http://kariera.mk

A është koha për ta mbyllur Facebook-un?

para 3 muajve - Indeks.mk

"Mark është person i mirë, i këndshëm. Mirëpo unë jam i zemëruar se si, duke u fokusuar në rritje (të kompanisë), ai ka sakrifikuar sigurinë dhe shoqërinë për klikime”. Këto janë fjalët e Chris Hughes,...

A është koha për ta mbyllur Facebook-un?

para 3 muajve - Evropa e Lirë

“Mark është person i mirë, i këndshëm. Mirëpo unë jam i zemëruar se si, duke u fokusuar në rritje (të kompanisë), ai ka sakrifikuar sigurinë dhe shoqërinë për klikime”. Këto janë fjalët e Chris Hughes,...

A është koha për ta mbyllur Facebook-un?

para 3 muajve - Medial

“Mark është person i mirë, i këndshëm. Mirëpo unë jam i zemëruar se si, duke u fokusuar në rritje (të kompanisë), ai ka sakrifikuar sigurinë dhe shoqërinë për klikime”. Këto janë fjalët e Chris Hughes,...

A është koha për ta mbyllur Facebook-un?

para 3 muajve - Koha Jone

“Mark është person i mirë, i këndshëm. Mirëpo unë jam i zemëruar se si, duke u fokusuar në rritje (të kompanisë), ai ka sakrifikuar sigurinë dhe shoqërinë për klikime”. Këto janë fjalët e Chris Hughes,...

A është koha për ta mbyllur Facebook-un?

para 3 muajve - Shekulli

Hughes tregon se si Facebook-u është shndërruar nga një projekt i zhvilluar në një dhomë studimesh, në një kompani serioze me avokatë dhe departament të burimeve njerëzore. “Mark është person i mirë, i...

A është koha për ta mbyllur Facebook-un?

para 3 muajve - Lexo

“Mark është person i mirë, i këndshëm. Mirëpo unë jam i zemëruar se si, duke u fokusuar në rritje (të kompanisë), ai ka sakrifikuar sigurinë dhe shoqërinë për klikime”. Këto janë fjalët e Chris Hughes,...

A është koha për ta mbyllur Facebook-un?

para 3 muajve - Albinfo

“Mark është person i mirë, i këndshëm. Mirëpo unë jam i zemëruar se si, duke u fokusuar në rritje (të kompanisë), ai ka sakrifikuar sigurinë dhe shoqërinë për klikime”. Këto janë fjalët e Chris Hughes,...

A është koha për ta mbyllur Facebook-un?

para 3 muajve - Java News

“Mark është person i mirë, i këndshëm. Mirëpo unë jam i zemëruar se si, duke u fokusuar në rritje (të kompanisë), ai ka sakrifikuar sigurinë dhe shoqërinë për klikime”. Këto janë fjalët e Chris Hughes,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK