http://kariera.mk

Hahn: Taksa të paktën të suspendohet

para 3 muajve - Koha.mk

Komisionieri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, pas takimit me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, ka kërkuar të paktën pezullimin e taksës për mallrat serbe. “Takim i mirë me presidentin...

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë, e mundshme brenda këtij viti

para 3 muajve - Shenja

Një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve midis Kosovës dhe Serbisë në linjat e marrëveshjes historike midis Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut është ende e mundur gjatë vitit 2019, pavarësisht pengesave...

Takimi me Thaçin, Hahn i palëkundur: Të pezullohet taksa

para 3 muajve - BalkanWeb

Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian, Johannes Hahn ka reaguar në “Twitter” pas takimit  që zhvilloi me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin. Ai shkruan se është i një rëndësie të veçantë procesi...

Hahn: Taksa të paktën të suspendohet

para 3 muajve - Koha.net

Komisionieri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, pas takimit me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, ka kërkuar të paktën pezullimin e taksës për mallrat serbe. “Takim i mirë me presidentin...

Han pas takimit me Thaçin: Taksa 100% të paktën të pezullohet, dialogu duhet të rinisë së shpejti

para 3 muajve - Portalb

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Europian Johannes Hahn, ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Këto deklarata Johannes Hahn i ka bërë pas takimit që pati sot...

Thaçi: Marrëveshja Serbi-Kosovë arrihet brenda vitit

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Edhe pse klima politike për arritjen e një marrëveshjeje mes Beogradit dhe Prishtinës duket më e pafavorshme se kurrë, Presidenti Hashim Thaçi është optimist se të dyja palët do të arrijnë të firmosin...

Hahn-Thaçit: Të hiqet taksa ndaj Serbisë

para 3 muajve - Opinion

Johannes Hahn, komisioneri për Zgjerim në Bashkimin Europian, pas takimit me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, është shprehur se Kosova duhet të heq taksën 100% ndaj mallrave të Serbisë. Përmes një...

Hahn kërkon pezullimin e taksës ndaj Serbisë

para 3 muajve - Albeu

Ka përfunduar takimi mes presidentit Hashim Thaçi dhe komisionerit për Zgjerim të BE’së, Johannes Hahn . Hahn pas takimit me Thaçin ka thënë se është e rëndësishme që dialogu me Serbinë të rifillojë sa...

Takimi me Thaçin, Hahn i palëkundur: Të pezullohet taksa

para 3 muajve - Koha Jone

Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian, Johannes Hahn ka reaguar në “Twitter” pas takimit që zhvilloi me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin. Ai shkruan se është i një rëndësie të veçantë procesi...

Hahn pas takimit me Thaçin: Taksa së paku të pezullohet

para 3 muajve - RTV 21

Diskutuan edhe për rëndësinë e rifillimit të dialogur ndërmjet Kosovës dhe Serbisë Pas takimit mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe komisionerit për Zgjerim të Bashkimit Evropian, Johannes Hahn,...

Hahn pas takimit me Thaçin: Taksa 100% të paktën të pezullohet, dialogu duhet të rinisë së shpejti

para 3 muajve - Klan Kosova

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Europian Johannes Hahn, ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Këto deklarata Johannes Hahn i ka bërë pas takimit që pati sot...

Hahn kërkon pezullimin e taksës ndaj Serbisë

para 3 muajve - Lajmi.net

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Evropian Johannes Hahn, pas takimit me presidentin Hashim Thaçi ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Hahn përmes një postimi...

Komisioneri Hahn kërkon qe se paku të pezullohet taksa 100%

para 3 muajve - OraInfo

Hashim Thaçi dhe Johannes Hahn janë takuar sot në Bruksel. Ka përfunduar takimi mes presidentit Hashim Thaçi dhe komisionerit për Zgjerim të BE-së, Johannes Hahn. Hahn pas takimit me Thaçin ka thënë se...

Hahn kërkon që taksa të paktën të pezullohet

para 3 muajve - Lajmi.net

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Evropian Johannes Hahn, pas takimit me presidentin Hashim Thaçi ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Hahn përmes një postimi...

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë brenda këtij viti

para 3 muajve - Alsat-M

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se “marrëveshja për normalizimin e raporteve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e mundur të arrihet gjatë vitit 2019.  Në një deklaratë për gazetën britanike...

Hahn: Taksa duhet të pezullohet, të paktën

para 3 muajve - Illyria

Bruksel, 15 prill 2019 – Komisionieri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, pas takimit me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, ka kërkuar të paktën pezullimin e taksës për mallrat serbe. “Takim...

Pas takimit me Thaçin komisioneri Hahn e përsërit prap: Taksa ndaj Serbisë duhet të hiqet

para 3 muajve - Java News

Komisioneri për Zgjerim në BE, Johannes Hahn i ka përsëritur Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi qëndrimin e Bashkimit Evropian për pezullimin e taksës ndaj Serbisë. Në një postim në “Twitter”, pas takimit...

Brukseli sërish thirrje Kosovës: Të paktën, pezullojeni taksën për Serbinë

para 3 muajve - Lexo

Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn ka kërkuar sërish nga Kosova që të paktën të pezullojë taksën për mallrat serbe dhe të rifillojë procesin e dialogut me Beogradin. Deklaratën...

Thaçi: Këtë vit mund të arrijmë marrëveshje me Serbinë

para 3 muajve - BalkanWeb

PRISHTINË Media e njohur botërore “The Guardian” shkruan se presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është shprehur se një marrëveshje ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e mundshme deri në fund të vitit 2019....

Thaçi për “The Guardian”: Marrëveshja me Serbinë, e mundshme brenda vitit

para 3 muajve - Top Channel

Një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve mes Serbisë dhe Kosovës, duke përvijuar kështu paktin historik mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut të këtij viti, është ende e mundshme brenda vitit 2019,...

Komisionari Hahn kërkon pezullimin e taksës ndaj Serbisë

para 3 muajve - Epoka e Re

Komisionari për zgjerim i Bashkimit Evropian (BE), Johannes Hahn, pas takimit me presidentin Hashim Thaçi, e ka vlerësuar si shumë  të rëndësishëm rinisjen e dialogu në mes të Kosovës e Serbisë. Ai nëpërmjet...

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet gjatë vitit 2019

para 3 muajve - Kallxo

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se “marrëveshja për normalizimin e raporteve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e mundur të arrihet gjatë vitit 2019 pavarësisht pengesave në muajt e fundit”....

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet gjatë vitit 2019

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se “marrëveshja për normalizimin e raporteve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e mundur të arrihet gjatë vitit 2019 pavarësisht pengesave në muajt e fundit”....

Thaçi paralajmëron marrëveshje brenda vitit me Serbinë: A ka ndarje të Kosovës?

para 3 muajve - Albeu

Një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve mes Serbisë dhe Kosovës , duke përvijuar kështu paktin historik mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut të këtij viti, është ende e mundshme brenda vitit 2019,...

Thaçi flet për “The Guardian”: Marrëveshja me Serbinë, e mundshme brenda vitit

para 3 muajve - Koha Jone

Një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve mes Serbisë dhe Kosovës, duke përvijuar kështu paktin historik mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut të këtij viti, është ende e mundshme brenda vitit 2019,...

Hahn kërkon pezullimin e taksës ndaj Serbisë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Evropian Johannes Hahn, pas takimit me presidentin Hashim Thaçi ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Hahn përmes një postimi...

Hahn pas takimit me Thaçin: Taksa 100% të paktën të pezullohet

para 3 muajve - Periskopi

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Europian Johannes Hahn, ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Këto deklarata Johannes Hahn i ka bërë pas takimit që pati sot...

Hashim Thaçi: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet këtë vit – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Antpress

Hashim Thaçi ka thënë se nuk është në plan tërheqja e tarifës për produktet serbe e cila çoi në ndërprerjen e bisedimeve. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë në...

Thaçi optimist se marrëveshja me Serbinë mund të kryhet sivjet

para 3 muajve - OraInfo

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur për prestigjiozen për The Guardian, ka ka thënë se marrëveshja me Serbinë, e mundshme gjatë vitit 2019. Një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve midis...

Hahn: Taksa së paku të pezullohet

para 3 muajve - Bota Press

Ka përfunduar takimi mes presidentit Hashim Thaçi dhe komisionerit për Zgjerim të BE’së, Johannes Hahn. Hahn pas takimit me Thaçin ka thënë se është e rëndësishme që dialogu me Serbinë të rifillojë sa...

Hahn pas takimit me Thaçin: Taksa 100% të pezullohet, dialogu duhet të rinisë së shpejti

para 3 muajve - Gazeta e re

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Evropian, Johannes Hahn, ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Këto deklarata Johannes Hahn i ka bërë pas takimit që pati sot...

Hahn: Taksa 100% të pezullohet, dialogu duhet të rinisë së shpejti

para 3 muajve - Sovrani

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Evropian, Johannes Hahn, ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Këto deklarata Johannes Hahn i ka bërë pas takimit që pati sot...

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë është e mundur gjatë këtij viti

para 3 muajve - Koha.mk

Londër, 15 prill – Marrëveshja mes Prishtinës dhe Beogradit është e mundur gjatë këtij vitit edhe krahas ngecjes serioze në negociatat gjatë muajve të fundit, deklaroi presidenti i Kosovës Hashim Thaçi....

Thaçi për Guardianin: Marrëveshja me Serbinë e mundshme këtë vit

para 3 muajve - Koha.net

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për mediumin britanik 'Guardian' ka thënë se marrëveshja me Serbinë është e mundshme këtë vit. Por, ka potencuar që nuk do ta heq taksën e vendosur...

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë e mundshme këtë vit

para 3 muajve - RTV 21

Intervista e Thaçit për Guardian “Një marrëveshje për të normalizuar marrëdhëniet mes Serbisë dhe Kosovës, në ngjashmëri me marrëveshjen historike mes Greqisë dhe Maqedonisë Veriore është ende e mundshme...

Hashim Thaçi: “Taksa ndaj mallrave serbe nuk do të hiqet”

para 3 muajve - Vizion Plus

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka deklaruar për median britanike “The Guardian” se Kosova nuk ka ne plan te tërheqë tarifën për produktet serbe e cila çoi në ndërprerjen e bisedimeve , ndërkohë shprehet...

Hahn pas takimit me Thaçin: Taksa 100% të paktën të pezullohet, dialogu duhet të rinisë së shpejti

para 3 muajve - Ekonomia Online

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Europian Johannes Hahn, ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Këto deklarata Johannes Hahn i ka bërë pas takimit që pati sot...

Hahn pas takimit me Thaçin: Taksa 100% të paktën të pezullohet, dialogu duhet të rinisë së shpejti

para 3 muajve - Arbresh

Komisioneri për Zgjerim nga Bashkimi Europian Johannes Hahn, ka thënë se është më se e rëndësishme të rinisë dialogu mes Kosovës e Serbisë. Këto deklarata Johannes Hahn i ka bërë pas takimit që pati sot...

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë është e mundur gjatë këtij viti

para 3 muajve - Ina

Prishtinë, 15 prill – Marrëveshja mes Prishtinës dhe Beogradit është e mundur gjatë këtij vitit edhe krahas ngecjes serioze në negociatat gjatë muajve të fundit, deklaroi presidenti i Kosovës Hashim Thaçi....

Thaçi beson se marrëveshja me Serbinë mund të arrihet gjatë këtij viti

para 3 muajve - Shenja

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se “marrëveshja për normalizimin e raporteve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e mundur të arrihet gjatë vitit 2019 pavarësisht pengesave në muajt e fundit”....

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë mund të ndodh gjatë këtij viti

para 3 muajve - Politiko

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur për tema të ndryshme një intervistë dhënë për mediumin britanik “The Guardian”. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet këtë vit – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Alsat-M

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se nuk është në plan tërheqja e tarifës për produktet serbe e cila çoi në ndërprerjen e bisedimeve. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të...

Thaçi për The Guardian: Marrëveshja me Serbinë mund të ndodh gjatë këtij viti

para 3 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur për tema të ndryshme një intervistë dhënë për mediumin britanik “The Guardian”. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet këtë vit – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Klan Kosova

Hashim Thaçi ka thënë se nuk është në plan tërheqja e tarifës për produktet serbe e cila çoi në ndërprerjen e bisedimeve. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet gjatë vitit 2019

para 3 muajve - Illyria

Londër, 15 prill 2019 – Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se “marrëveshja për normalizimin e raporteve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e mundur të arrihet gjatë vitit 2019 pavarësisht pengesave...

Insistimi i Thaçit: Marrëveshja me Serbinë, e mundshme brenda 2019-s!

para 3 muajve - Lexo

Një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve mes Serbisë dhe Kosovës, duke përvijuar kështu paktin historik mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut të këtij viti, është ende e mundshme brenda vitit 2019,...

Presidenti ia hedh Gjermanisë: Disa vende të BE’së po e komplikojnë marrëveshjen me Serbinë

para 3 muajve - Lajm

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur për tema të ndryshme një intervistë dhënë për mediumin britanik “The Guardian”. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Thaçi për Guardian tregon se kur mund të arrihet marrëveshja me Serbinë – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - GazetaBlic

Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë, në një linjë me marrëveshjen historike në mes të Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut, ka mundësi që të ndodhë në vitin 2019....

Thaçi për “The Guardian”: Marrëveshja me Serbinë, e mundshme brenda 2019-s!

para 3 muajve - Java News

Një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve mes Serbisë dhe Kosovës, duke përvijuar kështu paktin historik mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut të këtij viti, është ende e mundshme brenda vitit 2019,...

Hashim Thaçi: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet këtë vit – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Tetova Sot

Hashim Thaçi ka thënë se nuk është në plan tërheqja e tarifës për produktet serbe e cila çoi në ndërprerjen e bisedimeve. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë në...

Thaçi i rrëfehet “The Guardian” Marrëveshja me Serbinë, e mundshme…

para 3 muajve - Te Sheshi

Një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve mes Serbisë dhe Kosovës, duke përvijuar kështu paktin historik mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut të këtij viti, është ende e mundshme brenda vitit 2019,...

Thaçi : Marrëveshja me Serbinë mund të ndodh gjatë këtij viti

para 3 muajve - Infokusi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur për tema të ndryshme një intervistë dhënë për mediumin britanik “The Guardian”. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Thaçi për The Guardian: Marrëveshja me Serbinë e mundshme këtë vit

para 3 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një intervistë për të përditshmen prestigjioze britanike ka theksuar se një marrëveshje për të normalizuar marrëdhëniet mes Serbisë dhe Kosovës, në ngjashmëri me marrëveshjen...

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë e mundshme këtë vit

para 3 muajve - KosovaPress

Guardian shkruan se Serbia ka refuzuar ta njohë Kosovën si shtet i pavarur që nga koha kur ish provinca e saj u nda nga ajo në vitin 2008, pas pothuaj se një dekade të administrimit ndërkombëtar pas një...

Thaçi për ‘Guardian’-in: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet këtë vit, taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Epoka e Re

Kosova nuk e ka në plan tërheqjen e tarifës për produktet serbe e cila ka quar në ndërprerjen e bisedimeve. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë, në një linjë me...

Thaçi: Disa vende të BE’së po e komplikojnë marrëveshjen me Serbinë

para 3 muajve - PortaliOnline

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur për tema të ndryshme një intervistë dhënë për mediumin britanik “The Guardian”. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë e mundshme sivjet

para 3 muajve - Ekonomia Online

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për të përditshmen prestigjioze britanike ka theksuar se një marrëveshje për të normalizuar marrëdhëniet mes Serbisë dhe Kosovës, në ngjashmëri me...

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë është e mundur gjatë këtij viti

para 3 muajve - Fakti Ditor

Marrëveshja mes Prishtinës dhe Beogradit është e mundur gjatë këtij vitit edhe krahas ngecjes serioze në negociatat gjatë muajve të fundit, deklaroi presidenti i Kosovës Hashim Thaçi. “Duhet të ulemi madje...

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet brenda vitit 2019

para 3 muajve - Gazeta Observer

Një marrëveshje e mundshme për normalizimin e raporteve mes Kosovës dhe Serbisë pas marrëveshjes historike të arritur mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut, mund të jetë e mundur gjatë vitit 2019, përkundër...

Thaçi për The Guardian: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet brenda vitit 2019

para 3 muajve - Periskopi

Një marrëveshje e mundshme për normalizimin e raporteve mes Kosovës dhe Serbisë pas marrëveshjes historike të arritur mes Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut, mund të jetë e mundur gjatë vitit 2019, përkundër...

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet këtë vit – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Bota Press

Hashim Thaçi ka thënë se nuk është në plan tërheqja e tarifës për produktet serbe e cila çoi në ndërprerjen e bisedimeve. Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë,...

Thaçi për Guardian tregon se kur mund të arrihet marrëveshja me Serbinë – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Arbresh

Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë, në një linjë me marrëveshjen historike në mes të Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut, ka mundësi që të ndodhë në vitin 2019....

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet këtë vit – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Arbresh

Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë, në një linjë me marrëveshjen historike në mes të Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut, ka mundësi që të ndodhë në vitin 2019....

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet këtë vit – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Sovrani

Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë, në një linjë me marrëveshjen historike në mes të Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut, ka mundësi që të ndodhë në vitin 2019....

Thaçi për Guardian: Nuk është në plan të hiqet taksa 100% ndaj Serbisë

para 3 muajve - Insajderi

Kështu ka deklaruar presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një intervistë dhënë për mediumin britanik “The Guardian”. Serbia ka refuzuar që ta njohë Kosovës si shtet të pavarur që prej shkëputjes së ish...

Thaçi për Guardian: Marrëveshja me Serbinë mund të arrihet këtë vit – taksa nuk hiqet

para 3 muajve - Ekonomia Online

Një marrëveshje për normalizim të marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Serbisë, në një linjë me marrëveshjen historike në mes të Greqisë dhe Maqedonisë së Veriut, ka mundësi që të ndodhë në vitin 2019....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK