http://kariera.mk

Moti për ditën e sotme

para 3 muajve - RTV 21

Edhe sot shi Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara...

Ky do të jetë moti për ditën e sotme

para 3 muajve - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe...

Moti sot në Kosovë

para 3 muajve - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se mbi vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me intervale me diell. Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe...

Moti sot në Shqipëri

para 3 muajve - KosovaPress

Parashikohet që reshjet e shiut do të bëhen prezente në mesditë. Për shkak të kontrastit termik, reshjet do të jenë edhe në formën e shtrëngatave lokale të shoqëruara me shkarkesa elektrike. Gjithashtu,...

Moti sot në Kosovë

para 3 muajve - KosovaPress

Po ashtu, për sot parashikohet edhe riga të izoluara shiu dhe në territore të kufizuara të vendit. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 4-5 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...

Mësoni motin për nesër

para 3 muajve - Albeu

Moti i keq dhe me reshje shiu vijon prej ditësh në vendin tonë. Fenomen që duket se do të vazhdojë edhe përgjatë ditës së nesërme. Sipas asaj që raporton IGJEUM, për ditën e martë parashikohen reshje shiu...

Rritje temperaturash! Parashikimi i motit për ditën e nesërme

para 3 muajve - Shekulli

Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja sjellë shtim të vranësirave në të gjithë vendin. Më të dukshme paraqiten në ekstremin verior dhe përgjatë kufirit...

S’ka më reshje shiu! Sa do shkojnë temperaturat

para 3 muajve - Iliria News

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave...

Moti sot

para 3 muajve - Iliria News

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë,...

Shtrëngata dhe stuhi, mësoni çfarë do të ndodhë këtë javë me motin në vend

para 3 muajve - Sot News

Ashtu edhe si javën që lamë pas, moti këtë javë pritet të vijë me reshje të shumta dhe kohë të vranët. Në zonat e ulëta temperaturat do të jenë normale, ku ajo maksimalja në zonat e ulëta do të arrijë...

Mot me shi dhe vranësira

para 3 muajve - Alsat-M

Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me të reshura të të shiut. Më shumë reshje priten paradite dhe nga fundi i ditës në pjesët perëndimore të vendit. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor....

Moti kryesisht i vranët dhe me reshje të shiut

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 15 prill – Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht i vranët dhe i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Në disa vende, veçanërisht në pjesët jugore reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme dhe...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë,...

Parashikimi i motit, 15 prill 2019

para 3 muajve - Medial

TIRANE, 15 prill/MEDIAL/- Moti për ditën e sotme parashikohet i vranët me intervale të shkurtëra me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet...

Parashikimi i motit, e hënë 15 prill 2019

para 3 muajve - Antpress

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor. Më të dukshme paraqiten në Qëndër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave...

Moti për sot, mbani çadrat me vete

para 3 muajve - Opinion

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në Qëndër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave...

Ja kur pritet stabilizimi i motit

para 3 muajve - TelegrafiMk

Nesër moti do të jetë me shi dhe kryesisht me vranësira. Në pjesën jugor të vendit reshjet e shiut do të jenë me intensitet më të lartë. Temperatura minimale do të lëvizin prej 3 deri në 10, ndërsa ato...

S?ka më reshje shiu! Sa do shkojnë temperaturat

para 3 muajve - Albeu

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave...

Në Shqipëri mot i vranët dhe me shi

para 3 muajve - Koha.net

Në Shqipëri, moti për ditën e sotme parashikohet i vranët me intervale të shkurtra me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët. Prej...

Shi dhe shtrëngata breshëri, si do të jetë moti këtë javë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Dita e hënë karakterizohet nga moti i lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të shënohet në zonat e ulëta, 18 gradë celsius, ndërsa minimalja...

Java do të nisë me reshje të shiut

para 3 muajve - Klan Kosova

Mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Kështu është paraparë që të mbajë moti gjatë kësaj jave, njofton Instituti Hidrometeorologjik, transmeton Klan Kosova. Ky institut...

Reshje te dendura shiu në të gjithë territorin! Ja si parashikohet moti sot

para 3 muajve - Shekulli

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të sheshta dominojnë në territor, më të dukshme mbeten në Qendër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave...

Moti sot me vranësira

para 3 muajve - Aktuale

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima, veçanërisht pasdite në pjesët perëndimore dhe jugore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz...

Moti për ditën e hënë, 15 prill 2018!

para 3 muajve - Vizion Plus

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në Qëndër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave...

Parashikimi i motit për sot

para 3 muajve - Lajmi.net

Ky është parashikimi i motit për sot nga Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara...

Parashikimi i motit

para 3 muajve - RTV 21

Mot i ndryshueshëm Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga...

Parashikimi i motit për sot

para 3 muajve - GazetaBlic

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe në territore të kufizuara....

Mot me vranësira, temperatura deri në 15 gradë celcius

para 3 muajve - Lajm

Sot po mban mot me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval...

Parashikimi i motit, 15 prill 2019

para 3 muajve - Lexo

Moti për ditën e sotme parashikohet i vranët me intervale të shkurtëra me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët. Prej orëve të...

Parashikimi i motit për sot në Tetovë dhe Maqedoni

para 3 muajve - Tetova1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë,...

Mot i befasishëm edhe sot

para 3 muajve - Bota Press

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe...

Moti sot

para 3 muajve - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë,...

Mot me vranësira, temperatura deri në 15 gradë celcius

para 3 muajve - Shenja

Sot po mban mot me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval...

S’ka më reshje shiu! Sa do shkojnë temperaturat

para 3 muajve - LajmiFundit

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave...

Reshje shiu? Ja parashikimi i motit për sot 15 prill 2019

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Rain drops falling from a black umbrella concept for bad weather, winter or protection Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje...

Mot i ndryshueshëm sot

para 3 muajve - Periskopi

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe...

Moti sot

para 3 muajve - Infokusi

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe...

Moti për sot, mbani çadrat me vete

para 3 muajve - Sovrani

Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në Qëndër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave...

Parashikimi i motit per sot!

para 3 muajve - Fakti Ditor

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë,...

Moti sot dhe nesër në Kosovë, me shi e diell

para 3 muajve - Ekonomia Online

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, sot e nesër në do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Gjithashtu, sipas njoftimit të këtij instituti, reshjet...

Parashikimi i motit në Shqipëri

para 3 muajve - KosovaPress

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët. Prej orëve të drekës dhe ato të pasdites reshjet hera herës me intensitet deri mesatar në formë...

Mot i befasishëm edhe sot

para 3 muajve - Gazeta Observer

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë,...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - InfoMagazin

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë,...

Moti gjatë javës

para 3 muajve - PortaliOnline

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës gjatë pesë ditëve të ardhshme ka paraparë mot të ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë,...

Moti gjatë ditës së sotme

para 3 muajve - Sovrani

Ky është parashikimi i motit për sot nga Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara...

Nga dielli deri në shi – Temperaturat për sot

para 3 muajve - Insajderi

Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe në territore të kufizuara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, ndërsa...

Parashikimi i motit për sot dhe tërë javën

para 3 muajve - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës gjatë pesë ditëve të ardhshme ka paraparë mot të ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë,...

Moti sot

para 3 muajve - KosovaPress

Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe në territore të kufizuara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, ndërsa...

Moti gjatë javës, ja kur do të bjerë shi

para 3 muajve - Kallxo

Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm...

Me reshje dhe vetëtima, mësoni motin për nesër (TABELA)

para 3 muajve - Albeu

Ashtu siç ka ndodhur edhe ditët e shkuara, edhe e nesërmja pritet të jetë sërish me mot të lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të...

Shi e diell në pesë ditët e ardhshme

para 3 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në pesë ditët e ardhshme në Kosovë pritet të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu e intervale me diell. Reshjet do të jenë të theksuara...

Moti/ Zbuloni si parashikohet të nisë java e re

para 3 muajve - Sot News

Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se edhe kjo javë që vjen do të nis me reshje. Ndërkohë era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare dhe më e ndjeshme në bregdet. RESHJET Nesër (e hënë dt.15) priten...

Ky është parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 3 muajve - OraInfo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës gjatë pesë ditëve të ardhshme ka paraparë mot të ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë,...

Java nis me shi

para 3 muajve - Lajmi.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës gjatë pesë ditëve të ardhshme ka paraparë mot të ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë,...

Moti për javën e ardhshme

para 3 muajve - RTV 21

Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe intervale me diell. Reshjet më të theksuara do...

Ky do të jetë moti për ditën e nesërme

para 3 muajve - GazetaBlic

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe në territore të kufizuara....

Meteorologu shqiptar bën parashikimin e frikshëm, ja çfarë pritet të ndodhë në mes të Prillit

para 3 muajve - Tetova1

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për Gazetën Express se si do të jenë temperatura gjatë javës si...

Moti për javën e ardhshme

para 3 muajve - Infokusi

Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm...

Si do jetë moti gjatë dy ditëve të ardhshme?

para 3 muajve - TelegrafiMk

Gjatë javës së ardhshme, temperaturat në mëngjes do të jenë relativisht të ulëta Nesër dhe pasnesër moti do të jetë me shi dhe vranësira. Nesër moti do të jetë me shi dhe kryesisht me vranësira. Në pjesën...

Ja çfarë moti do të ketë në Kosovë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Mot i ndryshueshëm edhe gjatë javës në vijim, priten edhe reshje lokale shiu. Të mërkurën mot më stabil kryesisht me diell. Rajoni ynë edhe gjatë kësaj jave mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme...

Mot i përçudshëm në Kosovë për javën tjetër: Kujdes të hënën

para 3 muajve - Periskopi

Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm...

Ju ka mbyllur shiu brenda? Zbuloni kur do të pushojnë reshjet

para 3 muajve - Sot News

Prej një jave tashmë, i gjithë vendi është përfshirë nga moti me shi dhe temperaturat e ftohta.Madje në kryeqytet ra një breshër i pazakontë edhe pse jemi në stinën e pranverës.  Në disa qytete pati edhe...

Moti për javën e ardhshme

para 3 muajve - Epoka e Re

Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm...

Vijojnë reshjet e shiut! Ja si parashikohet moti nesër

para 3 muajve - Shekulli

Vijon ndikimi i kushteve atmosferike të paqëndrueshme mbi territor, duke kushtëzuar vranësira dhe reshje shiu të herëpashershme, të cilat në zonat Jugore janë me intensitet deri mesatar. Ndërsa pasditja...

Java nis me shi

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës gjatë pesë ditëve të ardhshme ka paraparë mot të ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë,...

Ky do të jetë moti në javën e ardhshme

para 3 muajve - Insajderi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë javës së ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sipas IHK, moti do të përcillet me vranësira, reshje shiu dhe kohë pas kohe do të ketë diell. Reshjet...

Java nis me shi

para 3 muajve - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës gjatë pesë ditëve të ardhshme ka paraparë mot të ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë,...

Moti për javën e ardhshme

para 3 muajve - KosovaPress

Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe në territore të kufizuara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, ndërsa...

Mësoni kur pushojnë reshjet në Tiranë

para 3 muajve - Albeu

Ditët e fundit i gjithë vendi është përfshirë nga një moti me shi që ka rikthyer ndjesinë e dimrit. Madje në kryeqytet ra një breshër i pazakontë për stinën e pranverës. Në disa qytete pati edhe përmbytje...

Moti gjatë dy ditëve të ardhshme

para 3 muajve - Fakti Ditor

Nesër dhe pasnesër moti do të jetë me shi dhe vranësira. Nesër moti do të jetë me shi dhe kryesisht me vranësira. Në pjesën jugor të vendit reshjet e shiut do të jenë me intensitet më të lartë. Temperatura...

Çmendet moti/ Ja çfarë ndodh me kohën ditët në vijim

para 3 muajve - Koha Jone

Gjatë orëve të pasdites reshjet e shiut do të pushtojnë pjesën më të madhe të territorit. Por ekspertët parashikojnë që në disa, sidomos në zonat malore, këto reshje të jenë në formë shtrëngatash më kohëzgjatje...

Parashikimi i motit: Pranvera rikthehet javën e ardhshme!

para 3 muajve - Java News

Ditët e fundit i gjithë vendi është përfshirë nga një moti me shi që ka rikthyer ndjesinë e dimrit. Madje në kryeqytet ra një breshër i pazakontë për stinën e pranverës. Në disa qytete pati edhe përmbytje...

Tahirsylaj paralajmëron mot të ‘befasishëm’ për të hënën dhe të martën

para 3 muajve - GazetaBlic

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar se si do të jenë temperatura gjatë javës si dhe kur pritet të përmirësohet...

Mësoni kur pushojnë reshjet në Tiranë

para 3 muajve - Lajme.al

Ditët e fundit i gjithë vendi është përfshirë nga një moti me shi që ka rikthyer ndjesinë e dimrit. Madje në kryeqytet ra një breshër i pazakontë për stinën e pranverës. Në disa qytete pati edhe përmbytje...

Mësoni kur pushojnë reshjet në Tiranë

para 3 muajve - LajmiFundit

Ditët e fundit i gjithë vendi është përfshirë nga një moti me shi që ka rikthyer ndjesinë e dimrit. Madje në kryeqytet ra një breshër i pazakontë për stinën e pranverës. Në disa qytete pati edhe përmbytje...

Meteorologu shqiptar bën parashikimin e “frikshëm”, ja çfarë pritet të ndodhë në mes të Prillit

para 3 muajve - Lexo

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për Gazetën Express se si do të jenë temperatura gjatë javës si...

Çmendet moti/ Ja çfarë ndodh me kohën ditët në vijim

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Gjatë orëve të pasdites reshjet e shiut do të pushtojnë pjesën më të madhe të territorit. Por ekspertët parashikojnë që në disa, sidomos në zonat malore, këto reshje të jenë në formë shtrëngatash më kohëzgjatje...

Po e prisnit diellin? Tahirsylaj jep lajmin aspak të mirë për motin në Kosovë

para 3 muajve - OraInfo

Bëhuni gati për një mot aspak të mirë në vendin tonë. Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar se si do...

Parashikim i motit për javën e ardhshme

para 3 muajve - Shenja

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me reshje lokale shi dhe bubullima, posaçërisht pasdite dhe në pjesët perëndimore dhe jugore të vendit. Temperatura e mëngjesit do të lëviz nga dy deri në nëntë gradë...

Moti sot

para 3 muajve - Iliria News

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut, veçanërisht në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga dy deri në nëntë gradë Celsius, ndërsa...

Si do jetë moti ditën e nesërme? Nga reshjet e shiut e deri te …

para 3 muajve - LajmiFundit

Gjatë orëve të pasdites reshjet e shiut do të pushtojnë pjesën më të madhe të territorit. Por ekspertët parashikojnë që në disa, sidomos në zonat malore, këto reshje të jenë në formë shtrëngatash më kohëzgjatje...

Paralajmërimi jo i mirë i Tahirsylajt pë motin

para 3 muajve - Sovrani

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për Gazetën Express se si do të jenë temperatura gjatë javës si...

Tahirsylaj paralajmëron mot të ‘befasishëm’ për të hënën dhe të martën

para 3 muajve - Gazeta Observer

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar se si do të jenë temperatura gjatë javës si dhe kur pritet të përmirësohet...

Moti sot në Maqedoni të Veriut

para 3 muajve - Portalb

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut, veçanërisht në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga dy deri në nëntë gradë celsius, ndërsa...

Moti sot me vranësira

para 3 muajve - Aktuale

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima, veçanërisht pasdite në pjesët perëndimore dhe jugore. Temperatura e mëngjesit do të lëviz...

Sylë Tahirsylaj paralajmëron breshër

para 3 muajve - Insajderi

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar se si do të jenë temperatura gjatë javës si dhe kur pritet të përmirësohet...

Tahirsylaj paralajmëron breshër

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për Gazetën Express se si do të jenë temperatura gjatë javës si...

Tahirsylaj paralajmëron breshër

para 3 muajve - Bota Press

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar  se si do të jenë temperatura gjatë javës si dhe kur pritet të...

Parashikimi i motit, 14 prill 2019

para 3 muajve - Medial

TIRANE, 14 prill/MEDIAL/- Moti për ditën e sotme parashikohet i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme dhe lokalisht...

Tahirsylaj befason të gjithë me parashikimin e tij për motin

para 3 muajve - Infokusi

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për Gazetën Express se si do të jenë temperatura gjatë javës si...

Vranësira dhe reshje shiu, njihuni me parashikimin e motit për sot

para 3 muajve - Shekulli

Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu të herë pas-hershme kanë dominuar deri në mesditë, të cilat në zonat jugore herë pas-here janë në formën e rrebesheve afatshkurta. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja sjellin...

Parashikimi i motit për sot

para 3 muajve - RTV 21

Mot me vranësira Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë të ditës, vende-vende do të shoqërohen...

Moti sot kryesisht me diell, temperatura në rritje

para 3 muajve - Alsat-M

Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri 11, ndërsa ajo e ditës prej 14 deri 22 gradë Celsius, pasdite priten...

Moti sot kryesisht me diell, temperatura në rritje

para 3 muajve - Lajm

Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri 11, ndërsa ajo e ditës prej 14 deri 22 gradë Celsius, pasdite priten...

Diell apo shi? Ky do të jetë moti për sot dhe nesër

para 3 muajve - OraInfo

Keni bërë plane për sot dhe nesër? Së pari bëni mirë të shikoni parashikimin e motit. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe gjatë ditës së nesërme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale...

Sot mot i vranët dhe me diell, priten edhe reshje shiu

para 3 muajve - Klan Kosova

Në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, njofton Klan Kosova. Sipas Institutit Hidrometeorologjik vranësirat në pjesën e dytë të ditës, vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu,...

Moti për sot, parashikohen rebeshe shiu

para 3 muajve - Opinion

Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu të herë pas-hershme kanë dominuar deri në mesditë, të cilat në zonat jugore herë pas-here janë në formën e rrebesheve afatshkurta. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja sjellin...

Moti sot në Kosovë

para 3 muajve - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë të ditës, vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu, më të theksuara...

Ky është parashikimi i motit për sot

para 3 muajve - Lajmi.net

Instituti Meteorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se sot në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, shkruan lajmi.net....

Sot, mot i vranët

para 3 muajve - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë të ditës, vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu, më të theksuara...

Tahirsylaj do t’ju befasojë me parashikimin e tij për motin

para 3 muajve - Bota Press

Java e tretë e muajit prill do të vazhdojë me temperatura të ulëta dhe reshje shiu. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar se si do të jenë temperatura gjatë javës si dhe kur pritet të përmirësohet...

Këto pritet të jenë temperaturat për sot dhe nesër

para 3 muajve - PortaliOnline

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe gjatë ditës së nesërme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë  ditës do të dendësohen dhe do të krijohen kushte...

Parashikimi i motit për të dielën

para 3 muajve - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë të ditës, vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu, më të theksuara...

Keni bërë plane për sot, hidhini një sy parashikimit të motit

para 3 muajve - Lexo

Moti për ditën e sotme parashikohet i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme dhe lokalisht të vazhdueshme me intensitet...

Parshikimi i motit

para 3 muajve - Shenja

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut, veçanërisht në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga dy deri në nëntë gradë Celsius, ndërsa...

Moti me diell, pasdite priten reshje të dobëta shiu

para 3 muajve - Tetova Sot

Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri 11, ndërsa ajo e ditës prej 14 deri 22 gradë Celsius, pasdite priten...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - Arbresh

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut, veçanërisht në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga dy deri në nëntë gradë celsius, ndërsa...

Moti sot në Kosovë

para 3 muajve - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë të ditës, vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu, më të theksuara...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 muajve - InfoMagazin

Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 8 deri 11, ndërsa ajo e ditës prej 14 deri 22 gradë Celsius, pasdite priten...

Këto pritet të jenë temperaturat për sot dhe nesër

para 3 muajve - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe gjatë ditës së nesërme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë  ditës do të dendësohen dhe do të krijohen kushte...

Moti sot në Kosovë

para 3 muajve - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat në pjesën e dytë të ditës, vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu, më të theksuara...

Këto pritet të jenë temperaturat për sot dhe nesër

para 3 muajve - Gazeta Observer

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe gjatë ditës së nesërme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë  ditës do të dendësohen dhe do të krijohen kushte...

Mot sot, priten edhe reshje shiu

para 3 muajve - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe sot  do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë  ditës do të dendësohen dhe do të krijohen kushte për reshje shiu dhe...

Parashikimi i motit në Shqipëri

para 3 muajve - KosovaPress

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme dhe lokalisht të vazhdueshme me intensitet të ulët dhe mesatar. Prej orëve të mesditës, reshjet do të marrin karakter...

Sot mot i vranët e me intervale me diell

para 3 muajve - Sovrani

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të dendësohen dhe do të krijohen kushte për...

Moti sot i vranët

para 3 muajve - KosovaPress

Vranësirat në pjesën e dytë të ditës, vende-vende do të shoqërohen me reshje shiu, më të theksuara në perëndim dhe jugperëndim të vendit. Sipas institutit, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK