http://kariera.mk

FATI YT SOT, HOROSKOPI 16 PRILL 2019

para 2 muajve - Lexo

Dashi Do të jeni me miq dashamirës dhe përkrahës, me të cilët do të vendosni të organizoni një aktivitet të bukur. Mes artit dhe natyrës, të bashkëpunues është edhe më e lehtë. Shpenzime të paparashikuara...

Parashikimi i yjeve / HOROSKOPI PER DITEN E MARTE, 16 PRILL 2019

para 2 muajve - Bota.al

Dashi Do të jeni me miq dashamirës dhe përkrahës, me të cilët do të vendosni të organizoni një aktivitet të bukur. Mes artit dhe natyrës, të bashkëpunues është edhe më e lehtë. Shpenzime të paparashikuara...

Horoskopi ditor, e martë 16 prill 2019

para 2 muajve - Portalb

Dashi Këto janë ditë mjaft të favorshme, për shkak të ndikimit yjeve. Megjithatë, kjo nuk do të thotë sukses të menjëhershëm. Yjet kontribuojnë në ofrimin e mundësive të shumta, ndërkohë që çdo gjë tjetër...

Horoskopi Javor, 15 deri 21 Prill 2019

para 2 muajve - Java News

DASHI Të përgjithshmet: Kjo javë ka tre lëvizje planetare, por ngjarja kryesore astrologjike është Hëna e Plotë që ndodh në aksin tuaj (Dashi-Peshorja) më 19/4. Mund të ketë çështje që lidhen me marrëdhëniet...

Horoskopi Javor, 15 deri 21 Prill 2019

para 2 muajve - Sovrani

DASHI Të përgjithshmet: Kjo javë ka tre lëvizje planetare, por ngjarja kryesore astrologjike është Hëna e Plotë që ndodh në aksin tuaj (Dashi-Peshorja) më 19/4. Mund të ketë çështje që lidhen me marrëdhëniet...

HOROSKOPI JAVOR/ Paolo Fox tregon me DETAJE çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT gjatë kësaj jave!

para 2 muajve - Lexo

DASHI- Këto ditë ju doni të përjetoni emocione të bukura. Jeni ndër shenjat e preferuara në horoskopin javor dhe në klasifikimin e shenjave të Paolo Fox. Kjo është për shkak se nga 17 prilli vjen Mërkuri,...

Pesë shkaqe që dëmtojnë biznesin pa e kuptuar

para 2 muajve - Ekonomia Online

Edhe pse disa zakone mund të duken si produktive në pamje të parë, ju ndoshta nuk po e kuptoni se janë pikërisht ato të cilat po ndikojnë negativisht në ecurinë e biznesit tuaj. Lexoni pesë shkaqe që dëmtojnë...

Horoskopi ditor, e Martë 16 Prill 2019

para 2 muajve - Java News

Dashi Këto janë ditë mjaft të favorshme, për shkak të ndikimit yjeve. Megjithatë, kjo nuk do të thotë sukses të menjëhershëm. Yjet kontribuojnë në ofrimin e mundësive të shumta, ndërkohë që çdo gjë tjetër...

Supriza këtë javë? Zbuloni parashikimin nga astrologu Jorgo Pulla

para 2 muajve - BalkanWeb

Çfarë kanë parashikuar yjet për javën që sapo ka nisur. Cila do të jetë shenja më me fat, dhe si do të shkojnë planet tuaja? Lexoni horoskopin e përgatitur për ‘BalkanËeb’ nga astrologu i njohur Jorgo...

Horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019!

para 2 muajve - Medial

Dashi Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth. Nëse...

Horoskopi 15 prill 2019

para 2 muajve - Opinion

Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe...

6 pyetje përpara se të largoheni nga një punë

para 2 muajve - Ekonomia Online

Të gjithë mund ta mbajmë mend ditën kur e kemi kuptuar se vendi ynë i punës po na e sillte në majë të hundës dhe se ishte koha për një ndryshim në mënyrën sesi e formonim përditshmërinë. Por përtej mendimit...

Horoskopi javor 15-21 prill

para 2 muajve - Lexo

Dashi Tensioni i kësaj jave do të jetë në dëmin tuaj. Gjatë këtyre shtatë ditëve, prisni lajme interesante ose informacione të dobishme që do të jenë të rëndësishme për punën ose biznesin tuaj. Është e...

Horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019!

para 2 muajve - Vizion Plus

Dashi Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth. Nëse...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 prill 2019

para 2 muajve - BalkanWeb

Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe...

Horoskopi për ditën e sotme

para 2 muajve - Lajmi.net

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë,...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019

para 2 muajve - Shekulli

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 2 muajve - GazetaBlic

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave...

Horoskopi/ Njihuni me parashikimin e sotëm për punën dhe dashurinë

para 2 muajve - Sot News

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi i datës 15 prill 2019

para 2 muajve - Koha Jone

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi ditor: 15 prill 2019

para 2 muajve - LajmiFundit

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Parashikimi i PAOLO FOX. Horoskopi për sot, e hënë 15 prill 2019

para 2 muajve - Bota.al

DASHI: Pashkët e Shenjta po afrohen dhe për ju do të jetë plot lajme të mëdha. Mërkuri do të kalojë në shenjën tuaj të mërkurën, ndërkohë që një Venus i shkëlqyer nga e shtuna do t’ju japë një dorë të...

Horoskopi javor: Dikë këtë javë e presin shumë obligime afariste, kurse dikë tjetër dashuri dhe flirte të reja

para 2 muajve - Periskopi

Kjo javë nuk mund të jetë më e veçantë Horoskopi javor rekomandon që tani është koha për dashuri dhe lumturi, prandaj duhet vetëm t’i hapni zemrat tuaja dhe kënaqeni. Puna: Gjatë kësaj jave do të jeni...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019

para 2 muajve - Periskopi

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Do...

Parashikimi i yjeve për sot 15 prill 2019

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe...

Horoskopi i ditës – 15 prill 2019

para 2 muajve - Sovrani

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme. Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë,...

Horoskopi javor

para 2 muajve - PortaliOnline

Dashi Dashura: Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth....

Horoskopi, 15 prill 2019

para 2 muajve - Arbresh

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019

para 2 muajve - Iliria News

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi javor 15-21 prill

para 2 muajve - Opinion

Dashi Kjo javë do të mjaft premtuese për ju të shenjës së dashit, ndërkohë që mendimet e reja nisin që ditën e hënë. E premtja dhe hëna e plotë pritet t’iu sjellin romancën që keni pritur prej kohësh....

Si do nisë java juaj. Horoskopi, e hënë 15 prill 2019

para 2 muajve - Bota.al

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019 Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 15 PRILL 2019

para 2 muajve - Lexo

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAI1Wy3LbIBTdd6b/kNE6mYIEenTXfkN3nS4wIjJjJFRATt1M/r1XlmwjrttmZXM5OnCfnNePHx4esp3wWmafH17nFay1MZMPTgRtBzDTx9WuWh2s08KAkcy2t/NO5oMIk1c+otjpzgcrD+PeBhtzSDHc32idEr0PulebI/0YL5/hI6NFbPL7KQTlzqRgL6J7SRFUBxfe3mx19vuyfrhs...

HOROSKOPI JAVOR I PAOLO FOX, 15-21 prill 2019

para 2 muajve - Bota.al

DASHI Këto ditë ju doni të përjetoni emocione të bukura. Jeni ndër shenjat e preferuara në horoskopin javor dhe në klasifikimin e shenjave të Paolo Fox. Kjo është për shkak se nga 17 prilli vjen Mërkuri,...

Horoskopi i shëndetit e dashurisë/ Si do të shkojë fillimi i javës për çdo shenjë

para 2 muajve - Lexo

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë fillim javës, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në...

Si do të shkojë fillimi i javës për çdo shenjë

para 2 muajve - Arbresh

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë fillim javës, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019

para 2 muajve - Portalb

Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e...

Horoskopi ditor, e Hënë 15 Prill 2019

para 2 muajve - Java News

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019 që JavaNews.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria:...

Horoskopi ditor: 14 prill 2019

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

Horoskopi ditor, e diel 14 prill 2019

para 2 muajve - Iliria News

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

Horoskopi ditor: 14 prill 2019

para 2 muajve - Bota Press

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

Parashikimi i yjeve për të dielën tuaj. HOROSKOPI 14 PRILL 2019

para 2 muajve - Bota.al

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet t’i gjykojnë të tjerët nga pamja e jashtme. Ka gjasa që pas një personi të thjeshtë në dukje, të jetë dikush me shumë autoritet ose mund të jetë një person mjaft...

Horoskopi ditor: 14 prill 2019

para 2 muajve - Sovrani

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

Horoskopi sot

para 2 muajve - PortaliOnline

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

7 shenjat se partneri ju dashuron dhe është i përkushtuar në lidhje

para 2 muajve - Ekonomia Online

Gjestet romantike ju bëjnë të besoni se ju keni një lidhje të fortë dhe jeni të dashuruar marrëzisht pas njëri-tjetrit. Për të kuptuar përkushtimin e vërtetë të partnerit në një lidhje dhe të mund t’i...

Horoskopi ditor, e diel 14 prill 2019

para 2 muajve - Portalb

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë...

Horoskopi, e diel 14 prill 2019

para 2 muajve - Java News

Dashi Ju po jetoni një fazë energjie të madhe dhe do të keni një qëndrim më pozitiv ndaj problemeve të jetës së përditshme. Gjërat do të përmirësohen edhe me partnerin/en. Me Saturnin në kundërshtim me...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 prill 2019

para 2 muajve - Shekulli

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet t’i gjykojnë të tjerët nga pamja e jashtme. Ka gjasa që pas një personi të thjeshtë në dukje, të jetë dikush me shumë autoritet ose mund të jetë një person mjaft...

Femra, ja si ta bëni për vete sërish ish-partnerin?

para 2 muajve - Java News

Pajisuni me mençuri dhe durim, lëreni që të “frymojë” dhe mos e shqetësoni me porosi dhe ftesa. Të ngjallësh dashurinë e vjetër është njësoj sikur të hani pataten e nxehtë. E pashijshme. Nuk ju pëlqen....

Iu mungon? Ja si ta bëni për vete sërish ish-partnerin?

para 2 muajve - Sovrani

Pajisuni me mençuri dhe durim, lëreni që të “frymojë” dhe mos e shqetësoni me porosi dhe ftesa Të ngjallësh dashurinë e vjetër është njësoj sikur të hani pataten e nxehtë. E pashijshme. Nuk ju pëlqen....

Horoskopi për ditën e premte, 13 prill 2019!

para 2 muajve - Vizion Plus

Dashi Kjo ditë ju fton që të reflektoni më shumë mbi atë që po bëni. Yjet janë mjaft të favorshëm dhe do ju mbështesin në nismat tuaja. Kush kishte një objektiv për të arritur, do të mbetet i zhgënjyer,...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 prill 2019

para 2 muajve - BalkanWeb

Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet t’i gjykojnë të tjerët nga pamja e jashtme. Ka gjasa që pas një personi të thjeshtë në dukje, të jetë dikush me shumë autoritet ose mund të jetë një person mjaft i...

Horoskopi ditor: 13 prill 2019

para 2 muajve - LajmiFundit

Dashi Kjo ditë ju fton që të reflektoni më shumë mbi atë që po bëni. Yjet janë mjaft të favorshëm dhe do ju mbështesin në nismat tuaja. Kush kishte një objektiv për të arritur, do të mbetet i zhgënjyer,...

Horoskopi për ditën e sotme

para 2 muajve - Epoka e Re

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet t’i gjykojnë të tjerët nga pamja e jashtme. Ka gjasa që pas një personi të thjeshtë në dukje, të jetë dikush me shumë autoritet ose mund të jetë një person mjaft...

Horoskopi ditor – 13 mars 2019

para 2 muajve - Sovrani

Dashi Të lindurit e kësaj shenje nuk duhet t’i gjykojnë të tjerët nga pamja e jashtme. Ka gjasa që pas një personi të thjeshtë në dukje, të jetë dikush me shumë autoritet ose mund të jetë një person mjaft...

Horoskopi ditor, e shtunë 13 prill 2019

para 2 muajve - Portalb

Dashi Kjo ditë ju fton që të reflektoni më shumë mbi atë që po bëni. Yjet janë mjaft të favorshëm dhe do ju mbështesin në nismat tuaja. Kush kishte një objektiv për të arritur, do të mbetet i zhgënjyer,...

Horoskopi ditor, e Shtunë 13 Prill 2019

para 2 muajve - Java News

Dashi Kjo ditë ju fton që të reflektoni më shumë mbi atë që po bëni. Yjet janë mjaft të favorshëm dhe do ju mbështesin në nismat tuaja. Kush kishte një objektiv për të arritur, do të mbetet i zhgënjyer,...

Horoskopi për ditën e premte, 12 prill 2019!

para 2 muajve - Vizion Plus

Dashi Mundohuni që të ngadalësoni pak ritmin, pasi jeni të përfshirë në shumë gjëra që ju shkaktojnë lodhje dhe ngarkesë fizike. Ka ardhur koha për t’iu përkushtuar dashurisë, pasi është gati për të nisur...

Mblidhni shifrat e datëlindjes suaj dhe zbuloni cili është numri i rrugës së jetës/ Ja ç’tregon ajo shifër për JU

para 2 muajve - Lexo

Sipas fushës së numerologjisë, numrat mbartin karakteristika të dallueshme. Sipas një teorie të numerologjisë, numri që përfaqëson ditëlindjen tuaj luan një rol kyç në përcaktimin e personalitetit tuaj....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK