http://kariera.mk

Ferizajasi shantazhoi mërgimtaren nga Gjermania me fotografi intime

më 5.2019 - Kallxo

Gjykata e Ferizaj caktoi sot masën e paraburgimit prej një muaji ndaj të dyshuarit për shantazh ndaj një vajze nga Gjermania. Sipas Prokurorisë, i dyshuari A.K. e ka kanosur të dëmtuarën A.I., në atë mënyrë...

Gjakovë: Grabiten 2500 euro, dalin detajet rreth rastit

më 5.2019 - OraInfo

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në Gjakovë. Tre persona nën kërcënimin e mjetit të zjarrit kanë marrë 2500 euro nga një qytetar i Gjakovës, ata janë kapur nga Policia dy orë më vonë. Gjithçka duket...

Deponuan 15.000 euro fals në bankë, ja çfarë ju ndodhi dy shtetasve kosovar

më 5.2019 - Aktuale

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar dy persona D. R ( 1991 mashkull) dhe F.Z ( 1996) femër si të dyshuar se në dy banka kanë deponuar 15 mijë euro para fals. Të arr.estuarit dyshohet se në degën...

Deponuar 15.000 euro fals në bankë, ja çfarë ju ndodhi dy shtetasve kosovar

më 5.2019 - Neshesh

Policia e Kosovës njofton se ka arr.estuar dy persona D. R ( 1991 mashkull) dhe F.Z ( 1996) femër si të dy.shuar se në dy banka kanë deponuar 15 mijë euro para fals. Të arr.estuarit dy.shohet se në degën...

Paraburgim personit që dyshohet se shantazhoi një vajzë me publikim të fotove intime

më 5.2019 - Kallxo

Gjykata e Ferizaj caktoi sot masën e paraburgimit prej një muaji ndaj të dyshuarit për shantazh ndaj një vajze nga Gjermania. Sipas Prokurorisë, i dyshuari A.K. e ka kanosur të dëmtuarën A.I., në atë mënyrë...

Arrestohen dy persona, dyshohet se falsifikuan 15 mijë euro

më 5.2019 - Klan Kosova

Policia sot ka njoftuar se kanë arrestuar dy persona nën dyshimin për përfshirje në dy vepra penale. Sipas policisë të arrestuarit janë D. R. viti i lindjes 1991 dhe F. Z. viti i lindjes 1996. Ata kanë...

Ndodhi edhe kjo, tentojnë të futin 15 mijë euro falso në bankë

më 5.2019 - Koha Jone

Dy të rinj kanë deponuar në dy banka, në Fushë Kosovë dhe Malishevë, mijëra euro që dyshohet se janë të falsifikuara. Pas intervistimit njëri është dërguar në mbajtje e tjetri është liruar. Për këtë rast...

Arrestohet një burrë dhe një grua për mashtrim e falsifikim të parave

më 5.2019 - Kallxo

Një 28 vjeçar me inicialet D. R dhe një 23 vjeçare me inicialet F. Z janë arrestuar nga ana e policisë për falsifikim të parave dhe mashtrim. Policia, një javë më parë ka pranuar informatën nga zyrtarë...

Shantazhoi një grua që jetonte jashtë, një muaj paraburgim për të dyshuarin

më 5.2019 - GazetaBlic

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar një muaj paraburgim për të dyshuarin A.K për shantazh. Sipas Gjykatës i pandehuri A.K, dyshohet se më 13 maj në Ferizaj, me qëllim që vetes t’i sjellë dobi pasurore...

Ndodhi edhe kjo, tentojnë të futin 15 mijë euro falso në bankë

më 5.2019 - Albeu

Dy të rinj, kanë deponuar në dy banka, në Fushë Kosovë dhe Malishevë, mijëra euro që dyshohet se janë të falsifikuara. Pas intervistimit njëri është dërguar në mbajtje e tjetri është liruar. Për këtë rast...

Deponojnë në bankë 15 mijë euro fals, arrestohen të dyshuarit

më 5.2019 - RTV 21

Një person po qëndron në mbajtje Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar dy persona D. R ( 1991 mashkull) dhe F.Z ( 1996) femër si të dyshuar se në dy banka kanë deponuar 15 mijë euro para fals. Të arrestuarit...

Arrestohen dy të dyshuar për deponim të rreth 15 mijë eurove false në bankë

më 5.2019 - Koha.net

Janë arrestuar dy persona të dyshuar për falsifikim të parave dhe mashtrim, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media. Policia, më 08.05.2019, ka pranuar informatën nga zyrtarë të...

Shantazhoi me foto intime gjermanen, dënohet me burg shqiptari

më 5.2019 - Albeu

Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Përgjithshëm – Divizioni Penal , ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit , ndaj të pandehurit A.K. shtetas...

Gjakovë: Grabiten 2500 euro, dalin detajet rreth rastit

më 5.2019 - Arbresh

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në Gjakovë. Tre persona nën kërcënimin e mjetit të zjarrit kanë marrë 2500 euro nga një qytetar i Gjakovës, ata janë kapur nga Policia dy orë më vonë. Gjithçka duket...

I kërkoi para dhe marrëdhënie seksuale me shantazh, një muaj paraburgim të dyshuarit në Ferizaj

më 5.2019 - Koha.net

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji ndaj të pandehurit A.K. për veprën penale të shantazhit. Ai dyshohet se më 13 maj 2019 në Ferizaj kishte kanosur të dëmtuarën...

Deponuan 15.000 euro fals në bankë, ja çfarë ju ndodhi dy shtetasve kosovar

më 5.2019 - Sovrani

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar dy persona D. R ( 1991 mashkull) dhe F.Z ( 1996) femër si të dyshuar se në dy banka kanë deponuar 15 mijë euro para fals. Të arrestuarit dyshohet se në degën e...

Arrestohen dy persona nën dyshimin se kanë falsifikuar mbi 6 mijë euro

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona nën dyshimin për përfshirje në veprat penale ‘falsifikim i parasë’ dhe ‘mashtrimi’, percjell Gazeta Monitor. Policia ka bërë të ditur se në 08.05.2019, ka pranuar...

Shantazhoi një femër se do t’ia publikonte fotot intime, paraburgim për të dyshuarin

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Përgjithshëm – Divizioni Penal, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit A.K. shtetas...

Deponuan 15 mijë euro fals në bankë, arrestohen një femër dhe një mashkull

më 5.2019 - Gazeta e re

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar dy persona D. R ( 1991 mashkull) dhe F.Z ( 1996) femër si të dyshuar se në dy banka kanë deponuar 15 mijë euro para fals. Të arrestuarit dyshohet se në degën e...

Arrestohen dy persona, dyshohet se falsifikuan 15 mijë euro

më 5.2019 - Ekonomia Online

Policia sot ka njoftuar se kanë arrestuar dy persona nën dyshimin për përfshirje në dy vepra penale. Sipas policisë të arrestuarit janë D. R. viti i lindjes 1991 dhe F. Z. viti i lindjes 1996. Ata kanë...

Deponuan në bankë 500 euro false, arrestohen 23 vjeçari dhe 28 vjeçari

më 5.2019 - Arbresh

Policia, më 08.05.2019, ka pranuar informatën nga zyrtarë të një banke, se në degët e saj në Fushë Kosovë dhe Malishevë, janë deponuar përmes bankomatit një shumë parash, që dyshohet të jenë të falsifikuara,...

Deponuan 15 mijë euro false në bankë, arrestohen dy persona

më 5.2019 - AlbPortali

Policia, më 08.05.2019, ka pranuar informatën nga zyrtarë të një banke, se në degët e saj në Fushë Kosovë dhe Malishevë, janë deponuar përmes bankomatit një shumë parash, që dyshohet të jenë të falsifikuara....

Deponuan 15 mijë euro false në bankë, arrestohen dy persona

më 5.2019 - Fakti Ditor

Policia, më 08.05.2019, ka pranuar informatën nga zyrtarë të një banke, se në degët e saj në Fushë Kosovë dhe Malishevë, janë deponuar përmes bankomatit një shumë parash, që dyshohet të jenë të falsifikuara....

Grabitet banka në Vushtrri

më 5.2019 - Klan Kosova

Dje në Vushtrri dy femra kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar meshkuj të panjohur, të maskuar dhe nën kërcënim të armës  u kanë grabitur nga arka një shumë parash....

Deponuan 15 mijë euro false në bankë, arrestohen dy persona

më 5.2019 - Insajderi

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar dy persona D. R ( 1991 mashkull) dhe F.Z ( 1996) femër si të dyshuar se në dy banka kanë deponuar 15 mijë euro para fals. Të arrestuarit dyshohet se në degën e...

Arrestohen dy persona në Malishevë – deponuan në bankë 15 mijë euro false

më 5.2019 - Insajderi

Janë arrestuar dy persona të dyshuar për falsifikim të parave dhe mashtrim, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media. Policia, më 08.05.2019, ka pranuar informatën nga zyrtarë të...

Arrestohen dy persona që deponuan 15 mijë euro false në bankë

më 5.2019 - Periskopi

Policia, më  08.05.2019, ka pranuar informatën nga zyrtarë të një banke, se në degët e saj në Fushë Kosovë dhe Malishevë, janë deponuar përmes bankomatit një shumë parash, që dyshohet të jenë të falsifikuara....

Kërkon 100 euro dhe marrëdhënie intime nga një femër në Gjermani, ferizajasi paraburgoset për shantazh

më 5.2019 - Arbresh

Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Përgjithshëm – Divizioni Penal, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit A.K. shtetas...

Deponuan 15 mijë euro fals në bankë, arrestohen një femër dhe një mashkull

më 5.2019 - KosovaPress

Të arrestuarit dyshohet se në degën e bankës në Fushë Kosovë kanë deponuar 13 kartëmonedha nga 500 euro dhe në degën e bankës në Malishevë kanë deponuar 17 kartëmonedha nga 500 euro. Vlera e përgjithshme...

Deponuan 15 mijë euro false në bankë, arrestohen dy persona

më 5.2019 - Gazeta Observer

Policia, më  08.05.2019, ka pranuar informatën nga zyrtarë të një banke, se në degët e saj në Fushë Kosovë dhe Malishevë, janë deponuar përmes bankomatit një shumë parash, që dyshohet të jenë të falsifikuara....

Arrestohet vajza që rrahu nënën

më 5.2019 - Klan Kosova

Policia e Kosovës në Kamenicë ka arrestuar dje një femër, e cila dyshohet se e ka sulmuar fizikisht nënën e saj. E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Prishtinë: Arrestohet personi që sulmoi prindërit

më 5.2019 - Klan Kosova

Policia e Kosovës në Prishtinë ka arrestuar një person pasi dyshohet se i kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij. Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Gjykata merr vendim për ferizajasin që shantazhoi një grua për seks dhe me 100 euro

më 5.2019 - Insajderi

Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Përgjithshëm – Divizioni Penal, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit  A.K.  shtetas...

Shantazhoi një femër se do t’ia publikonte fotot intime, paraburgim për të dyshuarin

më 5.2019 - Periskopi

Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Përgjithshëm – Divizioni Penal, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit A.K. shtetas...

Arrestohet katër persona për prostitucion

më 5.2019 - Klan Kosova

Gjatë ditës së djeshme në Fushë Kosovë janë  arrestuar katër persona, dy femra dhe dy meshkuj, nën dyshimin se të njëjtit janë marrë me prostitucion. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit...

Arrestohen dy persona për kontrabandim migrantësh

më 5.2019 - Klan Kosova

Në Prishtinë dje janë arrestuar dy persona nën dyshimin se kanë bërë kontrabandim me migrantë dhe  për falsifikim dokumenti. Policia njofton se si prova materiale janë konfiskuar disa pajisje që shërbejnë...

Paraburgim ndaj të dyshuarit A.K. për veprën penale shantazhi

më 5.2019 - Ekonomia Online

Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Përgjithshëm – Divizioni Penal, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit A.K.  shtetas...

Shantazhoi një femër se do t’ia publikonte fotot intime, paraburgim për të dyshuarin

më 5.2019 - Sovrani

Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Përgjithshëm – Divizioni Penal, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit A.K. shtetas...

Shantazhoi një grua që jetonte jashtë, një muaj paraburgim për të dyshuarin

më 5.2019 - KosovaPress

Sipas Gjykatës i  pandehuri A.K, dyshohet se më 13 maj  në Ferizaj, me qëllim që vetes t’i sjellë dobi pasurore të kundërligjshme, fillimisht ka kanosur të dëmtuarën A.I., me vendbanim të përkohshëm në...

Grabitje me armë në filialin e bankës në Vushtrri

më 5.2019 - Kallxo

Një grabitje nën kërcënimin e armëve ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në filialin e një banke në Vushtrri Dy viktima, kanë raportuar në polici se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy persona...

Vajza rrah nënën në Kamenicë

më 5.2019 - RTV 21

E dyshuara është dërguar në mbajtje Në Kamenicë është arrestuar një femër për veprën ‘dhunë familjare’. Policia bën të ditur se e dyshuara ka sulmuar fizikisht nënën e saj. “E njëjta është intervistuar...

Prishtinasi rreh prindërit, arrestohet nga Policia

më 5.2019 - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht prindërit e tij. Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur rreth 10 ditë më...

Arrestohen dy persona në Prishtinë për kontrabandim me migrantë

më 5.2019 - Kallxo

Dy persona janë arrestuar dje në Prishtinë nën dyshimin për kontrabandë me migrantë. Sipas njoftimit të policisë, të dyshuarit janë arrestuar dje rreth orës 08:00. Të dyshuarit, përveç kontrabandimit me...

Rrah prindërit, arrestohet i dyshuari

më 5.2019 - RTV 21

I dyshuari është dërguar në mbajtje Dje në Prishtinë është arrestuar një i dyshuar, pasi që i njëjti i kishte sulmuar fizikisht prindërit e tij. Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje./ 21Media

Dy të arrestuar në Prishtinë për kontrabandim me migrantë

më 5.2019 - Koha.net

Dje në Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën “kontrabandim me migrantë” dhe dyshim për falsifikim dokumenti. “Si prova materiale janë...

Arrestohet pasi rrahu nënën në Kamenicë

më 5.2019 - Koha.net

Dje në Kamenicë është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare, pasi që njëjta e ka sulmuar fizikisht nënën e saj viktimën femër K/Shqiptare. Policia në raportin 24 orësh njofton se e njëjta është intervistuar...

Arrestohen dy të dyshuar për kontrabandim me migrantë në Prishtinë

më 5.2019 - RTV 21

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje Dje në Prishtinë janë arrestuar dy të meshkuj të dyshuar për kryerjen e vepres penale ‘kontrabandim me migrantë’ si dhe dyshim për falsifikim dokumenti. Si prova materiale janë...

Grabitje e armatosur në një bankë të Vushtrrisë

më 5.2019 - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje pasdite në një filial banke në Vushtrri ka ndodhur një grabitje e armatosur nga persona të maskuar. “Dy viktima femra K/Shqiptare kanë raportuar se derisa ishin...

Grabitësit vjedhin 2500 euro në Gjakovë, arrestohen 2 orë më pas

më 5.2019 - Albeu

Policia e Kosovws njofton se ka arrestuar nw Gjokavw tre persona tw dyshuar pwe grabitje tw armatosur. Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje...

Vjedhje armatosur në një bankë në Vushtrri

më 5.2019 - LajmiFundit

Dy punonjëse të një banke në Vushtrri kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar të panjohur të maskuar dhe nën kërcënim të armës nga arka u kanë grabitur një shumë...

Dy orë pas grabitjes me armë zjarri në Gjakovë, policia arreston tre të dyshuar

më 5.2019 - Kallxo

Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë rreth orës 09:30, në Gjakovë. Një person ka raportuar në polici se të dyshuarit kanë grabitur të holla në vlerë 2 mijë e 500 euro. Dy orë pas marrjes së informacionit...

Arrestohen tre persona të dyshuar për grabitje të armatosur në Gjakovë

më 5.2019 - Klan Kosova

Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast,”Grabitje me armë zjarri” ku nga viktima ishin grabitur të holla në vlerë prej 2500 euro. Të gjitha njësitë policore...

Arrestohen tre persona për grabitje të armatosur në Gjakovë

më 5.2019 - RTV 21

Vodhën 2 mijë e 500 euro Policia në Gjakovë ka arrestuar tre persona, dy shtetas nga Kosova dhe një nga Shqipëria për një grabitje me armë që ka ndodhur mbrëmë në Gjakovë. Sipas Policisë, viktimës i janë...

Arrestohen tre të dyshuar për grabitje të armatosur në Gjakovë

më 5.2019 - Koha.net

Gjakovë, 15 maj - Dje, në Stacionin Policor Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje me armë zjarri”, ku nga viktima ishin grabitur të holla në vlerë prej 2500 € (dy mijë e pesëqind euro). Të gjitha...

Prokuroria e Shtetit del me statistika zyrtare për 7 qendrat kryesore të Kosovës – Ja çka ndodhi

më 5.2019 - GazetaBlic

Prokuroria e Shtetit ka treguar për punën e Prokurorive Themelore në Kosovë, për ndalimet e personave, bastisjes, aktakuzat e ngritura dhe kërkesat për paraburgime. Ky është raporti 24-orësh i Prokurorisë...

Arrestohen tre persona të dyshuar për grabitje të armatosur në Gjakovë

më 5.2019 - GazetaBlic

Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast,”Grabitje me armë zjarri” ku nga viktima ishin grabitur të holla në vlerë prej 2500 euro. Të gjitha njësitë policore...

Grabitje e armatosur në një bankë në Vushtrri

më 5.2019 - Infokusi

Dy punonjëse të një banke në Vushtrri kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar të panjohur të maskuar dhe nën kërcënim të armës nga arka u kanë grabitur një shumë...

Rrah prindërit, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

më 5.2019 - Infokusi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht prindërit e ij. Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur rreth 10 ditë më parë, njofton sot Policia

Hajnat vjedhin 2500 euro në Gjakovë, arrestohen dy orë më vonë

më 5.2019 - Infokusi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Gjakovë tre persona, të dyshuar për grabitje të armatosur. Me datë 14.05.2019 në orën 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast “Grabitje...

Policia kap dy femra dhe dy meshkuj për prostitucion në Fushë-Kosovë

më 5.2019 - Infokusi

Katër persona ka arrestuar dje policia në Fushë-Kosovë. Për dy meshkuj dhe dy femra u dyshua se merreshin me prostitucion, pas intervistimit ata janë liruar. Njoftimi i plotë i policisë: Marrje me prostitucion,Fushë...

Arrestohen tre persona të dyshuar për grabitje të armatosur në Gjakovë

më 5.2019 - Epoka e Re

Më 14 maj, në orën 19:30, në stacionin policor të Gjakovës është raportuar një rast “Grabitje me armë zjarri” ku nga viktima ishin grabitur të holla në vlerë prej 2 500. Të gjitha njësitë policore janë...

Grabitje e armatosur në një bankë të Vushtrrisë

më 5.2019 - Fakti Ditor

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje pasdite në një filial banke në Vushtrri ka ndodhur një grabitje e armatosur nga persona të maskuar. “Dy viktima femra K/Shqiptare kanë raportuar se derisa ishin...

Grabitje e armatosur në një bankë të Vushtrrisë

më 5.2019 - AlbPortali

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje pasdite në një filial banke në Vushtrri ka ndodhur një grabitje e armatosur nga persona të maskuar. Loading... “Dy viktima femra K/Shqiptare kanë raportuar se...

Brenda muajit ngrihet aktakuza për rastin e Drenasit, prokuroria me veprime tjera hetimore

më 5.2019 - Ekonomia Online

Kanë kaluar më shumë se tre muaj që nga publikimi i skandalit me abuzimin seksual të së miturës nga Drenasi. Ndonëse ishte paralajmëruar se aktakuza do të dorëzohet ditën e hënë në Gjykatën Themelore të...

Grabitet banka në Vushtrri

më 5.2019 - Ekonomia Online

Dje në Vushtrri dy femra kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar meshkuj të panjohur, të maskuar dhe nën kërcënim të armës  u kanë grabitur nga arka një shumë parash....

Grabitje me armë në një filial bankar në Vushtrri

më 5.2019 - Periskopi

Në qendër të qytetit të Vushtrrisë, gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një vjedhje e filialit të bankës – shkruan Periskopi Vjedhja ka ndodhur në bankën ‘Monego’, derisa merret vesh se intervenimi i policisë...

Hajnat vjedhin para të majme në Gjakovë, arrestohen

më 5.2019 - Infokusi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Gjakovë tre persona, të dyshuar për grabitje të armatosur. Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor  Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje...

Grabitet banka në Vushtrri

më 5.2019 - Gazeta Observer

Dje në Vushtrri dy femra kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar meshkuj të panjohur, të maskuar dhe nën kërcënim të armës  u kanë grabitur nga arka një shumë parash....

Grabitet banka në Vushtrri

më 5.2019 - Ekonomia Online

Dje në Vushtrri dy femra kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar meshkuj të panjohur, të maskuar dhe nën kërcënim të armës  u kanë grabitur nga arka një shumë parash....

Grabitje e armatosur në një bankë në Vushtrri

më 5.2019 - KosovaPress

Të njëjtit  janë larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, njofton Policia e Kosovës./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin...

Rrah bashkëshorten, arrestohet gjakovari

më 5.2019 - Insajderi

Një person është arrestuar në Gjakovë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje . Rasti ka ndodhur pasditen...

Femra sulmon me thikë femrën në Mitrovicë

më 5.2019 - KosovaPress

Viktima pas tretmanit mjekësor është liruar  po ashtu edhe e dyshuara me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. /KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim....

Arrestohen dy persona në Prishtinë për kontrabandim me migrantë

më 5.2019 - Arbresh

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Prishtinë të cilët dyshohen se kanë kontrabanduar emigrantë. “Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën...

Rrahu prindërit në Prishtinë, arrestohet

më 5.2019 - Arbresh

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në Prishtinë, i cili dyshohet se më 3 maj ka rrahur prindërit e tij. “Me 14.05.2019 është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti i kishte...

Arrestohet vajza që rrahu nënën

më 5.2019 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës në Kamenicë ka arrestuar dje një femër, e cila dyshohet se e ka sulmuar fizikisht nënën e saj. E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Grabitje me armë në filialin e bankës në Vushtrri

më 5.2019 - Sovrani

Një grabitje nën kërcënimin e armëve ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në filialin e një banke në Vushtrri Dy viktima, kanë raportuar në polici se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy persona...

Mungesa e deputetëve shtyn seancën plenare

më 5.2019 - KosovaPress

E gjithë kjo ndodhi për shkak të mos kalimit të pikave të rendit të ditës për arsye të mos arritjes së numrit të nevojshëm të votave. Pas një konsultimi me shefat e grupeve parlamentare, kryesuesja e Kuvendit...

Vajza rrah nënën në Kamenicë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Në Kamenicë është arrestuar një femër për veprën ‘dhunë familjare’. Policia bën të ditur se e dyshuara ka sulmuar fizikisht nënën e saj. “E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar...

Kamenicë: Rrahu nënën e saj, arrestohet e bija

më 5.2019 - Periskopi

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në Kamenicë, e cila dyshohet se e ka rrahur nënë e saj. “Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare, pasi që njëjta e ka sulmuar fizikisht nënën  e saj viktimën...

Kontrabandonin me migrantë, arrestohen dy persona

më 5.2019 - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën penale të lartcekur si dhe dyshim për falsifikim dokumenti. Si prova materiale janë konfiskuar disa pajisje  që...

4 të arrestuar për prostitucion në Fushë Kosovë

më 5.2019 - Gazeta e re

Dy femra dhe dy meshkuj janë arrestuar në Fushë Kosovë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën marrje me prostitucion. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë...

Arrestohen katër persona për prostitucion

më 5.2019 - Gazeta Observer

Gjatë ditës së djeshme në Fushë Kosovë janë  arrestuar katër persona, dy femra dhe dy meshkuj, nën dyshimin se të njëjtit janë marrë me prostitucion. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit...

Rrah bashkëshorten, arrestohet gjakovari

më 5.2019 - KosovaPress

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje . Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, njofton Policia/KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo web faqe...

Prishtinasi sulmon prindërit, arrestohet nga Policia

më 5.2019 - Gazeta Observer

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht prindërit e tij. Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur rreth 10 ditë më...

Arrestohet katër persona për prostitucion

më 5.2019 - Ekonomia Online

Gjatë ditës së djeshme në Fushë Kosovë janë  arrestuar katër persona, dy femra dhe dy meshkuj, nën dyshimin se të njëjtit janë marrë me prostitucion. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit...

Prishtinasi rreh prindërit, arrestohet nga Policia

më 5.2019 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht prindërit e ij. Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur rreth 10 ditë më...

4 të arrestuar për prostitucion në Fushë Kosovë

më 5.2019 - Periskopi

Dy femra dhe dy meshkuj janë arrestuar në Fushë Kosovë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën marrje me prostitucion. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë...

Prishtinë, rrah prindërit kapet nga Policia

më 5.2019 - Bota Press

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht prindërit e ij. Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur rreth 10 ditë më...

4 të arrestuar për prostitucion në Fushë Kosovë

më 5.2019 - KosovaPress

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt. Rasti ka ndodhur ditën e djeshme, bën të ditur Policia e Kosovës./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë...

Ndërtoi pa leje, arrestohet

më 5.2019 - KosovaPress

I njëjti me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat...

Arrestohen dy persona për kontrabandim me migrantë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Në Prishtinë dje janë arrestuar dy persona nën dyshimin se kanë bërë kontrabandim me migrantë dhe për falsifikim dokumenti. Policia njofton se si prova materiale janë konfiskuar disa pajisje që shërbejnë...

Vidhen para e ari në një shtëpi në Suharekë

më 5.2019 - KosovaPress

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, njofton PK-ja./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress....

Rrah prindërit, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

më 5.2019 - Insajderi

Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur rreth 10 ditë më parë, njofton sot Policia.

Vajza rrah nënën në Kamenicë

më 5.2019 - KosovaPress

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të...

I pakënaqur në punë, thyen xhamat

më 5.2019 - KosovaPress

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara...

Rrah prindërit, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

më 5.2019 - KosovaPress

Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur rreth 10 ditë më parë, njofton sot Policia./KosovaPress/ Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo...

Dy të arrestuar në Prishtinë për kontrabandim me migrantë

më 5.2019 - KosovaPress

Si prova materiale janë konfiskuar disa pajisje  që shërbejnë për falsifikim të dokumenteve. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm, njofton...

Hajnat vjedhin 2500 euro në Gjakovë, arrestohen dy orë më vonë

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Gjakovë tre persona, të dyshuar për grabitje të armatosur, raporton Gazeta Express. Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor  Gjakovë është...

Aktkuzë për keqpërdorim seksual të miturës

më 5.2019 - Insajderi

Prokuroria Themelore e Prishtinës, ka njoftuar se ka ngritur aktakuz ndaj të dyshuarit A.M. Ai dyshohet për veprën penale “keqpërdorim seksual i personave nën moshën gjashtëmbëdhjet vjet”. Në raportin...

Arrestohen tre persona të dyshuar për grabitje të armatosur në Gjakovë

më 5.2019 - Sovrani

Policia e Kosovës në rajonin e Gjakovës, ka bërë të ditur se më datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje me armë zjarri” ku nga viktima ishin grabitur...

Arrestohen tre persona për grabitje të armatosur në Gjakovë

më 5.2019 - Insajderi

Policia në Gjakovë ka arrestuar tre persona, dy shtetas nga Kosova dhe një nga Shqipëria për një grabite me armë që ka ndodhur mbrëmë në Gjakovë. Sipas Policisë viktimës i janë vjedhur të holla në vlerë...

Arrestohen tre persona për grabitje të armatosur në Gjakovë

më 5.2019 - KosovaPress

Sipas Policisë viktimës i janë vjedhur të holla në vlerë 2500 euro. Të gjitha njësitë policore janë aktivizuar në identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarve dhe pas dy orësh kanë arritur të arrestohen...

Hajnat vjedhin 2500 euro në Gjakovë, kapen dy orë më vonë

më 5.2019 - Bota Press

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Gjakovë tre persona, të dyshuar për grabitje të armatosur. Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor  Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje...

Hajnat vjedhin 2500 euro në Gjakovë, arrestohen dy orë më vonë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Gjakovë tre persona, të dyshuar për grabitje të armatosur. Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor  Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje...

Dyshohen për grabitje me armë zjarri, arrestohen tre të rinj në Gjakovë

më 5.2019 - Periskopi

Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast,”Grabitje me armë zjarri” ku nga viktima ishin grabitur të holla në vlerë prej 2500 euro. Të gjitha njësitë policore...

24 aktakuza të ngritura për një ditë nga Prokuroria e Prishtinës

më 5.2019 - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore e Prishtinës ka ngritur 24 aktakuza brenda 24 orësh. Kjo është bërë e ditur përmes raportit të dërguar për media nga kjo prokurori, raporton lajmi.net. Në Departamentin e Përgjithshëm...

Arrestohen tre persona për grabitje të armatosur në Gjakovë, njëri nga Shqipëria

më 5.2019 - Gazeta Observer

Arrestohen tre persona për grabitje të armatosur në Gjakovë, njëri nga Shqipëria Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor  Gjakovë është raportuar një rast “Grabitje me armë zjarri” ku nga...

Arrestohen tre persona për grabitje të armatosur në Gjakovë, njëri nga Shqipëria

më 5.2019 - Arbresh

Me datë 14.05.2019 në ora 19:30, në stacionin policor Gjakovë është raportuar një rast ,,Grabitje me armë zjarri” ku nga viktima ishin grabitur të holla në vlerë prej 2500 € (dy mijë e pesëqind euro)....

Prokuroria Themelore e Prishtinës ka ngritur 23 aktakuza

më 5.2019 - Arbresh

Prokuroria Themelore në Prishtinë gjatë 24 orëve të fundit ka ngritur gjithsej 23 aktakuza. Kështu ka njoftuar Prokuroria përmes një njoftimi për media. “Në Prokurorinë Themelore në Prishtinë – Departamenti...

​30 ditë paraburgim për të dyshuarin për grabitje

më 5.2019 - GazetaBlic

Gjykata Themelore në Ferizaj , Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit M.S. shtetas i Kosovës,...

Ferizaj, një muaj paraburgim për të dyshuarin për grabitje

më 5.2019 - Kallxo

Gjykata e Ferizajt ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit  M.S., i dyshuar për veprën penale të grabitjes. Gjyqtari i procedurës paraprake i Departamentit...

Vjedhet Banka në Qendër të Vushtrrisë

më 5.2019 - GazetaBlic

Para pak çastesh, në qendër të qytetit të Vushtrrisë, ka ndodhur një vjedhje e filialit të bankës. Vjedhja ka ndodhur në bankën ‘Monego’, siç shihet edhe në fotot e bëra nga Gazeta Veriu.info. Derisa merret...

Arrestohet një 17-vjeçar për vjedhje në mishtore

më 5.2019 - Tetova Sot

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Shtime në bashkëpunim me hetuesit e Stacionit policor Jugu në Prishtinë, kanë arrestuar sot në Prishtinë një person të dyshuar për vjedhje në Shtime I dyshuari...

Arrestohet në Prishtinë i dyshuari që vodhi 700 euro në një mishtore në Shtime

më 5.2019 - Klan Kosova

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Shtime në bashkëpunim me hetuesit e Stacionit policor Jugu në Prishtinë, kanë arrestuar sot në Prishtinë një person të dyshuar në lidhje me rastin e vjedhjes...

Për vjedhjen e djeshme në një mishtore në Shtime, arrestohet një 17 vjeçar sot në Prishtinë

më 5.2019 - Koha.net

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Shtime, në bashkëpunim me hetuesit e Stacionit policor Jugu në Prishtinë, kanë arrestuar sot në Prishtinë një person të dyshuar në lidhje me një rast të vjedhjes...

Paraburgim për të dyshuarin për grabitje në Ferizaj

më 5.2019 - Insajderi

Gjyqtari i procedurës paraprake i Departamentit për Krime të Rënda, kërkesën e prokurorit të shtetit për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit të dyshuar, e ka aprovuar si të bazuar konform...

Paraburgim ndaj një të dyshuari për grabitje në Ferizaj

më 5.2019 - Ekonomia Online

Gjykata Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit M.S. shtetas i Republikës...

30 ditë paraburgim për të dyshuarin për grabitje

më 5.2019 - Gazeta Observer

Gjykata Themelore në Ferizaj, Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit  M.S.  shtetas i Republikës...

Vjedhet Banka në qendër të Vushtrrisë

më 5.2019 - Bota Press

Botapress 14 Maj – Para pak çastesh, në qendër të qytetit të Vushtrrisë, ka ndodhur një vjedhje e filialit të bankës.Vjedhja ka ndodhur në bankën ‘Monego’, siç shihet edhe në fotot e bëra nga Gazeta Veriu.info....

Vjedhet Banka në qendër të Vushtrrisë

më 5.2019 - Arbresh

Para pak çastesh, në qendër të qytetit të Vushtrrisë, ka ndodhur një vjedhje e filialit të bankës. Vjedhja ka ndodhur në bankën ‘Monego’, siç shihet edhe në fotot e bëra nga Gazeta Veriu.info. Derisa merret...

Vidhet Banka në qendër të Vushtrrisë

më 5.2019 - Sovrani

Para pak çastesh, në qendër të qytetit të Vushtrrisë, ka ndodhur një vjedhje e filialit të bankës. Vjedhja ka ndodhur në bankën ‘Monego’, siç shihet edhe në fotot e bëra nga Gazeta Veriu.info. Derisa merret...

​​30 ditë paraburgim për të dyshuarin për grabitje

më 5.2019 - Periskopi

Gjykata Themelore në Ferizaj , Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj të pandehurit M.S. shtetas i Kosovës,...

​30 ditë paraburgim për të dyshuarin për grabitje

më 5.2019 - KosovaPress

“Gjyqtari i procedurës paraprake i Departamentit për Krime të Rënda, kërkesën e prokurorit të shtetit për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit të dyshuar, e ka aprovuar si të bazuar konform...

Pas përleshjes, dy persona në Prishtinë përfundojnë prapa grilave

më 5.2019 - OraInfo

Dy persona në Prishtinë kanë përfunduar prapa grilave, pas një përleshje. Rasti ka ndodhur pasditen e së hënës në Prishtinë, ku të dyshuarit janë prangosur nga ana e policisë nën dyshimin se kanë kanosur...

Arrestohet një 17-vjeçar për vjedhje në mishtore

më 5.2019 - Infokusi

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Shtime në bashkëpunim me hetuesit e Stacionit policor Jugu në Prishtinë, kanë arrestuar sot në Prishtinë një person të dyshuar për vjedhje në Shtime I dyshuari...

Shtime: Arrestohet i dyshuari që vodhi mishtoren

më 5.2019 - Klan Kosova

Në Shtime dje është arrestuar i një person pasi dyshohet se në bashkëkryerje me dy të dyshuar të tjerë kishin thyer dhe vjedhur gjësende në një mishtore. I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Mori 100 euro për të mos ia publikuar fotot në internet

më 5.2019 - Klan Kosova

Në Ferizaj është arrestuar një person pasi dyshohet se i ka marrë një femre 100 euro me qëllim që të  mos ia publikojë disa fotografi në internet. I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Arrestohet një person për keqpërdorim të pozitës në Prishtinë

më 5.2019 - Klan Kosova

Policia e Kosovës në Prishtinë dje ka arrestuar një person nën dyshimin se e kishte keqpërdorur pozitën ose autoritetin zyrtar. Nga i dyshuari si provë materiale është konfiskuar një telefon, ndërsa me...

Policia gjen veturën e vjedhur, arrestoi të dyshuarin

më 5.2019 - Kallxo

Një person ka raportuar dje në polici se i është vjedhur vetura në parking. Sipas njoftimit rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:00. Policia pas pranimit të informacionin, dhe pas hetimeve të zhvilluara...

Vjedh veturën në parking, arrestohet

më 5.2019 - Klan Kosova

Dje në Prishtinë një person ka njoftuar policinë se nga parkingu i është vjedhur vetura. Pas hetimeve të zhvilluara, policia bën të ditur se ka arritur ta lokalizojë veturën dhe në momentin që aty ka ardhur...

Dy të arrestuar në Prishtinë nën dyshimin për kanosje

më 5.2019 - Koha.net

Dy burra janë arrestuar në Prishtinë të hënën pasi dyshohet se kanë kanosur dy viktima. Incidenti dyshohet të ketë ndodhur pas mosmarrëveshjeve rreth një kontesti pronësor. Të dyshuarit me vendim të prokurorit...

Policia lokalizon veturën e vjedhur në Prishtinë, kur afrohet i dyshuari e arreston

më 5.2019 - Koha.net

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas hetimeve të zhvilluara ka arritur që për pak orë të hënën të lokalizonte një veturë që ishte raportuar si e vjedhur. Sipas njoftimit, në momentin që aty është afruar...

Arrestohet në Kosovë i dyshuari i cili kërkohej nga autoritetet e Shqipërisë

më 5.2019 - Kallxo

Një person i dyshuar i cili po kërkohej nga autoritetet e Shqipërisë është arrestuar dje në Pikën Kufitarë në Vërmicë. Policia ka njoftuar se për të dyshuarin i cili është arrestuar dje rreth orës 12:00,...

Shantazhonte të miturën me foto intime – arrestohet

më 5.2019 - Klan Kosova

Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor të Ferizajt, kanë arrestuar të dyshuarin A.K . (m/sh/k /20 vjeç) me dyshimin e bazuar se i dyshuari ka kryer veprën penale të shantazhit ndaj viktimës...

Arrestohet një person për keqpërdorim të pozitës në Prishtinë

më 5.2019 - GazetaBlic

Policia e Kosovës në Prishtinë dje ka arrestuar një person nën dyshimin se e kishte keqpërdorur pozitën ose autoritetin zyrtar. Nga i dyshuari si provë materiale është konfiskuar një telefon, ndërsa me...

​E shantazhoi të miturën me publikimin e fotove intime, arrestohet 20-vjeçari në Ferizaj

më 5.2019 - Indeks.mk

Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor të Ferizajt, kanë arrestuar 20-vjeçarin A.K., si të dyshuar për veprën penale të shantazhit ndaj viktimës femër të mitur. Për disa ditë rresht, i dyshuari,...

Vajzës nga Ferizaj i kërkohen 100 euro për të ndaluar publikimin e fotografive intime

më 5.2019 - Kallxo

Një person i dyshuar është arrestuar mbrëmë nga policia në Ferizaj për shantazh ndaj një gruaje. Policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar pasi dyshohet të ketë shantazhuar një grua duke i kërkuar...

Ferizaj: 20-vjeçari shantazhoi të miturën përmes Facebook-ut, arrestohet

më 5.2019 - RTV 21

I kërkoi para, për të mos ia publikuar fotografitë intime Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor të Ferizajt, kanë arrestuar 20-vjeçarin A.K., si të dyshuar për veprën penale të shantazhit...

​E shantazhoi të miturën me publikimin e fotove intime, arrestohet 20-vjeçari në Ferizaj

më 5.2019 - GazetaBlic

Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor të Ferizajt, kanë arrestuar 20-vjeçarin A.K., si të dyshuar për veprën penale të shantazhit ndaj viktimës femër të mitur. Për disa ditë rresht, i dyshuari,...

Vodhi 700 euro mish në Shtime, arrestohet i mituri në Prishtinë

më 5.2019 - Periskopi

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Shtime në bashkëpunim me hetuesit e Stacionit policor Jugu në Prishtinë, kanë arrestuar sot në Prishtinë një person të dyshuar në lidhje me rastin e vjedhjes...

Arrestohet 20 vjeçari në Ferizaj, e shantazhoi të miturën përmes Facebookut

më 5.2019 - Koha.net

Hetuesit e njësitit të hetimeve të stacionit policor të Ferizajt, kanë arrestuar të dyshuarin A.K . (m/sh/k 20 vjeç) me dyshimin e bazuar se i njëjti ka kryer veprën penale të shantazhit ndaj viktimës...

Vodhi 700 euro mish në Shtime, arrestohet në Prishtinë

më 5.2019 - Periskopi

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Shtime në bashkëpunim me hetuesit e Stacionit policor Jugu në Prishtinë, kanë arrestuar sot në Prishtinë një person të dyshuar në lidhje me rastin e vjedhjes...

Arrestohet një 17-vjeçar për vjedhje në mishtore

më 5.2019 - KosovaPress

I dyshuari 17-vjeç, në bashkëpunim me dy persona të tjerë, kanë hyrë dje me forcë në një mishtore në Shtime dhe kanë vjedhur 700 euro. Gjatë intervistimit, në prani të mbrojtësit ligjor dhe punëtorit të...

Përleshen për pronë, arrestohen dy persona në Prishtinë

më 5.2019 - Infokusi

Policia ka arrestuar dy persona në Prishtinë, pasi dyshohet se të njëjtit janë përleshur me dy persona tjerë Rasti ka ndodhur pasditen e së hënës në Prishtinë, ku të dyshuarit janë arrestuar nga ana e...

Grabitet një mishtore në Shtime, arrestohet një person

më 5.2019 - Ekonomia Online

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Shtime në bashkëpunim me hetuesit e Stacionit policor Jugu në Prishtinë,  kanë arrestuar sot në Prishtinë  një person të dyshuar në lidhje me rastin e vjedhjes së...

Zeka tregon kush e filloi i pari krimin në Telekom - video

më 5.2019 - KosovaPress

Ai gjatë seancës së Kuvendit të Kosovës për Telekomin ka përmendur emrat e personave që sipas tij kanë punuar për të shkatërruar këtë ndërmarrje. Loading... ...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim....

I grabitën çantën – arrestohen dy persona në Ferizaj

më 5.2019 - Klan Kosova

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Ferizaj ka arrestuar dy persona të dyshuar në lidhje me rastin “Grabitje”, të ndodhur ditë më parë në këtë qytet. “Të dyshuarit M.S. (m/sh/k 27 vjeç) dhe e mitura...

Thaçi: Koordinimi me SHBA-të i kanë sjellë gjithmonë suksese Kosovës

më 5.2019 - KosovaPress

"Bashkimi ynë dhe koordinimi me SHBA-në i kanë sjellë gjithmonë suksese Kosovës”, shkroi Thaçi. Delegacioni amerikan ka paralajmëruar edhe takime të tjera gjatë pasdites së sotme. Loading... Kjo web faqe...

Përleshen për pronë, arrestohen dy persona në Prishtinë

më 5.2019 - Gazeta Monitor

Policia ka arrestuar dy persona në Prishtinë, pasi dyshohet se të njëjtit janë përleshur me dy persona tjerë Rasti ka ndodhur pasditen e së hënës në Prishtinë, ku të dyshuarit janë arrestuar nga ana e...

Një 27-vjeçar dhe një e mitur arrestohen për grabitje në Ferizaj

më 5.2019 - RTV 21

Grabitën një çantë dore dhe një telefon Pas hetimeve të zhvilluara, Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Ferizaj ka arrestuar dy persona të dyshuar në lidhje me një grabitje të ndodhur ditë më parë...

Policia e Kosovës arreston dy grabitës

më 5.2019 - GazetaBlic

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Ferizaj ka arrestuar dy persona të dyshuar në lidhje me rastin “Grabitje”, të ndodhur ditë më parë në këtë qytet. “Të dyshuarit M.S. (m/sh/k 27 vjeç) dhe e mitura...

Një burrë dhe një e mitur të arrestuar për grabitje në Ferizaj

më 5.2019 - Koha.net

Një burrë dhe një e mitur janë arrestuar në Ferizaj nën dyshimin për grabitje, të ndodhur ditë më parë në këtë qytet. Sipas një njoftimi nga policia, M.S. 27-vjeç dhe e mitura 17-vjeçare dyshohet se më...

Arrestohet shantazhuesi kosovar, i kërkonte para një të miture në Facebook

më 5.2019 - Infokusi

Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor të Ferizajt, kanë arrestuar të dyshuarin A.K . një 20 vjeçar me dyshimin e bazuar se i dyshuari ka kryer veprën penale të shantazhit ndaj viktimës femër...

Arrestohet hajni i veturave në Prishtinë: I konfiskohet vetura e vjedhur dhe tetë thika

më 5.2019 - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka arritur që ta bëjë arrestimin e një personi nga Shtimja i cili kishte kryer një vjedhje të një veture në Prishtinë. Personi i dyshuar pasi që kishte vjedhur veturën në një parking...

Shtime: Arrestohet i dyshuari që vodhi mishtoren

më 5.2019 - Gazeta Observer

Në Shtime dje është arrestuar i një person pasi dyshohet se në bashkëkryerje me dy të dyshuar të tjerë kishin thyer dhe vjedhur gjësende në një mishtore. I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Mosmarrëveshje për pronën, arrestohen dy persona

më 5.2019 - Gazeta Observer

Dy persona janë arrestuar për arsye se kanë kërcënuar dy viktima në Prishtinë. Sipas Policisë së Kosovës incidenti dyshohet të ketë ndodhur pas një mosmarrëveshje rreth një kontekti pronësor. Të dyshuarit...

Mosmarrëveshje për pronë, arrestohen dy persona

më 5.2019 - Insajderi

Dy persona janë arrestuar për arsye se kanë kërcënuar dy viktima në Prishtinë. Sipas Policisë së Kosovës incidenti dyshohet të ketë ndodhur pas një mosmarrëveshje rreth një kontekti pronësor. Të dyshuarit...

Arrestohet një person për keqpërdorim të pozitës në Prishtinë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Policia e Kosovës në Prishtinë dje ka arrestuar një person nën dyshimin se e kishte keqpërdorur pozitën ose autoritetin zyrtar. Nga i dyshuari si provë materiale është konfiskuar një telefon, ndërsa me...

Vidhet vetura në një parking të Prishtinës

më 5.2019 - Insajderi

Një person është arrestuar pasi që ka vjedhur një makinë në një parking të Prishtinës. Pas raportimit nga viktima, njësitet Policore kanë arritur ta lokalizojnë veturën në momentin që në vendin e ngjarjes...

E shantazhoi të miturën me publikimin e fotove intime, arrestohet 20-vjeçari në Ferizaj

më 5.2019 - Gazeta e re

Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor të Ferizajt, kanë arrestuar 20-vjeçarin A.K., si të dyshuar për veprën penale të shantazhit ndaj viktimës femër të mitur. Për disa ditë rresht, i dyshuari,...

Konfiskohen armë në Ferizaj

më 5.2019 - KosovaPress

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Loading... Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara...

Grabitën çantën e dorës, arrestohen dy persona në Ferizaj

më 5.2019 - Infokusi

Pas hetimeve të zhvilluara, Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Ferizaj ka arrestuar dy persona të dyshuar në lidhje me një grabitje të ndodhur ditë më parë në këtë qytet. Të dyshuarit M.S. (m/sh/k...

Vidhet vetura në parking, arrestohet i dyshuari

më 5.2019 - Gazeta Observer

Policia njofton se dje pasdite një person ka lajmëruar në Polici se nga parkingu i është vjedhur vetura e tij. Pas hetimeve të zhvilluara Policia ka arritur ta lokalizojë veturën dhe në momentin që aty...

I vidhet vetura në parking, policia kap hajnin në aksion që kishte 8 thika me vete

më 5.2019 - Ekonomia Online

Një person ka njoftuar dje policinë se i është vjedhur vetura në një parking në Prishtinë. Pas hetimeve të zhvilluara, policia ka arritur ta lokalizojë veturën dhe në momentin që aty ka ardhur i dyshuari,...

E shantazhoi të miturën me publikimin e fotove intime, arrestohet 20-vjeçari në Ferizaj

më 5.2019 - Insajderi

Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor të Ferizajt, kanë arrestuar 20-vjeçarin A.K., si të dyshuar për veprën penale të shantazhit ndaj viktimës femër të mitur. Për disa ditë rresht, i dyshuari,...

Arrestohet shantazhuesi kosovar, i kërkonte para një të miture në Facebook

më 5.2019 - Ekonomia Online

Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor të Ferizajt, kanë arrestuar të dyshuarin A.K . (m/sh/k /20 vjeç) me dyshimin e bazuar se i dyshuari ka kryer veprën penale të shantazhit ndaj viktimës...

Vidhet vetura në parking, arrestohet i dyshuari

më 5.2019 - KosovaPress

Pas hetimeve të zhvilluara Policia ka arritur ta lokalizojë veturën dhe në momentin që aty ka ardhur i dyshuari, i njëjti është arrestuar. Tek i dyshuari janë gjetur një armë imituese (shkrepëse), tetë...

Shantazhoi të miturën, arrestohet 20-vjeçari në Ferizaj

më 5.2019 - Gazeta Observer

Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor  të Ferizajt,  kanë arrestuar  të dyshuarin  A.K . (m/sh/k /20 vjeç) me dyshimin e bazuar se i dyshuari ka kryer veprën penale të shantazhit ndaj viktimës...

Shantazhon të miturën, arrestohet 20 – vjeçari në Ferizaj

më 5.2019 - Ekonomia Online

Hetuesit e njësitit të hetimeve të Stacionit policor  të Ferizajt,  kanë arrestuar  të dyshuarin  A.K . (m/sh/k /20 vjeç) me dyshimin e bazuar se i dyshuari ka kryer veprën penale të shantazhit ndaj viktimës...

E shantazhoi të miturën me publikimin e fotove intime, arrestohet 20-vjeçari në Ferizaj

më 5.2019 - KosovaPress

Për disa ditë rresht, i dyshuari, përmes rrjetit social Facebook, në mënyrë sistematike e kishte kërcënuar dhe shantazhuar viktimën duke i kërkuar një shumë parash përndryshe do t’i publikonte disa fotografi...

Grabitën çantën e dorës, arrestohen dy persona

më 5.2019 - Ekonomia Online

Pas hetimeve të zhvilluara, Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Ferizaj ka arrestuar dy persona të dyshuar në lidhje me një grabitje të ndodhur ditë më parë në këtë qytet. Të dyshuarit M.S. (m/sh/k...

Grabitën çantën e dorës, arrestohen dy persona në Ferizaj

më 5.2019 - Insajderi

Pas hetimeve të zhvilluara, Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Ferizaj ka arrestuar dy persona të dyshuar në lidhje me një grabitje të ndodhur ditë më parë në këtë qytet. Të dyshuarit M.S. (m/sh/k...

I grabitën çantën, arrestohen dy persona në Ferizaj

më 5.2019 - Gazeta Observer

Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Ferizaj ka arrestuar dy persona të dyshuar në lidhje me rastin “Grabitje”, të ndodhur ditë më parë në këtë qytet. “Të dyshuarit M.S. (m/sh/k 27 vjeç) dhe e mitura...

Grabitën çantën e dorës, arrestohen dy persona në Ferizaj

më 5.2019 - KosovaPress

Të dyshuarit M.S. (m/sh/k 27 vjeç) dhe e mitura 17 vjeçare, me 12 maj rreth orës 22:30 minuta në rrugën “Atë Nikollë Prela” në Ferizaj, me forcë kanë ndaluar viktimën S.H. (f.sh./k.) dhe nga ajo kanë grabitur...

Arrestohen të dyshuarit për grabitje

më 5.2019 - Ekonomia Online

Pas hetimeve të zhvilluara, Njësiti i hetimeve të Stacionit Policor në Ferizaj ka arrestuar dy persona të dyshuar në lidhje me rastin  “Grabitje”, të ndodhur ditë më parë në këtë qytet. “Të dyshuarit M.S....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK