http://kariera.mk

Iraku dëshiron të blejë sistemin S-400

para 3 muajve - Portalb

Ambasadori i Irakut në Moskë, Haidar Mansour Hadi, deklaroi se qeveria irakiane ka vendosur të blejë sistemin e mbrojtjes ajrore S-400 nga Rusia, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një konferencë për shtyp...

Iraku blen sistemin rus të mbrojtjes ajrore S-400

para 3 muajve - Alsat-M

Qeveria irakiane ka marrë vendimin që të blejë sistemet raketore ruse të mbrojtjes antiajrore S-400, sipas agjencisë shtetërore ruse të lajmeve TASS. Ambasadori i Irakut në Rusi, Haidar Mansour Hadi gjatë...

Iraku blen sistemin rus të mbrojtjes ajrore S-400

para 3 muajve - Lajm

Qeveria irakiane ka marrë vendimin që të blejë sistemet raketore ruse të mbrojtjes antiajrore S-400, sipas agjencisë shtetërore ruse të lajmeve TASS. Ambasadori i Irakut në Rusi, Haidar Mansour Hadi gjatë...

Iraku dëshiron të blejë sistemin S-400

para 3 muajve - Shenja

Ambasadori i Irakut në Moskë, Haidar Mansour Hadi, deklaroi se qeveria irakiane ka vendosur të blejë sistemin e mbrojtjes ajrore S-400 nga Rusia, transmeton AA. Në një konferencë për shtyp në Moskë, Hadi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK