http://kariera.mk

Një film shqiptar arrin të bëhet pjesë zyrtare e Festivalit të Kanës

para 3 muajve - Top Channel

Në Francë, hapet festivali i 72-të i filmit në Kanë, që do të vazhdojë deri më 25 maj. Filmat do të vlerësohen për Palmën e Artë nga një juri me 9 anëtarë, e drejtuar nga regjisori i serisë së filmave...

Selena Gomez shfaqet në filmin “The Dead Don’t Die”

para 3 muajve - Klan Kosova

Është publikuar traileri i ri i “The Dead Don’t Die”. Filmi i ri komedi-horror, i cili do të shfaqet në kinema më 14 qershor, lëshoi të martën një video të re të “Kill The Head”. Filmi paraqet Bill Murray,...

Nis festivali i filmit në Kanë, hapet me filmin zombie “The Dead Don’t Die”

para 3 muajve - RTV 21

21 filma garojnë për “Palmën e Artë” Edicioni i 72-të i Festivali të Filmit të Kanës nisi mbrëmjen e së martës. Festivali u hap me premierën e filmit zombie të Jim Jarmusch, “The Dead Don’t Die”, duke...

Nisi festivali i filmit në Kanë, u hap me filmin zombie “The Dead Don’t Die”

para 3 muajve - RTV 21

21 filma garojnë për “Palmën e Artë” Edicioni i 72-të i Festivali të Filmit të Kanës nisi mbrëmjen e së martës. Festivali u hap me premierën e filmit zombie të Jim Jarmusch, “The Dead Don’t Die”, duke...

Nis festivali i filmit në Kanë, hapet me filmin zombie “The Dead Don’t Die”

para 3 muajve - Sovrani

Edicioni i 72-të i Festivali të Filmit të Kanës nisi mbrëmjen e së martës. Festivali u hap me premierën e filmit zombie të Jim Jarmusch, “The Dead Don’t Die”, duke shënuar kështu herën e parë që festivali...

Gjithçka gati për edicionin e 72-të të Festivalit të Cannes

para 3 muajve - Albinfo

Mbrëmja e sotme pritet të dhurojë spektakël për të gjithë adhuruesit e filmit. Dekori dhe tapeti i kuq janë gati për të pritur yjet e kinemasë botërore në edicionin e 72-të të Festivalit Ndërkombëtar të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK