http://kariera.mk

“Gjërat s’duken mirë”/ Reagon gazetari i Bild: Isha vetë në Shqipëri

para 3 muajve - Standard

Peter Tiede është reporteri i gazetës me tirazhin më të madh në Europë, të tabloidit të famshëm gjerman Bild, i cili një ditë më parë publikoi një artikull të gjatë lidhur me atë që po ndodh në vendin...

Reagon gazetari i Bild: Ja e shkrimit tim për Shqipërinë

para 3 muajve - Albeu

Gazetari i gazetës Bild , Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “Unë njëherë – diçka e...

Reagon gazetari i Bild: Isha vetë në Shqipëri. Gjërat s’duken mirë

para 3 muajve - Koha Jone

Peter Tiede është reporteri i gazetës me tirazhin më të madh në Europë, të tabloidit të famshëm gjerman Bild, i cili një ditë më parë publikoi një artikull të gjatë atë që po ndodh në vendin tonë dhe shkaqet...

Reporteri i “Bild” i përgjigjet Gjylametit: Mund të ketë tymosur gjëra të gabuara, deklarata e saj çmenduri

para 3 muajve - Standard

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të opozitës, se ka paguar para, për artikuj në media të...

Reagimi i fortë për shkrimin e 'Bild, LSI i përgjigjet Gjylametit: ‘Zyrtaruce' e Ramës

para 3 muajve - Sot News

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili ka komentuar dhe reagimin që pati sot Blerina Gjylamet, sa i përket shkrimit të ‘Bild’ për Shqipërinë dhe situatën aktuale të vendit. “Këto budalliqe të Gjylametit ne...

Bild: Shqipëria, vend i udhëhequr nga gangsterë e kriminelë

para 3 muajve - Lajm

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku vë në dukje faktin se vendi ynë është në një situatë kaotike. Në shkrimin e gazetës gjermane nënvizohet se vendi udhëhiqet nga...

Gazeta më e madhe gjermane “Bild”: Rama e ka kthyer Shqipërinë në shtet mafioz

para 3 muajve - Koha Jone

Në një artikull tepër të ashpër e përditshmja gjermane “Bild” godet kryeministrin e Shqipërisë për dështimet në qeverisjen e vendit. Mjete shpërthyese dhe bomba tymi në rrugë, demonstrata masive çdo javë:...

Gazetari i Bild: Isha vetë në Shqipëri

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Peter Tiede është reporteri i gazetës me tirazhin më të madh në Europë, të tabloidit të famshëm gjerman Bild, i cili një ditë më parë publikoi një artikull të gjatë lidhur me atë që po ndodh në vendin...

PS tha se e bleu Basha, gazetari i Bild: Ja e vërteta e shkrimit tim për Shqipërinë

para 3 muajve - LajmiFundit

Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një postim paraditen e sotme, ai gazetari shkruan shkurtimisht: “Unë njëherë – diçka e...

Çudit PS: Shkrimi në gazetën më të madhe në Gjermani u sponsorizua nga opozita!

para 3 muajve - Koha Jone

Partia Socialiste ka reaguar për një shkrim të gazetës gjermane “Bild”, ku analizohet situata e kriminalitetit në vend dhe  Shqipëria cilësohet si një vend kaotik në duar gangsterësh. Sipas deputetes Blerina...

“Shkrimi për Shqipërinë në “Bild” i sponsorizuar nga opozita, dëshmitarë ish ministri dhe gazetari në oborrin e PD”

para 3 muajve - Gazeta Tema

Deputetja socialiste Blerina Gjylameti deklaron se shkrimi i gazetës gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar nga opozita e bashkuar. Në një deklaratë...

“Shkrimi për Shqipërinë në “Bild” i sponsorizuar nga opozita, dëshmitarë ish ministri dhe gazetari në oborrin e PD”

para 3 muajve - Gazeta Tema

Deputetja socialiste Blerina Gjylameti deklaron se shkrimi i gazetës gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar nga opozita e bashkuar. Në një deklaratë...

Shkrimi në ‘Bild’, Gjylameti: Shpifje e opozitës në mediat e huaja

para 3 muajve - BalkanWeb

Deputetja e PS Blerina Gjylameti në një deklaratë për mediat u shpreh se shkrimi i gazetës më të madhe gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar...

Gjylameti: Shkrime si i ai i "Bild-it" bëhen nga ata që nuk na duan të mirën

para 3 muajve - Albeu

Për socialistët, shkrimi i gjermanes "Bild" ku ndër të tjera theksonte se kryeministri Rama ishte përgjuar në një telefonatë kompromentuese sa i përket zgjedhjeve është i sponsorizuar nga opozita. Përmes...

Gazeta "Bild" nuk është e saktë sepse ka diskriminuar me harresë Hajdutët

para 3 muajve - Respublica

Shumica qeverisëse është shqetësuar nga një shkrim i gazetës gjermane “Bild”, shkrim i cili ka dalë me titullin: Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë. Përmes një daljeje publike deputetja socialiste...

'Bomba' e gazetës 'Bild' për Ramën, Blerina Gjylameti zbulon prapaskenat e rënda

para 3 muajve - Sot News

Deputetja e PS Blerina Gjylameti në një deklaratë për mediat u shpreh se shkrimi i gazetës më të madhe gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar...

Shkrimi i "Bild" dhe keqpërdorimi i zonjës Gjylameti

para 3 muajve - Respublica

Zonja Gjylameti pranoi sot se udhëheqja e Partisë Socialiste është shumë e shqetësuar për shkrimin e gazetës gjermane "Bild“ sipas të cilës Shqipëria është një shtet që qeveriset nga gangsterët dhe ku...

Bild: Shqipëria, vend i udhëhequr nga gangsterë e kriminelë

para 3 muajve - InfoMagazin

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku vë në dukje faktin se vendi ynë është në një situatë kaotike. Në shkrimin e gazetës gjermane nënvizohet se vendi udhëhiqet nga...

Shkrimi për Shqipërinë në “Bild”, PS: Shpifje e sponsorizuar nga opozita

para 3 muajve - Java News

Deputetja e PS Blerina Gjylameti në një deklaratë për mediat u shpreh se shkrimi i gazetës më të madhe gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar...

Shkrimi në ‘Bild’, Gjylameti: Shpifje e opozitës në mediat e huaja

para 3 muajve - Lexo

Deputetja e PS Blerina Gjylameti në një deklaratë për mediat u shpreh se shkrimi i gazetës më të madhe gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar...

Pas shkrimit për Shqipërinë në “Bild”, Gjylameti: Shpifje, opozita e ka sponsorizuar

para 3 muajve - Java News

Deputetja e PS Blerina Gjylameti në një deklaratë për mediat u shpreh se shkrimi i gazetës më të madhe gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar...

Shkrimi i Bild/ Gjylameti: Paguajnë para për të nxirë imazhin, strategji e opozitës

para 3 muajve - LajmiFundit

Blerina Gjylamet, deputetje e PS-së në një deklaratë për shtyp ditën e sotme është shprehur se artikulli i botuar ditën e djeshme në gjiganden Gjermane “Bild” me titull “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë...

Shkrimi në ‘Bild’, Gjylameti: Shpifje e opozitës në mediat e huaja

para 3 muajve - 24 ore

Deputetja e PS Blerina Gjylameti në një deklaratë për mediat u shpreh se shkrimi i gazetës më të madhe gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar...

Artikulli kritik i “Bild”, Gjylameti: Opozita po shpif në mediat e huaja

para 3 muajve - LajmiFundit

Deputetja e PS Blerina Gjylameti në një deklaratë për mediat u shpreh se shkrimi i gazetës më të madhe gjermane “Bild” me titullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelë dhe gangsterë” është i sponsorizuar...

Qeveria mbron mafien dhe lejon biznesin e tyre të drogës!!! ‘Shtet gangsterash’, reagon ish-ministri i intervistuar nga Bild…

para 3 muajve - Standard

E përditshmja më e madhe gjermane, Bild, publikoi një shkrim për situatën në Shqipëri, me akuza të forta ndaj qeverisjes së Edi Ramës, duke shkaktuar një valë reagimesh në Tiranë. Një nga personat e intervistuar...

‘Shtet gangsterash’/ Reagon ashpër Ylli Manjani pas intervistës nga e përditshmja më e madhe gjermane, shkrimi shkaktoi një valë reagimesh

para 3 muajve - Sot News

E përditshmja më e madhe gjermane, Bild, publikoi një shkrim për situatën në Shqipëri, me akuza të forta ndaj qeverisjes së Edi Ramës, duke shkaktuar një valë reagimesh në Tiranë. Një nga personat e intervistuar...

‘Shtet gangsterash’/ Reagon ashpër Ylli Manjani i intervistuar nga e përditshmja më e madhe gjermane, shkrimi shkaktoi një valë reagimesh në Tiranë

para 3 muajve - Sot News

E përditshmja më e madhe gjermane, Bild, publikoi një shkrim për situatën në Shqipëri, me akuza të forta ndaj qeverisjes së Edi Ramës, duke shkaktuar një valë reagimesh në Tiranë. Një nga personat e intervistuar...

BILD: Shqipëria vend kaotik në duar gangsterësh

para 3 muajve - Insajderi

Flakë, bomba tymuese, trazira në rrugë, demonstrata masive çdo javë: Shteti ballkanik, Shqipëria, zhytet në kaos. Gjatë ditëve të fundit, gjatë protestave kundër qeverisë në kryeqytetin, Tirana, pati përleshje...

Shqipëria një narko-shtet në duar gangsterësh

para 3 muajve - KDPolitik

Shkruan: Peter Tiede/ BILD Flakë, bomba tymuese, trazira në rrugë, demonstrata masive çdo javë: Shteti ballkanik, Shqipëria, zhytet në kaos. Gjatë ditëve të fundit, gjatë protestave kundër qeverisë në...

“Gjermania: Vendi i Shqiponjave në duart e “gjahtarëve”

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Media më e madhe gjermane “Bild” zbardh të dhënat mbi dosjen 184: Shqipëria në kaos, shteti në duart e gangsterëve. Ja telefonata e Ramës me drejtuesit e zgjedhjeve. Vendi pa Gjykatë Kushtetuese dhe shkarkimi...

Bild: Shqipëria, vend i udhëhequr nga gangsterë e kriminelë

para 3 muajve - InfoMagazin

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku vë në dukje faktin se vendi ynë është në një situatë kaotike. Në shkrimin e gazetës gjermane nënvizohet se vendi udhëhiqet nga...

Bild: Shqipëria, vend i udhëhequr nga gangsterë e kriminelë

para 3 muajve - Ina

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku vë në dukje faktin se vendi ynë është në një situatë kaotike. Në shkrimin e gazetës gjermane nënvizohet se vendi udhëhiqet nga...

Bild: Shqipëria, vend i udhëhequr nga gangsterë e kriminelë

para 3 muajve - BalkanWeb

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku vë në dukje faktin se vendi ynë është në një situatë kaotike. Në shkrimin e gazetës gjermane nënvizohet se vendi udhëhiqet nga...

Prestigjiozja gjermane “Bild” artikull Shqipërisë: Shteti në duar të gangsterëve

para 3 muajve - Shekulli

Prestigjiozja gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull të veçantë gjendjes politike dhe protestave në vendin tonë, ku shkruan se “Shqipëria është shembulli kryesor i një vendi kaotik në duart e gangsterëve”....

Shkrimi i fortë në Bild: Shteti në duar të gangsterëve

para 3 muajve - Opinion

Gazeta gjermane “Bild ” ka analizuar situatën dhe protestat e opozitës në Shqipëri. Media e njohur shkruan se “Shqipëria është shembulli kryesor i një vendi kaotik në duart e gangsterëve”. Gjithashtu raporton...

Gazeta gjermane nxin imazhin e Ramës, ja telefonata që e publikoi

para 3 muajve - Albeu

Gazeta më e madhe gjermane, Bild, ka publikuar një shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit shqiptar, Edi Rama . Madje gazeta ka shkuar më larg, duke publikuar pjesë nga telefonata e Ramës , e përgjuar...

“Bomba” e gazetës “Bild” për Ramën, me “profesorin e respektuar” Ylli Manjani dhe “hulmutuesin” Basir Çollaku

para 3 muajve - Gazeta Tema

Gazeta gjermane “Bild” ka bërë një shkrim për protestat e opozitës shqiptare në Tiranë. Ajo shkruan se Shqipëria po digjet, sepse Rama e ka kthyer në një shtet mafioz. Dhe për të argumentuar akuzat, “Bild”...

“BILD” një shkrim kundër Ramës me prononcimet e ish-Ministrit Manjani dhe gazetarit Çollaku

para 3 muajve - Java News

Gazeta gjermane “Bild” ka bërë një shkrim për protestat e opozitës shqiptare në Tiranë. Ajo shkruan se Shqipëria po digjet, sepse Rama e ka kthyer në një shtet mafioz. Dhe për të argumentuar akuzat, “Bild”...

Gazeta gjermane Bild “plas bombën”: Telefonata e Ramës në “Dosjen 184”

para 3 muajve - Standard

Gazeta më e madhe gjermane, Bild ka publikuar një shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Madje gazeta ka shkuar më larg, duke publikuar pjesë nga telefonata e Ramës, e përgjuar...

“Shqipëria në duart e gangsterëve!” Ç’po ndodh? Ja çfarë shkruajnë mediat e huaja për protestat…

para 3 muajve - Standard

Ditët e fundit ka patur beteja në protestat kundër qeverisë në kryeqytetin shqiptar të Tiranës . Demostruesit e opozites hodhën kokteil molotovi dhe qese me bojë kundër ndeëteses, ku ndodhet zyra e kryeministrit...

Bild: Shqipëria, vend i udhëhequr nga gangsterë e kriminelë

para 3 muajve - Arbresh

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë, ku vë në dukje faktin se vendi ynë është në një situatë kaotike. Në shkrimin e gazetës gjermane nënvizohet se vendi udhëhiqet nga...

“Bomba” e gazetës “Bild” për Ramën, me “profesorin e respektuar” Ylli Manjani dhe “hulmutuesin” Basir Çollaku

para 3 muajve - Lexo

Gazeta gjermane “Bild” ka bërë një shkrim për protestat e opozitës shqiptare në Tiranë. Ajo shkruan se Shqipëria po digjet, sepse Rama e ka kthyer në një shtet mafioz. Dhe për të argumentuar akuzat, “Bild”...

“Bild”: Shqipëria drejtohet nga një shtet kriminal

para 3 muajve - Illyria

Berlin, 14 maj 2019 – Gazeta gjermane “Bild” ia ka kushtuar një artikull gjendjes aktuale politike dhe protestave në Shqipëri. Në këtë shkrim, ndër të tjera, thuhet se Shqipëria drejtohet nga një shtet...

Dosja 184/ Gazeta publikon telefonatën e Ramës: Po, shef, gjithçka siç e kemi diskutuar

para 3 muajve - LajmiFundit

Një ditë pas vetëofrimit të dy zyrtarëve të CDU/CSU për të ndihmuar në zgjidhjen e krizës politike në Shqipëri, ka reaguar edhe prestigjozja gjermane “Build”. Përmes një artikulli dedikuar protestës së...

Bomba’ e gazetës gjermane Bild: Telefonata e Ramës në ‘Dosjen 184’

para 3 muajve - Arbresh

Gazeta më e madhe gjermane, Bild, ka publikuar një shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Madje gazeta ka shkuar më larg, duke publikuar pjesë nga telefonata e Ramës, e përgjuar...

Gazeta gjermane «Bild»: Përse po digjet Shqipëria? Sepse Edi Rama e ka shndërruar në shtet mafioz

para 3 muajve - DialogPlus

Në një artikull tepër të ashpër e përditshmja gjermane «Bild» godet kryeministrin e Shqipërisë për dështimet në qeverisjen e vendit. Pamje nga protestat në Tiranë. Foto: Visar Kryeziu/AP Photo/dpa Mjete...

Gazeta më e madhe gjermane, Bild: Telefonata e Ramës në ‘Dosjen 184’

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Gazeta më e madhe gjermane, Bild, ka publikuar një shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Madje gazeta ka shkuar më larg, duke publikuar pjesë nga telefonata e Ramës, e përgjuar...

Gazeta gjermane Bild: Telefonata e Ramës në ‘Dosjen 184’

para 3 muajve - LajmiFundit

Gazeta më e madhe gjermane, Bild, ka publikuar një shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Madje gazeta ka shkuar më larg, duke publikuar pjesë nga telefonata e Ramës, e përgjuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK