http://kariera.mk

Trump synon të shtyjë taksat doganore mbi automjetet

para 3 muajve - Alsat-M

Presidenti amerikan, Donald Trump do të shtyjë me gjashtë muaj vendosjen e tarifave doganore shtesë në sektorin e automjeteve, duke i ofruar një pushim të mirëpritur Bashkimit Europian si dhe duke evituar,...

Trump synon të shtyjë taksat doganore mbi automjetet

para 3 muajve - Lajm

Presidenti amerikan, Donald Trump do të shtyjë me gjashtë muaj vendosjen e tarifave doganore shtesë në sektorin e automjeteve, duke i ofruar një pushim të mirëpritur Bashkimit Europian si dhe duke evituar,...

SHBA – Trump synon të shtyjë taksat doganore mbi automjetet

para 3 muajve - Medial

UASHINGTON, 15 maj /MEDIAL-AFP/ – Presidenti amerikan, Donald Trump do të shtyjë me gjashtë muaj vendosjen e tarifave doganore shtesë në sektorin e automjeteve, duke i ofruar një pushim të mirëpritur Bashkimit...

Trump synon të shtyjë taksat doganore mbi automjetet

para 3 muajve - KosovaPress

“Kjo shtyrje pritet të jetë 180 ditore, ose gjashtë muaj”, njoftuan sot dy burime të industrisë automobilistike. Vendimi zyrtar i kreut të Shtëpisë së Bardhë pritet të aplikohet deri të shtunën, sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK