http://kariera.mk

20 vjet nga rënia e Shkëlzen Haradinajt

para 2 muajve - Klan Kosova

Sot shënohet 20 vjetori i rënies së luftëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjeneral Shkëlzen Haradinaj, komandant për Operacione Luftarake i Zonës Operative të Dukagjinit, dhe eprorëve të lartë...

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë

para 2 muajve - Lajmi.net

Këto janë ngjarjet kryesore të ditës në vend. Kryeministri Ramush Haradinaj bënë homazhe te Shtatorja e Shkëlzen Haradinajt në Pejë. (Ora 10:00) Hapet Panairi Ndërkombëtar EXPOKOS 2019. (Pallati i Rinisë...

Çfarë do të ndodhë sot në Kosovë?

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryeministri Ramush Haradinaj bënë homazhe te Shtatorja e Shkëlzen Haradinajt në Pejë. (Ora 10:00) Hapet Panairi Ndërkombëtar EXPOKOS 2019. (Pallati i Rinisë në Prishtinë, ora 10:00) Ministri i Punës dhe...

Sot shënohet 20 vjetori i rënies së vëllait tē Haradinajt

para 2 muajve - GazetaBlic

​Sot shënohet 20-vjetori i rënies së luftëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjeneral Shkëlzen Haradinaj, komandant për Operacione Luftarake i Zonës Operative të Dukagjinit, dhe eprorëve të lartë...

Sot shënohet 20 vjetori i rënies së Shkëlzen Haradinajt

para 2 muajve - Infokusi

​Sot shënohet 20-vjetori i rënies së luftëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjeneral Shkëlzen Haradinaj, komandant për Operacione Luftarake i Zonës Operative të Dukagjinit, dhe eprorëve të lartë...

Sot 20 vjet nga rënia e Shkëlzen Haradinajt

para 2 muajve - Arbresh

Sot shënohet 20-vjetori i rënies së luftëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjeneral Shkëlzen Haradinaj, komandant për Operacione Luftarake i Zonës Operative të Dukagjinit, dhe eprorëve të lartë...

Sot shënohet 20 vjetori i rënies së Shkëlzen Haradinajt

para 2 muajve - KosovaPress

OVL e UÇK-së në Dukagjin organizon homazhe në Kompleksin Memorial në Gllogjan, si dhe  te shtatorja e Shkëlzen Haradinajt në Pejë. Shkëlzen Haradinaj u lind më 25 mars 1970 në Gllogjan dhe konsiderohet...

Ngjarjet e datës 16 prill

para 2 muajve - RTV 21

Kryeministri Ramush Haradinaj bënë homazhe te Shtatorja e Shkëlzen Haradinajt në Pejë. (Ora 10:00) Hapet Panairi Ndërkombëtar EXPOKOS 2019. (Pallati i Rinisë në Prishtinë, ora 10:00) Ministri i Punës dhe...

​Ngjarjet e datës 16 prill

para 2 muajve - KosovaPress

Hapet Panairi Ndërkombëtar EXPOKOS 2019. (Pallati i Rinisë në Prishtinë, ora 10:00) Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica raporton para Komisionit për të Drejtat e Njeriut. (Kuvendi i...

Nesër përkujtohet vëllai i kryeministrit, Shkëlzen Haradinaj

para 2 muajve - GazetaBlic

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Dukagjin, nesër përkujton dëshmorët e kombit Shkëlzen Haradinaj, Fatmir Nimanaj, Hasim Halilaj, Luan Nimanaj dhe invalidin e UÇK-së Enver Haradinaj. Orari...

​Nesër përkujtohet dëshmori Shkëlzen Haradinaj

para 2 muajve - Arbresh

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Dukagjin, nesër përkujton dëshmorët e kombit Shkëlzen Haradinaj, Fatmir Nimanaj, Hasim Halilaj, Luan Nimanaj dhe invalidin e UÇK-së Enver Haradinaj. Orari...

Nesër përkujtohet dëshmori Shkëlzen Haradinaj

para 2 muajve - KosovaPress

Orari i aktiviteteve: Ora 10:00 Homazhe te Shtatorja e Shkëlzen Haradinaj në Pejë Ora 11:00 Homazhe në Kompleksin Memorial në Gllogjan. Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK