http://kariera.mk

Rreziku që ju kanoset nga aspirina

para një jave - Koha.mk

Marrja e dozës së ulët të aspirinës për të parandaluar sëmundjet e zemrës shoqërohet me një rrezik në rritje të gjakderdhjes në kokë tek njerëzit pa një histori të këtyre problemeve, sipas një raporti...

Aspirina lidhet me gjakderdhjen në kokë

para një jave - Gazeta Observer

Marrja e dozës së ulët të aspirinës për të parandaluar sëmundjet e zemrës shoqërohet me një rrezik në rritje të gjakderdhjes në kafkë tek njerëzit pa një histori të këtyre problemeve, sipas një raporti...

Aspirina lidhet me gjakderdhjen në kafkë

para një jave - Klan Kosova

Marrja e dozës së ulët të aspirinës për të parandaluar sëmundjet e zemrës shoqërohet me një rrezik në rritje të gjakderdhjes në kafkë tek njerëzit pa një histori të këtyre problemeve, sipas një raporti...

Aspirina lidhet me gjakderdhjen në kokë

para një jave - Gazeta Observer

Marrja e dozës së ulët të aspirinës për të parandaluar sëmundjet e zemrës shoqërohet me një rrezik në rritje të gjakderdhjes në kafkë tek njerëzit pa një histori të këtyre problemeve, sipas një raporti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK