm

Engjëllusha Salihu ka njoftuar fansat se po vjen me këngë të re. Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka publikuar një video, përmes...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 2 muajve - Ina

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Engji vjen se shpejti me këngen e re “Fejesa”

para 2 muajve - Arbresh

Engjëllusha Salihu përmes llogarisë së saj në Instagram ka paralajmëruar fansat e saj se së shpejti do të vij me projekt të ri, shkruan Arbresh.info Këtë ajo e ka zbuluar duke publikuar një video, ku dëgjohet...

Teksa motrat Mustafa ankohen për këngë, Shyhretja del në takim me shoqet e flasës

para 2 muajve - Bota Press

Këngëtarja Shyhrete Behluli u akuzua që kishte vjedhur idenë e këngës dedikuar nënës më 8 Mars, shkruan Botapress.info Deklarata e Motrave Mustafa bëri buj në media saqë ngjallën reagime edhe të vetë tekstshkrueses...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 2 muajve - Aktuale

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 2 muajve - Bota Press

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

‘Ishte e jona, na e vodhi’, vazhdon përplasja mes motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 2 muajve - Ina

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Pas publikimit të këngës për nënën, Motrat Mustafa marrin lajmin e madh

para 2 muajve - OraInfo

Janë Motrat që kanë lënë gjurmë në muzikën shqiptare. Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa e kanë publikuar projektin...

Gresa vishet e tëra me të zeza, duket “kopje” e nënës së saj

para 2 muajve - OraInfo

Vajzat e Shyhrete Behlulit gjithmonë kanë qenë në qendër të vëmnedjes. Edhe pse, është vajza e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, ndryshe prej motrave të saj, nuk është se ekspozohet shumë në faqet...

Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër

para 2 muajve - GazetaBlic

Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa e kanë publikuar projektin e paralajmëruar muzikor të cilin ia kanë dedikuar nënës...

Kënga e Motrave Mustafa kushtuar nënës, numër 1 në Zvicër

para 2 muajve - Lajmi.net

Motrat Mustafa kanë thyer rekord me këngën e tyre të re dedikuar nënës. Kanë kaluar vetëm dy ditë prej kur Motart Mustafa e kanë publikuar projektin e paralajmëruar muzikor të cilin ia kanë dedikuar nënës...

Kënga e Motrave Mustafa dedikuar nënës, numër 1 në Zvicër

para 2 muajve - Prive

Para pak ditësh, Motrat Mustafa publikuan këngën që u bë mollë sherri mes tyre dhe Shyhrete Behlulit. “Qika e nanës” e shoqëruar me videoklip që paraqet nënën e këngëtareve, dhe të gjitha motrat e tyre,...

‘Vjedhja’ e këngës i ‘ndan’ Motrat Mustafa e Shyhrete Behlulin, vazhdon përplasja

para 2 muajve - OraInfo

Vazhdon përplasja për këngën. Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 2 muajve - Tetova Sot

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Çka do të donte Shkurte Fejza në lidhje me Shyhrete Behlulin

para 2 muajve - Tetova1

Shkurte Fejza është nga ata emra që muzikës folklorike dhe popullore i ka dhënë shumë. Një zonjë e këngës që publiku ia njeh mirë karrierën e veprimtarinë prej shumë vitesh, qysh kur ka qenë një vajzë...

E madhja dhe e vogla e motrave Mustafa, Lulja sapo postoi foto që ju lë pa fjalë

para 2 muajve - OraInfo

Motrat Mustafa janë këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqipe. Nuk është e rastësishme që marrin klikime të jashtëzakonshme në çdo paraqitje, si muzikore ashtu edhe në aktivitetet tjera. Me...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 2 muajve - Lajm

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Dy prej Motrave Mustafa sapo dolën nga frizerja, po duken si ‘çika’ të reja

para 2 muajve - OraInfo

Motrat Mustafa janë këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqipe. Ato janë tetë motra dhe pothuajse të gjitha janë të përfshira në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo. Para pak ditëve ato publikuan...

Vazhdon përplasja mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

para 2 muajve - Bota Press

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje.E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

Kënga e Motrave Mustafa dedikuar nënës, numër 1 në Zvicër

para 2 muajve - Fakti Ditor

Para pak ditësh, Motrat Mustafa publikuan këngën që u bë mollë sherri mes tyre dhe Shyhrete Behlulit. “Qika e nanës” e shoqëruar me videoklip që paraqet nënën e këngëtareve, dhe të gjitha motrat e tyre,...

Përsëri përplasen Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli

para 2 muajve - Insajderi

Të njohura për shumë hite të përbashkëta, Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behluli së fundi po përballen me mosmarrëveshje. E gjithë kjo për shkak të ‘nënave’ të tyre. Artistet kishin menduar publikimin e një...

E para dhe e teta e motrave Mustafa

para 2 muajve - Sovrani

Nuk është e rastësishme që marrin klikime të jashtëzakonshme në çdo paraqitje, si muzikore ashtu edhe në aktivitetet tjera. Me zërin dhe këngët e tyre janë të parat e zhanrit popullor, shkruan “Kosovarja”....

Vajzat i kushtuan këngë, por ky reagim i nënës së Motrave Mustafa i habiti të gjithë

para 2 muajve - OraInfo

Para pak ditësh, Motrat Mustafa publikuan këngën dedikuar nënës së tyre. Ato kishin një kohë të gjatë që e paralajmëronin këtë këngë dhe e veçantë e të cilës ishte prania e të gjitha motrave dhe nënës...

Motrat Mustafa sukses të madh me projektin me të ri ‘Çika e nanës’

para 2 muajve - GazetaBlic

Këngëtaret e zhanrit popullor dhe shumë të dashura për publikun shqiptar publikuan bashkëpunimin ‘ Çika e nanës’ 8 motrat së bashku, pra bëhet fjalë për Motrat Mustafa, shkruan GazetaBlic. Projekt ky i...

8 Motrat Mustafa arrijnë suksesin e parë me këngën “Çika e nanës”

para 2 muajve - Lajmi.net

Motrat Mustafa dy ditë më parë publikuan projektin e veçantë dedikuar nënës. Kësaj radhe në këtë këngë erdhën 8 motrat bashkë me nënën, madje kjo e fundit këndon disa vargje, shkruan lajmi.net. Kënga me...

Kjo është e veçanta e klipit të ri të Motrave Mustafa, dedikuar nënës

para 2 muajve - Prive

Mbrëmë u publikua projekti që u bë mollë sherri mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit. Kënga titulluar “Qika e nanës”, u lëshua me videoklip nga Motrat Mustafa dhe e veçanta e tij është se përveç nënës...

Shyhrete Behluli zgjedh një vend magjik për pushime me burrin

para 2 muajve - Prive

Pas shumë angazhimeve në muzikë dhe ceremonive familjare, Shyhrete Behluli ka gjetur kohë për pushime. Këngëtarja e muzikës popullore ka marrë rrugë drejt Kapadokias me bashkëshortin e saj. Ajo hyri në...

Ku po pushojnë Shyhretja dhe Luli?

para 2 muajve - Klan Kosova

Shyhrete Behluli ka ikur për pushime. Këngëtarja kosovare kësaj radhe ka zgjedhur Turqinë si destinacion për të pushuar, para se të nisë sezona e dasmave dhe koncerteve ku ajo është e angazhuar. Në Instagram...

Në këtë vend është duke pushuar Shyhrete Behluli me bashkëshortin

para 2 muajve - RTV 21

Shyhrte Behluli ka filluar pushimet Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli është njëri ndër personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar. Shyhretja është shumë aktive sa i përket projekteve...

Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur

para 2 muajve - Lajmi.net

Shyhrete Behluli bashkë me burrin e saj kanë nisur pushimet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Kapadokion, shkruan lajmi.net. “Mrekullia e...

Ja ku po pushojnë Shyhretja dhe Luli

para 2 muajve - Bota Press

Shyhrete Behluli ka ikur për pushime. Këngëtarja kosovare kësaj radhe ka zgjedhur Turqinë si destinacion për të pushuar, para se të nisë sezona e dasmave dhe koncerteve ku ajo është e angazhuar. Në Instagram...

Motrat Mustafa publikojnë klipin e ri “Qika e nanës”

para 2 muajve - Arbresh

Këngëtaret e njohura të muzikës popullore me prejardhje nga Mushtishti, Motrat Mustafa, kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri muzikor. Kësaj here ato vijnë për herë të parë tetë motrat,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK