http://kariera.mk

Audi lidh veturat me semafora, arsyeja për ta arritur dritën e gjelbër

para 3 muajve - Klan Kosova

Prodhuesi gjerman i automjeteve Audi, kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt, duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit...

Audi lidh veturat me semafora, arsyeja për ta arritur dritën e gjelbër

para 3 muajve - Ekonomia Online

Prodhuesi gjerman i automjeteve Audi, kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt, duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit...

Audi do të lidhë makinat me semaforët për të arritur gjithnjë dritën e gjelbër

para 3 muajve - Medial

Prodhuesi gjerman i automjeteve Audi kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit i...

Audi lidh veturat me semafora, arsyeja për ta arritur dritën e gjelbër

para 3 muajve - Ekonomia Online

Prodhuesi gjerman i automjeteve Audi, kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt, duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit...

Audi lidh veturat me semaforët për të arritur gjithnjë dritën e gjelbër

para 3 muajve - Gazeta Observer

Prodhuesi gjerman i automjeteve Audi, kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt, duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit...

Audi do të lidhë makinat me semaforët për të arritur gjithnjë dritën e gjelbër

para 3 muajve - Infokusi

Prodhuesi gjerman i automjeteve Audi kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit i...

Audi lidh makinat me semaforët për të arritur gjithnjë dritën e gjelbër

para 3 muajve - Insajderi

Prodhuesi gjerman i automjeteve , “Audi” kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit...

Audi lidh makinat me semaforë në Gjermani

para 3 muajve - Antpress

Prodhuesi gjerman i automjeteve Audi kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit i...

Audi i lidh veturat me semaforët që të arritjnë gjithnjë dritën e gjelbër

para 3 muajve - InfoShqip

Prodhuesi gjerman i automjeteve , “Audi” kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit...

Audi do të lidhë makinat me semaforët për të arritur gjithnjë dritën e gjelbër

para 3 muajve - Koha.net

Prodhuesi gjerman i automjeteve Audi kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit i...

“Audi” sinkronizon makinat me semaforët për të arritur gjithnjë dritën jeshile

para 3 muajve - Koha Jone

Prodhuesi gjerman i automjeteve , “Audi”, kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë, Ingolshtad duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit...

Audi lidh makinat me semaforët për të arritur gjithnjë dritën e gjelbër

para 3 muajve - KosovaPress

Shërbimi i ndarjes së informacionit i mundëson shoferëve të përshtatin shpejtësinë e tyre për të arritur semaforin e radhës në dritë të gjelbër duke qëndruar brenda limiteve të shpejtësisë dhe duke u mundësuar...

Audi lidh veturat me semaforët për të arritur gjithnjë dritën e gjelbër

para 3 muajve - Arbresh

Prodhuesi gjerman i automjeteve , “Audi” kërkon të lidhë modelet e tij të reja me semaforët në qytetin jugor të Gjermanisë në Ingolstadt duke filluar nga muaji korrik. Shërbimi i ndarjes së informacionit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK