http://kariera.mk

Aksidenti me 3 viktima në Kavajë. Eksperti: Rruga, brenda standardeve

para 3 muajve - Top Channel

Ka shkuar në 3 numri i viktimave të aksidentit të mbrëmjes së të martës, i cili ka ndodhur në hyrje të Kavajës. Pas nënës së dy fëmijëve, kanë ndërruar jetë edhe dy personat që ishin në makinë. Kjo përplasje...

Tre të rinjë shqiptarë humbin jetën në aksidentin e rëndë, njëri po festonte ditëlindjen

para 3 muajve - Lajm

Tre persona kanë vdekur pas një aksidenti të rëndë që ndodhi dje rreth orës 22:30 në dalje të qytetit të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i riu 23...

Aksidenti në Kavajë, 23-vjeçari humbi jetën duke shkuar të festonte ditëlindjen

para 3 muajve - LajmiFundit

Vilson Cara kishte vendosur të festonte ditëlindjen bashkë me dy shokë të tij, por festa u kthye në mort për 23 vjeçarin, njërin prej të rinjve që ishte në automjet më të dhe një kalimtare 46 vjeçare....

Katër viktima në vetëm 24 orë

para 3 muajve - Koha Jone

Shkon në tre numri i viktimave nga aksidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e së martës në qytetin e Kavajës dhe në katër, me aksidentin e sotëm në Mallakastër. Lumturie Demrozi, Gentjan Belba dhe Vilson...

Aksidenti i rëndë/ Viktima nga Përmeti, dy të plagosurit nga Tirana

para 3 muajve - Vizion Plus

Një tjeter aksident tragjik ndodhi, kete rradhe në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Perplasja e dy makinave i mori jeten 58 vjecarit Shkëlqim Bregu, ndersa u plagosen Taulant Hoxha 32 vjeç dhe Elison Cane...

Aksidenti në aksin Levan-Fier, zbardhet emri i viktimës dhe dy të plagosurve

para 3 muajve - Shekulli

Policia ka zbuluar emrat e personave të aksidentuar sot në aksin Levan-Fier. Viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi Shkëlqim Bregu. Ndërsa kanë mbetur të plagosur rëndë shtetasit Taulant Hoxha 32...

EMRAT/ Ky është viktima dhe dy të lënduarit nga aksidenti tragjik në Fier

para 3 muajve - Albeu

Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë...

Aksidenti tragjik, identifikohet viktima dhe të plagosurit (Emrat)

para 3 muajve - Sot News

Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u plagosën....

Aksidenti në Fier, identifikohet viktima dhe të plagosurit

para 3 muajve - BalkanWeb

FIER Një aksident automobilistik ndodhi sot në aksin rrugor Levan – Tepelenë në afërsi të Fierit. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i automjetit ka ndërruar jetë në vend, ndërsa dy persona të tjerë u plagosën....

Aksidenti fatal/ Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur

para 3 muajve - Standard

Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë . Drejtuesi i një mjeti tip “Benz”, Shkëlqim Bregu 58 vjeç, (banues...

1 i vdekur dhe 2 të plagosur në Levan-Tepelenë, identifikohen të përfshirët në aksident

para 3 muajve - Shekulli

Policia e Fierit ka bërë të ditur se janë identifikuar 3 personat e përfshirë në aksidentin e ndodhur sot rreth orës 15.10 në aksin rrugor Levan-Tepelenë. U bë identifikimi i viktimës dhe të plagosurve:...

Aksident i rëndë, një i vdekur

para 3 muajve - GazetaBlic

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë...

Ditëlindja që u kthye në mort, detaje nga aksidenti tragjik në Kavajë

para 3 muajve - Lexo

Aksidenti i rëndë i mbrëmjes së shkuar në hyrje të Kavajës shkaktoi tre viktima, Lumturie Demrozin, Vilson Carën, si dhe Gentian Belbën. Gruaja me dy vajzat e saj ishin në korsinë e dytë të rrugës hyrëse...

Fier/ Përplasen automjetet, 1 i vdekur

para 3 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë...

Aksidenti në Fier, humb jetën një person plagosen dy të tjerë

para 3 muajve - Vizion Plus

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e nje aksidenti rrugor të ndodhur këtë të mërkurë në aksin Levan- Tepelene. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Gurorja...

Tre të rinjë shqiptarë humbin jetën në aksidentin e rëndë, njëri po festonte ditëlindjen

para 3 muajve - InfoMagazin

Tre persona kanë vdekur pas një aksidenti të rëndë që ndodhi dje rreth orës 22:30 në dalje të qytetit të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i riu 23...

FOTO/ Aksidenti i rëndë në Fier, pamjet e para nga vendngjarja

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia e Fierit ka dhënë informacion zyrtar për aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë ku mbeti i vdekur një person. Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 15:10, në vendin...

Aksident i rëndë në Levan-Tepelenë, humb jetën 1 person plagosen 2 të tjerë

para 3 muajve - Shekulli

Të tjera detaje janë bërë të ditur nga policia në lidhje me aksidentin e ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Nga informacionet paraprake mësohet se në vendin e quajtur “Gurorja e...

Përplasen dy makina, 1 i vdekur e 2 të plagosur

para 3 muajve - Opinion

Përgjaken sërish rrugët. Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit”. Sipas burimeve dy një automjet tip “Benz” është përplasur me një furgon. Si...

Aksident në Mallakastër, përplasen 2 makina, dyshohet 1 i vdekur

para 3 muajve - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në fshatin Fratar të Mallakastrës. Sipas informacioneve të para dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe dyshohet se një person ka mbetur i vdekur. Nuk ka...

Ditëlindja që u kthye në mort, detaje nga aksidenti tragjik në Kavajë

para 3 muajve - Koha Jone

Aksidenti i rëndë i mbrëmjes së shkuar në hyrje të Kavajës shkaktoi tre viktima, Lumturie Demrozin, Vilson Carën, si dhe Gentian Belbën. Gruaja me dy vajzat e saj ishin në korsinë e dytë të rrugës hyrëse...

E rëndë/Përplasen dy makina në Mallakastër, dyshohet për të vdekur

para 3 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në Mallakastër, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës dhe dyshimet e para janë...

Përplasen makinat në Mallakastër, dyshohet për një të vdekur

para 3 muajve - Vizion Plus

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure  në fshatin Fratar të Mallakstrës, ku si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një person. Informacionet paraprake bëjnë me dije  dy automjete janë...

Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet…

para 3 muajve - Standard

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa dyshohet se ka një viktimë, sipas News 24. Policia dhe ambulanca janë...

Ditëlindja që u kthye në mort, detaje nga aksidenti tragjik në Kavajë

para 3 muajve - Opinion

Aksidenti i rëndë i mbrëmjes së shkuar në hyrje të Kavajës shkaktoi tre viktima, Lumturie Demrozin, Vilson Carën, si dhe Gentian Belbën. Gruaja me dy vajzat e saj ishin në korsinë e dytë të rrugës hyrëse...

Dalin emrat, kush është shoferi që humbi jetën dhe dy të lënduarit

para 3 muajve - LajmiFundit

Janë zbardhur emrat e personave të lënduar në aksidentin e ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë, ndodhur në afësi të Fierit. Në këtë aksident ka humbur jetën në vend drejtuesi i automjetit si edhe janë...

Makinat përplasen “kokë më kokë”, dyshohet për një të vdekur

para 3 muajve - Koha Jone

Ilustruese Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar, në Mallakastër. Burime bënë me dije se si pasojë e përplasjes së dy makinave dyshohet se një person ka ndërruar jetë. Vijon …

Aksident i rëndë, dyshohet për viktima

para 3 muajve - Sot News

Një aksident ka ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës. Nga informacionet paraprake mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Dyshohet për një viktimë, megjithatë ende nuk ka një konfirmim nga policia.

Humb jetën në ditën e lindjes 24-vjeçari

para 3 muajve - AlbPortali

Ka shkuar në 3 numri i viktimave nga aksident që ndodhi në dalje të Kavajës. Lumturie Demrozi, Vilson Cara, Gentjan Belba janë 3 viktimat. Të rinjtë kishin dalë për të festuar ditëlindjen e Vilson Carës...

Aksdenti në Kavajë shënohet personi i tretë që humbi jetën (EMRI+FOTO)

para 3 muajve - AlbPortali

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur të martën rreth orës orës 22:30 në dalje të qyteti të Kavajës. Loading... Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar...

Aksident në Mallakastër, viktima nga përplasja e dy makinave

para 3 muajve - Java News

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fratar të Mallakstrës. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, ndërkohë që dyshohet se nga përplasja ka ndërruar jetë një person. Si pasojë e përpljases...

Aksident i rëndë, makina përplaset me furgonin, dyshohet për një viktimë

para 3 muajve - Lexo

Një aksident i rëndë raportohet nga Mallakastra ku dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën. Një makinë me targa AA485DE është përplasur me një mjet tip furgon me targa AA403 FE, ky i fundit i mbushur...

U nisën për festë, kthehen me arkivol, ceremonia mortore për të vdekurit e Kavajës…

para 3 muajve - Standard

Një lajm i mirë vjen për vajzën e madhe e cila ka dalë nga Spitali i Truamës në Tiranë dhe tashmë është në një gjendje më të stabilizuar, por ka një këmbë të thyer. Ndërsa vjaza tjetër ka marrë dëmtime...

Aksident i rëndë, një i vdekur

para 3 muajve - Insajderi

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë...

Aksidenti i rëndë në Levan-Tepelenë, identifikohen viktima dhe të plagosurit

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Janë identifikuar personat të cilët u përshinë në aksidentin e rëndë të ndodhur e sotme në aksin Levan-Tepelenë, ku një person humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën. Të plagosur kanë mbetur një 32-vjeçar...

Aksident i rëndë, një i vdekur

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon. Si pasojë e përplasjes...

Aksident i rëndë në Fier, një i vdekur

para 3 muajve - Arbresh

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë...

Aksident në aksin rrugor Levan-Tepelenë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 2 të tjerëve  ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur ‘Gurorja e Kremenarit’ janë përplasur automjeti tip...

Aksidenti i rëndë në Tepelenë, 1 i pa jetë/ Detaje nga policia

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 2 të tjerëve ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Në vendin e quajtur ‘Gurorja e Kremenarit’ janë përplasur automjeti tip...

Aksident në Levan-Tepelenë, një person humb jetën, dy pasagjerët në spital

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrigën Levan-Tepelenë me pasojë humbjen e jetës së një personi. Policia tha se sot rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja...

Përplasen makinat, dyshohet për një të pa jetë në Mallakastër

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar, në Mallakastër. Burime policore shpkegojne se si pasojë e përplasjes së dy makinave dyshohet se një person ka ndërruar jetë. Nuk ka...

Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet për viktima

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa dyshohet se ka një viktimë, sipas News 24. Policia dhe ambulanca janë...

Ngjarje e dhimbshme/ Varrosen sot tre viktimat e aksidentit fatal…

para 3 muajve - Standard

Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku i tij Gentian Belba, në mesditë do të prehen përjetë në varrezat...

Dalin pamjet tronditëse të aksidentit që shkaktoi 3 viktima

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kanë dalë pamjet e aksidentit fatal që i mori jetën tre personave mbrëmjen e djeshme në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Në këtë video shihet momenti kur nëna me dy vajzat, 21 dhe 15 vjeç, kalojnë rrugën dhe më...

Kavaja në zi: Varrosen sot tre viktimat e aksidentit fatal

para 3 muajve - Koha Jone

Vilson Caea (majtas), Gentian Belba (në mes), imazh gruaje. Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku...

Tre të rinjë shqiptarë humbin jetën në aksidentin e rëndë, njëri po festonte ditëlindjen

para 3 muajve - Ina

Tre persona kanë vdekur pas një aksidenti të rëndë që ndodhi dje rreth orës 22:30 në dalje të qytetit të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i riu 23...

Aksidenti në Kavajë/ Ditëlindja kthehet në tragjedi, 24-vjeçari kishte dalë për të festuar

para 3 muajve - Shekulli

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30 në Kavajë. Një automjet, i cili drejtohej nga një 24-vjeçar, u përplas me tabelën e një karburanti e më pas aksidentoi një nënë me dy vajzat...

Ditëlindja kthehet në tragjedi, 24-vjeçari kishte dalë për të festuar

para 3 muajve - Shekulli

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30 në Kavajë. Një automjet, i cili drejtohej nga një 24-vjeçar, u përplas me tabelën e një karburanti e më pas aksidentoi një nënë me dy vajzat...

Ditëlindja që u kthye në mort, tre të vdekur nga aksidenti i mbrëmshëm

para 3 muajve - RTV 21

24-vjeçari që drejtonte makinën doli për të festuar me miq 24-vjeçari V.C, i cili humbi jetën mëngjesin e sotëm si pasojë e plagëve të marra në aksidentin e mbrëmjes së të martës në rrugën Kavajë-Rrogozhinë...

Doli për të festuar ditëlindjen por humbi jetën, si u kthye në tragjedi festa e të rinjve

para 3 muajve - OraInfo

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mrëmë. Një aksident tragjik u shënua mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30, ku në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku një automjet që drejtohej nga një 24 vjeçar u përplas me tabelën...

VIDEO/ Përplasja fatale në Kavajë, njeri nga të rinjtë sot kishte datëlindjen

para 3 muajve - Vizion Plus

Vilson Cara 24 vjeç, Gentjan Belba 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç humbën jetën mbrëmjen e të mërkurës në Kavajë si pasojë e një aksudenti rrugor. Vilson Cara humbi kontrollin e automjetit tip Benz...

VIDEO/ Si ndodhi aksidenti tragjik me 3 viktima, do festonin ditëlindjen

para 3 muajve - Opinion

Bilanci i aksidentit të regjistruar mbrëmjen e së martës në dalje të Kavajës, ku humbën jetën dy persona dhe u plagosën dy të tjerë, është rënduar gjatë orëve të natës. Pas nënës së dy fëmijëve, që u përplasën...

Kavaja në zi: Përcillen për në banesën e fundit sot tre viktimat e aksidentit fatal

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku i tij Gentian Belba, në mesditë do të prehen përjetë në varrezat...

Aksidenti në Kavajë, numri i viktimave shkon në tre

para 3 muajve - Blitz

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30 në qytetin e Kavajës. Pas 23 vjeçarit Gentjan Belba dhe 46 vjeçares Lumturie Demrozi, ka ndërruar...

Aksidenti tragjik në Kavajë, mbesin të vdekur tre persona

para 3 muajve - Epoka e Re

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Kavajë, ku tre persona kanë humbur jetën dhe një vajzë 21-vjeçare ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Një automjet i tipit “Mercedes Benz” që...

Kavaja në zi: Varrosen sot tre viktimat e aksidentit fatal

para 3 muajve - LajmiFundit

Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku i tij Gentian Belba, në mesditë do të prehen përjetë në varrezat...

Aksident tragjik, tre persona humbin jetën

para 3 muajve - Arbresh

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së martës në Kavajë, ku 3 persona humbën jetën dhe një vajzë 21-vjeçare ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Një automjet tip Benz që lëvizte me shpejtësi ka...

Shënohet viktima e tretë e aksidentit në Kavajë, i riu do të festonte sot ditëlindjen

para 3 muajve - Koha.net

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e djeshme, rreth orës 22:30, në dalje të qyteti të Kavajës. Pas Gentjan Belbës, 23 vjeç, dhe Lumturie Demrozi, 46 vjeç, ka ndërruar jetë...

Shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti, vdes ditën e lindjes i riu që drejtonte makinën

para 3 muajve - Tetova Sot

Shkon në tre numri i viktimave nga aksidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës të Shqipërisë, ndërsa një vajzë 21-vjeçe është e plagosur në spital jashtë rrezikut për jetën....

Rëndohet bilanci i aksidentit në Kavajë, ndërron jetë edhe drejtuesi i mjetit

para 3 muajve - Top Channel

Bilanci i aksidentit tragjik automobilistik të regjistruar mbrëmjen e së martës në dalje të Kavajës, ku humbën jetën dy persona dhe u plagosën dy të tjerë, është rënduar gjatë orëve të natës. Pas nënës...

Shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti, vdes ditën e lindjes i riu që drejtonte makinën

para 3 muajve - Alsat-M

Shkon në tre numri i viktimave nga aksidenti i rëndë që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Kavajës të Shqipërisë, ndërsa një vajzë 21-vjeçe është e plagosur në spital jashtë rrezikut për jetën....

E rëndë: Tre të rinj shqiptarë humbin jetën në aksidentin e tmerrshëm njëri po festonte ditëlindjen

para 3 muajve - Gazeta Observer

Tre persona kanë vdekur pas një aksidenti të rëndë që ndodhi dje rreth orës 22:30 në dalje të qytetit të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i riu 23...

Rëndohet bilanci i aksidentit në Kavajë, ndërron jetë edhe drejtuesi i mjetit

para 3 muajve - Koha Jone

Bilanci i aksidentit tragjik automobilistik të regjistruar mbrëmjen e së martës në dalje të Kavajës, ku humbën jetën dy persona dhe u plagosën dy të tjerë, është rënduar gjatë orëve të natës. Pas nënës...

Aksidenti në Kavajë/ Shkon në 3 numri i viktimave

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Kavajë ku për pasojë kanë ndërruar jetë 3 persona. Një nënë e cila po ecte së bashku me dy vajzat në trotuar është përplasur nga një automjet tip “Benz”...

Aksident tragjik në Kavajë, dy viktima

para 3 muajve - Klan Kosova

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmë në Kavajë, ku dy persona humbën jetën dhe dy të tjerë ndodhen në gjendje të rëndë nga një aksident automobilistik. Një automjet tip Benz, që lëvizte me shpejtësi,...

Aksident tragjik me tre të vdekur

para 3 muajve - GazetaBlic

Rëndohet bilanci i aksidentit të rëndë rrugor të shënuar mbrëmjen e së martës në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku një automjet mori përpara nënën me dy vajzat e saj dhe më pas makina është përplasur sërish...

Tragjedia në Kavajë/ Rritet bilanci i viktimave, ndërron jetë drejtuesi i mjetit…

para 3 muajve - Standard

Rritet bilanci i viktimave të aksidentit tragjik në aksin Kavajë-Rrogozhinë. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se pas transportimit në gjendje të rëndë mbrëmjen e djeshme në spital ka ndërruar jetë edhe...

Doli për të festuar ditëlindjen por humbi jetën, si u kthye në tragjedi festa e të rinjve nga Kavaja

para 3 muajve - Fakti Ditor

Një aksident tragjik u shënua mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30, ku në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku një automjet që drejtohej nga një 24 vjeçar u përplas me tabelën e një karburanti e më pas aksidentoi...

Doli për të festuar ditëlindjen por humbi jetën, si u kthye në tragjedi festa e të rinjve nga Kavaja

para 3 muajve - AlbPortali

Një aksident tragjik u shënua mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30, ku në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku një automjet që drejtohej nga një 24 vjeçar u përplas me tabelën e një karburanti e më pas aksidentoi...

Aksidenti në Kavajë, shkon në 3 numri i viktimave

para 3 muajve - Opinion

Është rënduar bilanci i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Kavajë ku numri i viktimave ka arritur të 3. Fillimisht ka ndërruar jetë Lumturie Demrozi 46-vjeç, e cila po ecte në trotuar me dy vajzat e...

Aksidenti tragjik në Kavajë. Makina goditi nënën me vajzën, 3 të vdekur

para 3 muajve - 24 ore

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e së martës në Kavajë, ku 3 persona humbën jetën dhe një vajzë 21-vjeçare ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Një automjet tip Benz që lëvizte me shpejtësi ka...

VIDEO/ Momenti i aksidentit në Kavajë, kur ‘Benz’-i përplasi nënën dhe vajzat

para 3 muajve - Java News

Kamerat e sigurisë së një biznesi pranë vendit të ngjarjes ku ndodhi aksidenti mbrëmë në Kavajë kanë fiksuar momentin fatal të përplasjes. Nga pamjet duket momenti kur nëna me vajzën dhe një tjetër person...

Aksidenti në Kavaj/ Dalin PAMJET nga momenti kur ‘Benz’-i përplasi nënën dhe vajzën

para 3 muajve - Lexo

Kamerat e sigurisë së një biznesi pranë vendit të ngjarjes ku ndodhi aksidenti mbrëmë në Kavajë kanë fiksuar momentin fatal të përplasjes. Nga pamjet duket momenti kur nëna me vajzën dhe një tjetër person...

Aksidente me fatalitet në Shkup dhe Kavajë, humbin jetën 8 persona

para 3 muajve - Albinfo

Në aksident ka humbur jetën një familje e tërë pesë anëtarëshe, ndërsa në mesin e të vdekurve ka edhe fëmijë Gjatë mesnatës së djeshme në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit humbën jetën pesë persona në...

Kavaja në zi! 3 të vdekur nga aksidenti tragjik

para 3 muajve - Vizion Plus

Një aksident tragjik me vdekjen e tre personave është regjistruar mbrëmjen e të martës në Kavajë. Ngjarja është regjistruar rreth orës 22:30, ku drejtuesi i një mjeti tip Benz të marrë me qera, me targë...

Aksidenti tragjik në Kavajë, ndërron jetë drejtuesi i mjetit (Emri-Foto)

para 3 muajve - Shekulli

Shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur mbrëmë në Kavajë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 22:30 ku fillimisht u raportua se në këtë aksident tragjik humbën jetën Gentjan Belba, 23 vjeç dhe ...

Aksidenti tragjik në Kavajë, ndërron jetë shoferi i mjetit (Emri-Foto)

para 3 muajve - Shekulli

Shkon në 3 numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur mbrëmë në Kavajë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 22:30 ku fillimisht u raportua se në këtë aksident tragjik humbën jetën Gentjan Belba, 23 vjeç dhe ...

Aksidenti tragjik në Kavajë/ Shënohet viktima e tretë, kush është 23-vjeçari që sot do të festonte ditëlindjen (EMRI+FOTO)

para 3 muajve - Sot News

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur të martën rreth orës 22:30 në dalje të qyteti të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe  Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe i riu...

E TRISHTË/ Sporti në zi, krijuesi i tifozerisë shqiptare gjen vdekjen pas aksidentit tragjik

para 3 muajve - Newsport

Mbrëmja e djeshme ka qënë e trishtë për një nga skuadrat ikonë të futbollit shqiptar. Krijuesi i grupimit “Furia Verdhe e Zi”, që ndjek hap pas hapi Besën e Kavajës, Vilson Cara humbi jetën në një aksident...

Aksident i rëndë në Kavajë, tre të vdekur

para 3 muajve - Insajderi

Ka shkuar në 3 numri i viktimave nga aksidenti i rëndë në Kavajë. Mbrëmjen e djeshme humbën jetën Lumturie Demrozi 46-vjeç, dhe pasagjeri i makinës që u aksidentua Gentjan Belba 23-vjeç, ndërsa në orët...

VIDEO/ Shkon në tre numri i viktimave në aksidentin tragjik të Kavajës, pas nënës dhe pasagjerit, humb jetën edhe shoferi

para 3 muajve - Java News

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e djeshme në rrugën që lidh Kavajën me Rrogozhinën. Shkon ne tre numri i viktimave nga aksidenti i rende qe ndodhi mbreme ne rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku nje makine...

Rëndohet bilanci i aksidentit në Kavajë, ndërron jetë edhe drejtuesi i mjetit

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Bilanci i aksidentit tragjik automobilistik të regjistruar mbrëmjen e së martës në dalje të Kavajës, ku humbën jetën dy persona dhe u plagosën dy të tjerë, është rënduar gjatë orëve të natës. Pas nënës...

Aksident tragjik me tre të vdekur

para 3 muajve - Gazeta Observer

Rëndohet bilanci i aksidentit të rëndë rrugor të shënuar mbrëmjen e së martës në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku një automjet mori përpara nënën me dy vajzat e saj dhe më pas makina është përplasur sërish...

Kavaja në zi nga aksidenti, humb jetën i treti në spital, drejtues i mjetit që “fluturoi” në trotuar

para 3 muajve - LajmiFundit

Rendohet bilanci i aksidentit tragjik me vdekjen e tre personave mbrëmjen e të martës në Kavajë. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:30, ku drejtuesi i një mjeti tip Benz të marrë me qera, me targë AA 615 VO,...

Aksident me dy të vdekur në dalje të Kavajës

para 3 muajve - PortaliOnline

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë që ndodhi mbrëmë në dalje të qytetit të Kavajës. Mësohet se automjeti tip “Benz”drejtohej nga një i ri që e kishte marrë me qira dhe brenda tij gjendeshin...

Aksidenti në Kavajë shënohet viktima e tretë (EMRI+FOTO)

para 3 muajve - Medial

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur të martën rreth orës orës 22:30 në dalje të qyteti të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23  vjeç dhe  Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe...

Aksidenti në Kavajë shënohet viktima e tretë (EMRI+FOTO)

para 3 muajve - BalkanWeb

Ka shkuar në tre numri i viktimave nga aksidenti i ndodhur të martën rreth orës orës 22.30 në dalje të qyteti të Kavajës. Pas Gentjan Belbës 23  vjeç dhe  Lumturie Demrozi 46 vjeç ka ndërruar jetë edhe...

Shënohet viktima e tretë nga aksidenti në Kavajë

para 3 muajve - Albeu

Rritet numri i viktimave në aksidentin e ndodhur të martën rreth orës orës 22.30 në dalje të qyteti të Kavajës. Tashmë ka shkuar në tre numri i viktimave nga ky aksident. Pas Gentjan Belbës 23 vjeç dhe...

Këta janë viktimat e aksidentit në Kavajë

para 3 muajve - Albeu

Policia e Shtetit njofton zyrtarisht se nga aksidenti i rëndë në Kavajë kanë humbur jetën dy persona dhe janë plagosur dy të tjerë. I riu Gentjan Belba 23 vjeç ishte një nga 2 viktimat që humbën jetën...

Aksident tragjik në Kavajë, dy viktima dhe të plagosur rëndë

para 3 muajve - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në mbrëmje në Kavajë, ku dy persona humbën jetën dhe dy të tjerë ndodhen në gjendje të rëndë nga një aksident automobilistik. Një automjet tip Benz, që lëvizte me...

Ky është i riu që humbi jetën në aksidentin e Kavajës

para 3 muajve - BalkanWeb

I riu Gentja Belba 23 vjeç ishte një nga 2 viktimat që humbën jetën në aksidentin e së martës që ndodhi rreth orës 22.30 të së martës në dalje të qyteti të Kavajës. I riu ishte bashkë me dy persona të...

Policia jep detaje për aksidentin me 2 viktima në Kavajë

para 3 muajve - Koha Jone

Policia ka dhënë detajet e para zyrtare për aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmjen e së martës në Kavajë ku humbën jetën 2 persona. Sipas policisë rreth orës 22.30 në dalje të qyteti të Kavajës, drejtuesi...

Kavajë, kalimtarët përplasen nga automjeti. Dy viktima

para 3 muajve - Top Channel

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në Kavajë. Raportimet paraprake flasin për dy të vdekur. Ka qenë një automjet tip Benz, që lëvizte me shpejtësi, ai që ka...

Një veturë godet tre persona në Kavajë, dy të vdekur

para 3 muajve - Koha.net

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në Kavajë. Raportimet paraprake flasin për dy të vdekur. Sipas Top Channel, ka qenë një automjet tip Benz, që lëvizte me...

Mori para nënën me dy vajzat, si ndodhi aksidenti tragjik në Kavajë

para 3 muajve - Opinion

Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave mbrëmjen e së martës. 48-vjeçarja Lumturie Demrozi ishte duke ecur në trotuar bashkë me dy vajzat e saj  në Kavajë, kur janë përplasur nga një automjet...

Pamje të rënda nga makina që goditi turmën, dy të vdekur

para 3 muajve - Albeu

Një aksident tragjik u regjistrua mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Kavajës. Një makinë me targë AA616VO, e marrë me qira nga një i ri, ka dalë nga rruga nga shpejtësia dhe si pasojë e lagështirës...

E rëndë në Kavajë/Makina përplas këmbësorët, humbin jetën 2 persona

para 3 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mbrëmje në Kavajë, ku një makinë ka përplasur nënën me dy vajzat që po ecnin në trotuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Kavajë-Rrogozhinë dhe dyshimet...

Goditi turmën e njerëzve në Kavajë, rritet numri i viktimave (FOTO LAJM)

para 3 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në dalje të Kavajës. Një makinë me targë AA616VO që drejtohej nga një i ri që e kishte marrë me qira ka dalë nga rruga nga shpejtësia dhe si pasojë...

Zbardhen detajet tronditëse/ Makina merr përpara nënën dhe 2 fëmijët, vdesin 2 persona

para 3 muajve - Sot News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Kavajë –Rrogozhinë ku një makinë ka marrë përpara disa këmbësorë. E aksidentuar është një nënë dhe 2 vajzat e saj, të cilat në momentin e përplasjes...

E rëndë në Kavajë/Makina përplas këmbësorët, dyshohet për viktima

para 3 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mbrëmje në Kavajë, ku një makinë ka përplasur disa këmbësorë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Kavajë-Rrogozhinë dhe dyshimet e para janë se nga përplasja...

Aksident me vdekje në Kavajë, makina përplas nënën me 2 fëmijë

para 3 muajve - Opinion

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Kavajës. Mësohet se një automjet ka hipur në trotuar duke marrë para një nënë me dy fëmijët e saj që po ecnin në trotuar. Nga të dhënat paraprake,...

Aksident i rëndë në Kavajë, makina godet nënën me dy fëmijë

para 3 muajve - BalkanWeb

KAVAJË Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, ku raportohet se ka edhe viktima. Sipas të dhënave të para, një automjet ka hipur në trotuar duke marrë para një nënë me dy fëmijët e...

Aksident i rëndë në Kavajë, 2 të vdekur dhe një rëndë

para 3 muajve - Koha Jone

Foto ilustruese Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kavajë. Një makinë që drejtohej nga një i ri që e kishte marrë me qira ka dalë nga rruga nga shpejtësia duke marrë përpara disa...

Aksident i rëndë në Kavajë, goditen nëna me dy fëmijët

para 3 muajve - Standard

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të Kavajës mbremjen e sotme. Një makinë tip Benz me targë AA616VO, ka goditur nënën me dy fëmijët e saj duke ecur anës rrugës në trotuar. Bëhet e ditur se makina...

Makina përplas nënën me dy vajzat në trotuar, vdesin gruaja dhe pasagjeri, tre rëndë

para 3 muajve - Tetova Sot

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme nga një aksident që është regjistruar në Kavajë. Viktima janë një grua që po ecte në trotuar me dy vajzat dhe pasagjeri që po udhëtonte më makinën tip ‘Benz’...

I riu godet me makinë turmën e njerëzve në Kavajë, ka të vdekur

para 3 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kavajë. Një makinë tip Benz me targë AA616VO, ka goditur nënën me dy fëmijët e saj duke ecur anës rrugës në trotuar. Makina që drejtohej nga një...

Aksident në Kavajë, dyshohet për një person të vdekur

para 3 muajve - Opinion

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Kavajës. Mësohet se një makinë e cila drejtohej nga një i ri ka dalë nga rruga dhe ka përplasur disa persona. Nga të dhënat paraprake dyshohet se një...

Aksident i rëndë, makina përplas nënën me dy vajzat e vogla

para 3 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në dalje të qytetit të Kavajës. Raportohet se një mjet ka përplasur buzë rrugës një grua me dy fëmijët e saj, dy vajza të cilat në fakt kanë qenë duke ecur në...

Aksidenti në Kavajë/Gruaja shpëton fëmijët, por humb jetën bashkë me shoferin, dy të plagosur

para 3 muajve - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, ku raportohet se ka edhe viktima. Sipas të dhënave të para, një automjet tip ‘Benz’ me targa AA615VO ka hipur në trotuar duke marrë para një...

Aksident i rëndë në Kavajë, makina godet nënën me dy fëmijë

para 3 muajve - Blitz

Një aksidentiI rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, ku para pak minutash një makinë ka përplasur një nënë dhe dy fëmijët e saj. Makina e tipi Benz me targa AA616VO, ka goditur nënën dhe fëmijët,...

Kavajë/Aksident i rëndë me 2 të vdekur dhe një të plagosur rëndë

para 3 muajve - Java News

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kavajë. Një makinë që drejtohej nga një i ri që e kishte marrë me qira ka dalë nga rruga nga shpejtësia duke marrë përpara disa persona që ishin...

Policia flet për aksidentin në Kavajë, si i goditi makina kalimtarët

para 3 muajve - LajmiFundit

Kavajë/Informacin paraprak Rreth orës 22.30 në dalje të qyteti të Kavajës, drejtuesi i mjetit tip Benz ( marrë me qera), me targe AA 615 VO, shtetasi V.C, 24 vjeç për të shmangur disa këmbësorë që tentonin...

Makina godet nënën me dy vajzat në trotuar, humb jetën gruaja dhe pasagjeri, tre në spital

para 3 muajve - LajmiFundit

Dy persona kanë humbur jetën nga një aksident që është regjistruar në Kavajë. Viktimat janë një grua që po ecte në trotuar me dy vajzat dhe pasagjeri që po udhëtonte me makinën tip ‘Benz’ me targa AA615VO....

Aksident i rëndë në Kavajë, 2 të vdekur dhe një rëndë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme (14 maj) në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, ku një automjet mori përpara disa këmbësore që ndodheshin në anë të superstradës. Sipas burimeve jo zyrtare bëhet fjalë...

Aksident i rëndë në Kavajë

para 3 muajve - Arbresh

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, ku raportohet se ka edhe viktima. Sipas të dhënave të para, një automjet ka hipur në trotuar duke marrë para një nënë me dy fëmijët e saj që...

Aksidenti i rëndë, makina merr para kalimtarët në Kavajë-Rrogozhinë

para 3 muajve - LajmiFundit

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën Kavajë-Rrogozhinë. Një makinë tip Benz, që sipas dëshmitarëve drejtohej nga një i ri që e kishte marrë me qira ka dalë nga rruga. Makina...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK