http://kariera.mk

Ndotja e ajrit në Meksiko Siti detyron banorët të qëndrojnë brenda

para 3 muajve - Vizion Plus

Zyrtarët në Meksiko Siti kanë shpallur emergjencë të ambientit pasi ndotja e ajrit në kryeqytetin meksikan ka arritur nivele të rrezikshme për shëndetin e njeriut. Ata kanë bërë thirrje për të qëndruar...

Ndotja e ajrit në Meksiko Siti detyron banorët të qëndrojnë brenda

para 3 muajve - Koha.mk

Zyrtarët në Meksiko Siti kanë shpallur emergjencë të ambientit pasi ndotja e ajrit në kryeqytetin meksikan ka arritur nivele të rrezikshme për shëndetin e njeriut. Ata kanë bërë thirrje për të qëndruar...

Ndotja e ajrit në Meksiko Siti detyron banorët të qëndrojnë brenda

para 3 muajve - Portalb

Zyrtarët në Meksiko Siti kanë shpallur emergjencë të ambientit pasi ndotja e ajrit në kryeqytetin meksikan ka arritur nivele të rrezikshme për shëndetin e njeriut, transmeton REL. Ata kanë bërë thirrje...

Ndotja e ajrit në Meksiko Siti detyron banorët të qëndrojnë brenda

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Zyrtarët në Meksiko Siti kanë shpallur emergjencë të ambientit pasi ndotja e ajrit në kryeqytetin meksikan ka arritur nivele të rrezikshme për shëndetin e njeriut. Ata kanë bërë thirrje për të qëndruar...

Ndotja e ajrit në Meksikë detyron banorët të qëndrojnë brenda

para 3 muajve - Gazeta Observer

Zyrtarët në Meksiko Siti kanë shpallur emergjencë të ambientit pasi ndotja e ajrit në kryeqytetin meksikan ka arritur nivele të rrezikshme për shëndetin e njeriut. Ndotja e ajrit në Meksiko Siti detyron...

Ndotja e ajrit në Meksiko Siti detyron banorët të qëndrojnë brenda

para 3 muajve - Epoka e Re

Zyrtarët në Meksiko Siti kanë shpallur emergjencë të ambientit pasi ndotja e ajrit në kryeqytetin meksikan ka arritur nivele të rrezikshme për shëndetin e njeriut. Ata kanë bërë thirrje për të qëndruar...

Ndotja e ajrit në Meksiko Siti detyron banorët të qëndrojnë brenda

para 3 muajve - Insajderi

Ata kanë bërë thirrje për të qëndruar në ambiente të mbyllura dhe kanë treguar se vetëm një numër i veturave mund të qarkullojnë në qytet. Kësaj situate është thënë t’i ketë kontribuuar edhe zjarri në...

Ndotja e ajrit në Meksiko Siti detyron banorët të qëndrojnë brenda

para 3 muajve - InfoMagazin

Zyrtarët në Meksiko Siti kanë shpallur emergjencë të ambientit pasi ndotja e ajrit në kryeqytetin meksikan ka arritur nivele të rrezikshme për shëndetin e njeriut. Ata kanë bërë thirrje për të qëndruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK