http://kariera.mk

20 vite nga eksodi i shqiptarëve nga Kosova

para 3 muajve - GazetaBlic

Sot bëhen 20 vite nga eksodi i shqiptarëve të Kosovës, kur gjatë luftës në 1998-1999, rreth një milion shqiptarë u detyruan nga forcat paramilitare serbe të shpërnguleshin në Shqipëri dhe Maqedoni. Për...

20 vite nga eksodi i shqiptarëve nga Kosova

para 3 muajve - Infokusi

Sot bëhen 20 vite nga eksodi i shqiptarëve të Kosovës, kur gjatë luftës në 1998-1999, rreth një milion shqiptarë u detyruan nga forcat paramilitare serbe të shpërnguleshin në Shqipëri dhe Maqedoni. Për...

20 vite nga eksodi i shqiptarëve nga Kosova

para 3 muajve - Gazeta Observer

Sot bëhen 20 vite nga eksodi i shqiptarëve të Kosovës, kur gjatë luftës në 1998-1999, rreth një milion shqiptarë u detyruan nga forcat paramilitare serbe të shpërnguleshin në Shqipëri dhe Maqedoni. Për...

Bëhen 20 vite nga eksodi i shqiptarëve nga Kosova

para 3 muajve - Arbresh

Sot bëhen 20 vite nga eksodi i shqiptarëve të Kosovës, kur gjatë luftës në 1998-1999, rreth një milion shqiptarë u detyruan nga forcat paramilitare serbe të shpërnguleshin në Shqipëri dhe Maqedoni. Për...

20 vite nga eksodi i shqiptarëve nga Kosova

para 3 muajve - KosovaPress

Për veç të shpërngulurve në Shqipëri dhe Maqedoni, mijëra shqiptarë kaluan kufirin edhe me Malin e Zi, ndërsa qindra mijëra ishin zhvendosur nga shtëpitë e tyre për të gjetur strehim në malet e Kosovës....

Manifestimi i “Eksod ’99” në Mitrovicë

para 3 muajve - Medial

TIRANË, 15 prill /MEDIAL – I. Vata/ – Me moton “Përkujtojmë tragjedinë – Festojmë lirinë”, u kujtua sot në Mitrovicë, 20-vjetori i eksodit. Kryetari i bashkisë Kukës, Bashkim Shehu mori pjesë në nisjen...

Mitrovicë: “Përkujtojmë tragjedinë – Festojmë lirinë”

para 3 muajve - RTV 21

Në Mitrovicë shënohet ‘Eksodi 99’ – 20 vjet nga dëbimi i shqiptarëve nga Kosova Me moton “Përkujtojmë tragjedinë- Festojmë lirinë”,  në Mitrovicë u shënua 20-vjetori i eksodit, kur gjatë luftës rreth një...

Në Mitrovicë shënohet 20 vjetori i Eksodit ‘99

para 3 muajve - Kallxo

Nën moton “Përkujtojmë Tragjedinë – Festojmë Lirinë”, sot në Mitrovicë u shënua 20 vjetori i Eksodit ‘99. Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka shprehur mirënjohjen e tij dhe për mikpritjen...

Mitrovicasit “Përkujtuan tragjedinë e Festuan lirinë” në 20-vjetorin e eksodit

para 3 muajve - Koha.net

Me moton “Përkujtojmë tragjedinë - Festojmë lirinë”, sot në Mitrovicë u shënua 20-vjetori i eksodit, kur gjatë luftës rreth një milion shqiptarë u detyruan të shpërngulen në Shqipëri dhe Maqedoni nga forcat...

“Përkujtojmë tragjedinë – Festojmë lirinë”, shënohet eksodi i ’99-ës

para 3 muajve - RTV 21

20-vjetori i eksodit të ’99-ës Me moton “Përkujtojmë tragjedinë – Festojmë lirinë”, sot në Mitrovicë u shënua 20-vjetori i eksodit, kur gjatë luftës rreth një milion shqiptarë ishin detyruar të shpërngulen...

Me moton “Përkujtojmë tragjedinë – Festojmë lirinë”, shënohet eksodi i ’99-ës

para 3 muajve - RTV 21

20-vjetori i eksodit të ’99-ës Me moton “Përkujtojmë tragjedinë – Festojmë lirinë”, sot në Mitrovicë u shënua 20-vjetori i eksodit, kur gjatë luftës rreth një milion shqiptarë ishin detyruar të shpërngulen...

Në Mitrovicë shënohet ‘Eksodi 99’

para 3 muajve - Periskopi

Me moton “Përkujtojmë tragjedinë- Festojmë lirinë”, sot në Mitrovicë u shënua 20-vjetori i eksodit, kur gjatë luftës rreth një milion shqiptarë u detyruan të shpërngulen në Shqipëri dhe Maqedoni nga forcat...

Në Mitrovicë shënohet ‘Eksodi 99’

para 3 muajve - KosovaPress

Në këtë përvjetor morën pjesë përfaqësues komunalë të Mitrovicës, zëvendës ministra, ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, kryetari i Bashkisë së Kukësit Bashkim Shehu, përfaqësues fetarë,...

Eksodi 99 shënohet në Mitrovicë

para 3 muajve - Klan Kosova

Në Mitorvicë shënohet 20 vjetori i eksodit të shqiptarëve të Kosovës, kur gjatë luftës në 1998-1999, rreth një milion shqiptarë u detyruan nga forcat paramilitare serbe të shpërnguleshin në Shqipëri dhe...

Eksodi ’99 shënohet sot në Mitrovicë

para 3 muajve - GazetaBlic

Sot në Mitorvicë shënohet 20 vjetori i eksodit të shqiptarëve të Kosovës, kur gjatë luftës në 1998-1999, rreth një milion shqiptarë u detyruan nga forcat paramilitare serbe të shpërnguleshin në Shqipëri...

Eksodi 99 shënohet sot në Mitrovicë

para 3 muajve - Infokusi

Sot në Mitorvicë shënohet 20 vjetori i eksodit të shqiptarëve të Kosovës, kur gjatë luftës në 1998-1999, rreth një milion shqiptarë u detyruan nga forcat paramilitare serbe të shpërnguleshin në Shqipëri...

​Eksodi ’99 shënohet sot në Mitrovicë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Sot në Mitorvicë shënohet 20 vjetori i eksodit të shqiptarëve të Kosovës, kur gjatë luftës në 1998-1999, rreth një milion shqiptarë u detyruan nga forcat paramilitare serbe të shpërnguleshin në Shqipëri...

Shënohet sot në Mitrovicë ​Eksodi ’99

para 3 muajve - Arbresh

Sot në Mitorvicë shënohet 20 vjetori i eksodit të shqiptarëve të Kosovës, kur gjatë luftës në 1998-1999, rreth një milion shqiptarë u detyruan nga forcat paramilitare serbe të shpërnguleshin në Shqipëri...

Eksodi 99 shënohet sot në Mitrovicë

para 3 muajve - KosovaPress

Nën përkujdesjen e kryetarit të komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, mbahet manifestimi Eksodi “99, marshimi 2019, me moton “Përkujtojmë tragjedinë- Festojmë lirinë”. Manifestimi mbahet në sheshin e qytetit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK