http://kariera.mk

Pushimi i lehonisë lihet jashtë Projektligjit për Punë

para 3 muajve - Antpress

Në Projektligjin e Punës, nuk është përfshirë edhe pushimi i lehonisë. Lehonat, sipas ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, do të përfshihen në një ligj të veçantë, i cili ende nuk...

Pushimi i lehonisë lihet jashtë Projektligjit për Punë

para 3 muajve - Medial

Në Projektligjin e Punës, nuk është përfshirë edhe pushimi i lehonisë. Lehonat, sipas ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, do të përfshihen në një ligj të veçantë, i cili ende nuk...

Nuk votohet projektligji për Diasporën, mungesa e kuorumit

para 3 muajve - Medial

E Hënë, 15 Prill 2019 – 20:54 albinfo.ch Diskutimi për Projektligjin për Diasporën i cili zgjati mbi dy orë nuk u votua. Ky projektligj as nuk u hodh në votim pasi që nuk kishte kuorum dhe në kuvend ishin...

Kuvendi mbyll punimet për sot, seanca vazhdon të mërkurën

para 3 muajve - Kallxo

Kuvendi i Kosovës ka mbyllur diskutimet për sot. Ndonëse në mungesë të kuorumit, deputetët e mbetur diskutuan për 35 pikat të cilat ishin në rend të ditës. Diskutimi i të gjitha pikave kishte qenë edhe...

​Në Projektligjin për Punë nuk janë përfshirë lehonat

para 3 muajve - Infokusi

Në Projektligjin e Punës, nuk është përfshirë edhe pushimi i lehonisë. Kështu sipas ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, lehonat do të përfshihen në një ligj të veçantë, i cili ende...

Haradinaj e Lluka të mërkurën në interpelancë

para 3 muajve - OraInfo

Të mërkurën dy interpelanca. Ka përfunduar punimet seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, ku në mungesë të deputetëve, nuk është arritur që të votohen disa projektligje. Kryesuesi i Kuvendit, Xhavit Haliti,...

Të mërkurën dy interpelanca, një për Haradinajn tjetra për Llukën

para 3 muajve - Koha.net

Ka përfunduar punimet seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, ku në mungesë të deputetëve, nuk është arritur që të votohen disa projektligje. Kryesuesi i Kuvendit, Xhavit Haliti, në mbyllje të punimeve të...

Përfundon seanca e Kuvendit, të mërkurën Haradinajn e pret kjo gjë

para 3 muajve - Infokusi

Ka përfunduar punimet seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, ku në mungesë të deputetëve, nuk është arritur që të votohen disa projektligje. Kryesuesi i Kuvendit, Xhavit Haliti, në mbyllje të punimeve të...

Pushimi i lehonisë lihet jashtë Projektligjit për Punë

para 3 muajve - GazetaBlic

Në Projektligjin e Punës, nuk është përfshirë edhe pushimi i lehonisë. Lehonat, sipas ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, do të përfshihen në një ligj të veçantë, i cili ende nuk...

Të mërkurën mbahet interpelanca me kryeministrin Haradinaj

para 3 muajve - GazetaBlic

Ka përfunduar punimet seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, kjo për shkak që në mungesë të deputetëve nuk është arritur që të votohen disa projektligje. Xhavit Haliti, kryesuesi i Kuvendit, në mbyllje...

Pajaziti kërkon që Ministria e Diasporës të bartet në Gjilan

para 3 muajve - Medial

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka kërkuar sot në seancën plenare që Ministria e Diasporës të zhvendoset nga Prishtina në qytetin e Gjilanit. Ai këtë kërkesë e bëri gjatë shqyrtimit...

Kërkohet që Ministria e Diasporës të zhvendoset në Gjilan

para 3 muajve - Albinfo

Gjatë ditës së sotme në Kuvendin e Kosovës janë diskutuar shumë pika, ndërsa pika për projektligjin për Diasporën nuk kaloi në mungesë të deputetëve. Vetëm diskutimi për këtë projektligj zgjati më shumë...

Nuk votohet Projektligji për Diasporën

para 3 muajve - Lajmi.net

Projektligjin për Diasporën nuk u hedh në votim për shkak të mungesës së kuorumit. Diskutimet për  Projektligjin për Diasporën zgjaten mbi dy orë, por edhe për kundër kësaj  ky projektligj nuk u hodh në...

Për shkak të mungesën së kuorumit, s’ka votim për Projektligjin për Diasporën

para 3 muajve - OraInfo

Sërish nuk ka kuorum për votim, në Kuvendin e Kosovës. Pas diskutimeve në Kuvend për Projektligjin për Diasporën, që zgjati mbi dy orë, ky projektligj nuk u hedh në votim për shkak të mungesës së kuorumit,...

Përfundon seanca e Kuvendit, të mërkurën Haradinaj në interpelancë

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Ka përfunduar punimet seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, ku në mungesë të deputetëve, nuk është arritur që të votohen disa projektligje. Kryesuesi i Kuvendit, Xhavit Haliti, në mbyllje të punimeve të...

Përfundon seanca e Kuvendit, të mërkurën Haradinaj në interpelancë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ka përfunduar punimet seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, ku në mungesë të deputetëve, nuk është arritur që të votohen disa projektligje. Kryesuesi i Kuvendit, Xhavit Haliti, në mbyllje të punimeve të...

Nuk votohet Projektligjit për Diasporën

para 3 muajve - Lajmi.net

Projektligjin për Diasporën nuk u hedh në votim për shkak të mungesës së kuorumit Diskutimet për  Projektligjin për Diasporën zgjaten mbi dy orë, por edhe për kundër kësaj  ky projektligj nuk u hodh në...

Deputeti i PDK-së kërkon që ministria e Diasporës të bartet në Gjilan

para 3 muajve - GazetaBlic

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka kërkuar sot në seancën plenare që Ministria e Diasporës të zhvendoset nga Prishtina në qytetin e Gjilanit ku përfshihet regjioni i Anamoravës...

Projektligji i Diasporës nuk votohet për shkak të mungesës së kuorumit

para 3 muajve - Koha.net

Pas diskutimeve në Kuvendin e Kosovës për Projektligjin për Diasporën, që zgjati mbi dy orë, ky projektligj nuk u hedh në votim për shkak të mungesës së kuorumit, pasi në sallë ishin vetëm 37 deputetë....

Zenun Pajaziti kërkon që Ministria e Diasporës të bartet në Gjilan

para 3 muajve - Lajmi.net

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka kërkuar sot në seancën plenare që Ministria e Diasporës të zhvendoset nga Prishtina në qytetin e Gjilanit ku përfshihet regjioni i Anamoravës...

Pajaziti kërkon që Ministria e Diasporës të bartet në Gjilan

para 3 muajve - Koha.net

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka kërkuar sot në seancën plenare që Ministria e Diasporës të zhvendoset nga Prishtina në qytetin e Gjilanit. Ai këtë kërkesë e bëri gjatë shqyrtimit...

Pushimi i lehonisë lihet jashtë Projektligjit për Punë

para 3 muajve - Epoka e Re

Në Projektligjin e Punës, nuk është përfshirë edhe pushimi i lehonisë. Lehonat, sipas ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, do të përfshihen në një ligj të veçantë, i cili ende nuk...

Përfundon seanca e Kuvendit, të mërkurën mbahet interpelanca me kryeministrin Haradinaj

para 3 muajve - Periskopi

Ka përfunduar punimet seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, ku në mungesë të deputetëve, nuk është arritur që të votohen disa projektligje. Kryesuesi i Kuvendit, Xhavit Haliti në mbyllje të punimeve të...

​Nuk pati kuorum për votimin e Projektligjit për Diasporën

para 3 muajve - RTV 21

Kuvendi po vazhdon shqyrtimin e pikave në bazë të rendit të ditës Pas diskutimeve në Kuvendin e Kosovës për Projektligjin për Diasporën, që zgjati mbi dy orë, ky projektligj nuk u hedh në votim për shkak...

Pushimi i lehonisë lihet jashtë Projektligjit për Punë

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Në Projektligjin e Punës, nuk është përfshirë edhe pushimi i lehonisë.Lehonat, sipas ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, do të përfshihen në një ligj të veçantë, i cili ende nuk...

Nuk pati kuorum për votimin e Projektligjit për Diasporën

para 3 muajve - Flaka

Pas diskutimeve në Kuvendin e Kosovës për Projektligjin për Diasporën, që zgjati mbi dy orë, ky projektligj nuk u hedh në votim për shkak të mungesës së kuorumit, pasi në sallë ishin vetëm 37 deputetë....

​Të mërkurën mbahet interpelanca me kryeministrin Haradinaj

para 3 muajve - Insajderi

Kryesuesi i Kuvendit, Xhavit Haliti në mbyllje të punimeve të seancës, njoftoi se të mërkurën do të mbahen dy interpelanca. Në seancën që do të fillojë në ora 10:00, do të mbahet interpelanca me kryeministrin...

Të mërkurën do të mbahet interpelanca me kryeministrin Haradinaj

para 3 muajve - Arbresh

Të mërkurën në orën 10:00 do të mbahet interpelanca me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Kështu ka bërë të ditur nënkryetari i Kuvendit, Xhavit Haliti, shkruan arbresh.info. Kjo interpelancë është...

Nuk përfshihen lehona në projektligjin e punës

para 3 muajve - Insajderi

Kështu sipas ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, lehonat do të përfshihen në një ligj të veçantë, i cili ende nuk është gati për t’u shqyrtuar në Kuvend, por premtoi se së shpejti...

Zenun Pajaziti kërkon që Ministria e Diasporës të bartet në Gjilan

para 3 muajve - Epoka e Re

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka kërkuar sot në seancën plenare që Ministria e Diasporës të zhvendoset nga Prishtina në qytetin e Gjilanit ku përfshihet regjioni i Anamoravës...

Nuk votohet projektligji për Diasporën, mungesa e kuorumit

para 3 muajve - Albinfo

Diskutimi për Projektligjin për Diasporën i cili zgjati mbi dy orë nuk u votua. Ky projektligj as nuk u hodh në votim pasi që nuk kishte kuorum dhe në kuvend ishin vetëm 37 deputetë. Ky ligj ka për qëllim...

Të mërkurën mbahet interpelanca me kryeministrin Haradinaj

para 3 muajve - KosovaPress

Kryesuesi i Kuvendit, Xhavit Haliti në mbyllje të punimeve të seancës, njoftoi se të mërkurën do të mbahen dy interpelanca. Në seancën që do të fillojë në ora 10:00, do të mbahet interpelanca me kryeministrin...

Dështon votimi i projektligjit të diasporës

para 3 muajve - Infokusi

Pas diskutimeve në Kuvendin e Kosovës për Projektligjin për Diasporën, që zgjati mbi dy orë, ky projektligj nuk u hedh në votim për shkak të mungesës së kuorumit, pasi në sallë ishin vetëm 37 deputetë....

​​Në Projektligjin për Punë nuk janë përfshirë lehonat

para 3 muajve - Arbresh

Në Projektligjin e Punës, nuk është përfshirë edhe pushimi i lehonisë. Kështu sipas ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, lehonat do të përfshihen në një ligj të veçantë, i cili ende...

​Në Projektligjin për Punë nuk janë përfshirë lehonat

para 3 muajve - KosovaPress

Kështu sipas ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, lehonat do të përfshihen në një ligj të veçantë, i cili ende nuk është gati për t’u shqyrtuar në Kuvend, por premtoi se së shpejti...

Deputeti i PDK-së kërkon që ministria e Diasporës të zhvendoset në Gjilan

para 3 muajve - Arbresh

Teksa po diskutohet për Ligjin për Diasporën deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti pati një kërkesë për këtë ministri. Ai kërkoj që Ministria e Diasporës të zhvendoset nga Prishtina...

Deputeti i PDK-së kërkon që Ministria e Diasporës të bartet në Gjilan

para 3 muajve - Insajderi

Deputeti Pajaziti këtë kërkesë e bëri gjatë shqyrtimit të Ligjit për diasporën, ku theksoi se vendosja e Ministrisë së diasporës në rajonin e Anamoravës do të thotë afrim më të madh me diasporën sidomos...

​Nuk pati kuorum për votimin e Projektligjit për Diasporën

para 3 muajve - Gazeta e re

Pas diskutimeve në Kuvendin e Kosovës për Projektligjin për Diasporën, që zgjati mbi dy orë, ky projektligj nuk u hedh në votim për shkak të mungesës së kuorumit, pasi në sallë ishin vetëm 37 deputetë....

Nuk hidhet në votim Projektligji për Diasporën

para 3 muajve - Arbresh

Pas më shumë se dy orë diskutim në Kuvendin e Kosovës, Projektligji për Diasporën nuk u hodh fare në votim. Kjo pasi në sallë nuk kishte kuorum të mjaftueshëm, shkruan arbresh.info. Në sallë gjendeshin...

Pajaziti kërkon që Ministria e Diasporës të bartet në Gjilan

para 3 muajve - Ekonomia Online

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka kërkuar sot në seancën plenare që Ministria e Diasporës të zhvendoset nga Prishtina në qytetin e Gjilanit ku përfshihet regjioni i Anamoravës...

S’ka kuorum për votimin e Projektligjit për Diasporën

para 3 muajve - Periskopi

Pas diskutimeve në Kuvendin e Kosovës për Projektligjin për Diasporën, që zgjati mbi dy orë, ky projektligj nuk u hedh në votim për shkak të mungesës së kuorumit, pasi në sallë ishin vetëm 37 deputetë....

Zenun Pajaziti kërkon që Ministria e Diasporës të bartet në Gjilan

para 3 muajve - Gazeta Observer

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka kërkuar sot në seancën plenare që Ministria e Diasporës të zhvendoset nga Prishtina në qytetin e Gjilanit ku përfshihet regjioni i Anamoravës...

Reçica: Projektligji i Punës është shumë më i avancuar se Ligji i vjetër

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kuvendi i Kosovës po shqyrton Projektligjin e Punës. Ministri i Punës, Skender Reçica, tha se kanë pasur kërkesa të vazhdueshme për avancim të kushteve të punës sa kanë qenë duke e hartuar këtë projektligj,...

Zenun Pajaziti kërkon që Ministria e Diasporës të bartet në Gjilan

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka kërkuar sot në seancën plenare që Ministria e Diasporës të zhvendoset nga Prishtina në qytetin e Gjilanit ku përfshihet regjioni i Anamoravës...

​Në mungesë kuorumi nuk hedhet në votim Projektligji për Diasporën

para 3 muajve - Insajderi

Edhe pse nuk ka kuorum, Kuvendi po vazhdon shqyrtimin e pikave në bazë të rendit të ditës. Tashmë është duke shqyrtuar Projektligj e Punës, i cili është arsyetuar fillimisht nga ministri i Punës dhe Mirëqenies...

​Nuk pati kuorum për votimin e Projektligjit për Diasporën

para 3 muajve - KosovaPress

Edhe pse nuk ka kuorum, Kuvendi po vazhdon shqyrtimin e pikave në bazë të rendit të ditës. Tashmë është duke shqyrtuar Projektligj e Punës, i cili është arsyetuar fillimisht nga ministri i Punës dhe Mirëqenies...

Kuvendi shkon në pauzë

para 3 muajve - GazetaBlic

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë shkuar në pauzë deri në ora 15 e 30. Në seancën plenare që po mbahet sot pritet që pas orës 15 e 30 të diskutohen edhe e pikat e tjera të rendit të ditës. Në mungesë...

Kuvendi shkon në pauzë deri në ora 15 e 30

para 3 muajve - Lajmi.net

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë  shkuar në pauzë deri në ora 15 e 30. Në seancën plenare që po mbahet sot prite që pas orës 15 e 30 të diskutohen edhe e pikat e tjera të rendit të ditës. Në mungesë...

Haxhiu kritikon Reçicën për projektligjin e punës – i përmend pushimin e lehonisë

para 3 muajve - Insajderi

Në këtë projektligjin, sipas Haxhiut për pushimin e lehonisë kanë paraparë një dispozitë që pushimi i lehonisë rregullohet me Ligj të veçantë, shkruan Insajderi. Por, në anën tjetër ‘atë ligj të veçantë’,...

Kuvendi shkon në pauzë

para 3 muajve - Arbresh

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë shkuar në pauzë deri në ora 15 e 30. Në seancën plenare që po mbahet sot prite që pas orës 15 e 30 të diskutohen edhe e pikat e tjera të rendit të ditës. Në mungesë...

Kuvendi në pauzë, s’miratohen shumica e pikave

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kuvendi shkon në pauzë deri në orën 15:30, raporton Ekonomia Online. 🔴DREJTPËRDREJT – Vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit të Kosovës. Në rend dite janë 44 pika të papërfunduara nga seancat e mbajtura...

Kuvendi shkon në pauzë

para 3 muajve - Sovrani

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë shkuar në pauzë deri në ora 15 e 30. Në seancën plenare që po mbahet sot prite që pas orës 15 e 30 të diskutohen edhe e pikat e tjera të rendit të ditës. Në mungesë...

Akoma pa filluar, Kuvendi shkon 15 minuta pauzë

para 3 muajve - GazetaBlic

Në mungesë të deputetëve të pranishëm në sallë ku pritej të niste seanca plenare e Kuvendit të Kosovës, është vendosur që seanca të shkojë 15 minuta pauzë. Këtë vendim e ka bërë të ditur nënkryetari i...

Legjislativi shqyrton 51 pika të papërfunduara nga pesë seancat e kaluara

para 3 muajve - Medial

PRISHTINE, 15 prill/MEDIAL/- Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin parashikuar për 11 prill, por që u shtynë për...

Kryeministri Haradinaj sot në interpelancë

para 3 muajve - OraInfo

Kryeministri Ramush Haradinaj dhe një vartës i tij sot dalin në interpelancë në Kovendin e Kosovës. Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe...

Kuvendi shkon 15 minuta pauzë

para 3 muajve - Infokusi

Në mungesë të deputetëve të pranishëm në sallë ku pritej të niste seanca plenare e Kuvendit të Kosovës, është vendosur që seanca të shkojë 15 minuta pauzë. Këtë vendim e ka bërë të ditur nënkryetari i...

Vazhdon seanca plenare e Kuvendit të Kosovës

para 3 muajve - Medial

Sot do të vazhdojë seanca plenare e Kuvendit të Republikës së Kosovës, në të cilën në rend dite janë dhjetëra pika. R e n d i  i  d i t ë sI. Pikat e papërfunduara nga Seanca plenare, mbajtur me 30 janar...

Ende pa nisur seanca, Kuvendi shkon në pauzë

para 3 muajve - Bota Press

Në mungesë të deputetëve të pranishëm në sallë ku pritej të niste seanca plenare e Kuvendit të Kosovës, është vendosur që seanca të shkojë 15 minuta pauzë. Këtë vendim e ka bërë të ditur nënkryetari i...

Legjislativi shqyrton 51 pika të papërfunduara nga pesë seancat e kaluara

para 3 muajve - Gazeta e re

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes së seancës së...

40 deputetë në sallë, Veseli: Janë mërzitë edhe gazetarët

para 3 muajve - Arbresh

Kuvendi i Kosovës ka filluar seancat e pa përfunduara plenare. Në rend dite janë 44 pika të papërfunduara nga seancat e mbajtura më 30 janar, 28 shkurt, 7 mars, 12 dhe 13 mars, shkruan arbresh.info. “Nëse...

Shtyhet seanca e Kyvendit të Kosovës

para 3 muajve - Sovrani

Në mungesë të deputetëve të pranishëm në sallë ku pritej të niste seanca plenare e Kuvendit të Kosovës, është vendosur që seanca të shkojë 15 minuta pauzë. Këtë vendim e ka bërë të ditur nënkryetari i...

Kuvendi shkon 15 minuta në pauzë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Në mungesë të deputetëve të pranishëm në sallë ku pritej të niste seanca plenare e Kuvendit të Kosovës, është vendosur që seanca të shkojë 15 minuta pauzë. Këtë vendim e ka bërë të ditur nënkryetari i...

Legjislativi shqyrton 51 pika të papërfunduara nga pesë seancat e kaluara

para 3 muajve - Koha.net

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes së seancës së...

Kuvendi shkon 15 minuta pauzë

para 3 muajve - KosovaPress

Këtë vendim e ka bërë të ditur nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti. Në këtë seancë plenare do të vazhdojnë seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat...

Kuvendi vazhdon sot seancat, shqyrton 51 pika të papërfunduara

para 3 muajve - Lajmi.net

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes së seancës së...

Athua ku janë deputetët e Kuvendit? Ende pa nisur seanca Xhavit Haliti ‘shpallë’ 15 minuta pauzë

para 3 muajve - Periskopi

Në mungesë të deputetëve të pranishëm në sallë ku pritej të niste seanca plenare e Kuvendit të Kosovës, është vendosur që seanca të shkojë 15 minuta pauzë. Këtë vendim e ka bërë të ditur nënkryetari i...

Kuvendi vazhdon sot pesë seancat e papërfunduara – 44 pika në rend të ditës

para 3 muajve - Klan Kosova

Kuvendi i Kosovës do të mblidhet sot për të vazhduar punën e papërfunduar të pesë seancave. Kanë mbetur edhe 44 pika të rendit të ditës nga  seancat e datave, 30 janar, 28 shkurt, 7 mars, 12 dhe 13 mars,...

Kuvendi vazhdon seancat, shqyrton 51 pika të papërfunduara nga pesë seancat e kaluara

para 3 muajve - GazetaBlic

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes së seancës së...

kuvendi vazhdon seancat, shqyrton 51 pika të papërfunduara nga pesë seancat e kaluara

para 3 muajve - GazetaBlic

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes së seancës së...

Legjislativi shqyrton 51 pika të papërfunduara nga pesë seancat e kaluara

para 3 muajve - Infokusi

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes së seancës së...

Kuvendi vazhdon sot seancat, shqyrton 51 pika të papërfunduara

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes...

Kuvendi edhe sot vazhdon seancën

para 3 muajve - Periskopi

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes së seancës së...

Mblidhet Kuvendi i Kosovës, shqyrtohen 51 pika

para 3 muajve - Sovrani

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes së seancës së...

Sot mbahet seancë e Kuvendit – 51 pika në rend dite

para 3 muajve - Insajderi

Deputetët para vetes kanë për shqyrtim gjithsej 51 pika, prej tyre dy kanë të bëjnë me interpelanca të kërkuara nga Grupi parlamentar i PSD-së për kryeministrin Ramush Haradinaj dhe ministrin e Zhvillimit...

Kuvendi shqyrton sot 51 pika të papërfunduara

para 3 muajve - Arbresh

Kuvendi i Kosovës do të vazhdojë sot seancat e papërfunduara të datave 30 janar, 28 shkurt, 7, 12 dhe 13 mars, të cilat ishin paraparë për 11 prill, por që u shtynë për shkak të mbajtjes së seancës së...

Legjislativi shqyrton 51 pika të papërfunduara nga pesë seancat e kaluara

para 3 muajve - KosovaPress

Deputetët para vetes kanë për shqyrtim gjithsej 51 pika, prej tyre dy kanë të bëjnë me interpelanca të kërkuara nga Grupi parlamentar i PSD-së për kryeministrin Ramush Haradinaj dhe ministrin e Zhvillimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK