http://kariera.mk

Hapet Panairi i Edukimit në Prishtinë

para 3 muajve - Infokusi

Sot në Prishtinë hapet Panairi i Edukimit, i cili do të jetë i hapur për dy ditë, më 16-17 prill. Panairi i Edukimit është ngjarja më e rëndësishme në vend për promovimin e programeve dhe shërbimeve të...

Hapet Panairi i Edukimit në Prishtinë

para 3 muajve - KosovaPress

Panairi i Edukimit është ngjarja më e rëndësishme në vend për promovimin e programeve dhe shërbimeve të çdo institucioni arsimor. Panairi i Edukimit gjithashtu është ngjarje ideale për shfaqjen e ideve...

Panairi i Edukimit do të ketë edhe psikologë të cilët do të motivojnë të rinjtë se ku të orientohen

para 3 muajve - Koha.net

Me qëllim të ngritjes së vetëdijes së nxënësve dhe studentëve rreth informimit, përzgjedhjes dhe avancimit të tyre profesional, e po ashtu të mundësisë së përfitimit të fondeve për bursa dhe gjetjes së...

Nesër hapet panairi “EXPOKOS 2019”

para 3 muajve - KosovaPress

Udhëheqësi i kompanisë CEO, Bekim Xhafa për KosovaPress thotë se ky panair është i nivelit ndërkombëtar dhe do të sjell kompani nga i gjithë rajoni, por jo vetëm. Xhafa për KosovaPress thotë se e veçanta...

Panairi i Edukimit, do të ketë edhe psikologë të cilët do të motivojnë të rinjtë se ku të orientohen

para 3 muajve - Gazeta e re

Me qëllim të ngritjes së vetëdijes së nxënësve dhe studentëve rreth informimit, përzgjedhjes dhe avancimit të tyre profesional, e po ashtu të mundësisë së përfitimit të fondeve për bursa dhe gjetjes së...

Panairi i Edukimit, do të ketë edhe psikologë të cilët do të motivojnë të rinjtë se ku të orientohen

para 3 muajve - KosovaPress

Në këtë panair nxënësit dhe studentët do të takohen dhe bisedojnë me personat përgjegjës të të gjitha institucioneve pjesëmarrëse, ku do të marrin informacione të detajuara për mundësitë e studimeve. Menaxherja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK