http://kariera.mk

Donald Trump Jr do të paraqitet për dëshmi në Senat

më 5.2019 - BalkanWeb

Komisioni i Senatit për Zbulimin ka rënë dakord me djalin e Presidentit Donald Trump që ai të paraqitet për një seancë pyetjesh me dyer të mbyllura në muajin qershor. Komisioni po kryen një hetim dypartiak...

Donald Trump Jr do të paraqitet për dëshmi në Senat

më 5.2019 - Gazeta Observer

Komisioni i Senatit për Zbulimin ka rënë dakord me djalin e Presidentit Donald Trump që ai të paraqitet për një seancë pyetjesh me dyer të mbyllura në muajin qershor. Komisioni po kryen një hetim dypartiak...

Ndërhyrjet ruse në zgjedhje, djali i Donald Trump do të dëshmoj në Senat

më 5.2019 - Opinion

Komisioni i Senatit për Zbulimin ka rënë dakord me djalin e Presidentit Donald Trump që ai të paraqitet për një seancë pyetjesh me dyer të mbyllura në muajin qershor. Komisioni po kryen një hetim dypartiak...

Donald Trump Jr. do të merret në pyetje në Senatin amerikan

më 5.2019 - Arbresh

Komisioni i Senatit për Zbulimin ka rënë dakord me djalin e Presidentit Donald Trump që ai të paraqitet për një seancë pyetjesh me dyer të mbyllura në muajin qershor. Komisioni po kryen një hetim dypartiak...

Donald Trump Jr do të paraqitet për dëshmi në Senat

më 5.2019 - Zëri i Amerikës

Komisioni i Senatit për Zbulimin ka rënë dakord me djalin e Presidentit Donald Trump që ai të paraqitet për një seancë pyetjesh me dyer të mbyllura në muajin qershor. Komisioni po kryen një hetim dypartiak...

Arrihet marrëveshja: Do të merret në pyetje djali i presidentit Trump

më 5.2019 - Periskopi

Donald Trump Jr do të dëshmojë prapa dyerve të mbyllura para komitetit të Senatit për inteligjencë në muajin e ardhshëm, si pjesë e investigimit për interferencën ruse. Thuhet se është arritur marrëveshje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK