http://kariera.mk

Shqiptarët dhe kryetari i shtetit

para 3 muajve - Lajm

Xhevdet Nasufi Është sinjifikativ konstatimi, argument i provuar historikisht, se përpjekjet dhe vlerat civilizuese të shqiptarëve, por edhe globalizuese, fillesat i kanë që nga pellazgët e vjetër të...

Shqiptarët dhe kryetari i shtetit

para 3 muajve - Lajm

Xhevdet Nasufi Është sinjifikativ konstatimi, argument i provuar historikisht, se përpjekjet dhe vlerat civilizuese të shqiptarëve, por edhe globalizuese, fillesat i kanë që nga pellazgët e vjetër të...

Shqiptarët dhe presidenti i shtetit

para 3 muajve - Ina

Nga Xhevdet Nasufi Është sinjifikativ konstatimi, argument i provuar historikisht, se përpjekjet dhe vlerat civilizuese të shqiptarëve,por edhe globalizuese,fillesat i kanë që nga pellazgët e vjetër të...

Shqiptarët dhe kryetari i shtetit

para 3 muajve - Sovrani

Xhevdet Nasufi Është sinjifikativ konstatimi, argument i provuar historikisht, se përpjekjet dhe vlerat civilizuese të shqiptarëve, por edhe globalizuese, fillesat i kanë që nga pellazgët e vjetër të shtrirë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK