http://kariera.mk

Pronarët e veturave më të kënaqur me AUDI se sa me veturat e tjera

para 3 muajve - Ekonomia Online

Sipas hulumtimeve të JD Power, prodhuesi gjerman i veturave për të dytin vit me radhë ka shënuar rezultate të shkëlqyera në atë se sa janë të kënaqur konsumatorët e saj. Audi ka fituar simpatinë më të...

Pronarët e veturave më të kënaqur me AUDI se sa me veturat e tjera

para 3 muajve - Flaka

Sipas hulumtimeve të JD Power, prodhuesi gjerman i veturave për të dytin vit me radhë ka shënuar rezultate të shkëlqyera në atë se sa janë të kënaqur konsumatorët e saj. Audi ka fituar simpatinë më të...

Audi shpallet firma më e mire në kategorinë "Pronarë të kënaqur"

para 3 muajve - Albeu

Sipas hulumtimeve të JD Power , prodhuesi gjerman i veturave për të dytin vit me radhë ka shënuar rezultate të shkëlqyera në atë se sa janë të kënaqur konsumatorët e saj. Audi ka fituar simpatinë më të...

Pronarët e veturave më të kënaqur me AUDI se sa me veturat e tjera

para 3 muajve - Klan Kosova

Sipas hulumtimeve të JD Power, prodhuesi gjerman i veturave për të dytin vit me radhë ka shënuar rezultate të shkëlqyera në atë se sa janë të kënaqur konsumatorët e saj. Audi ka fituar simpatinë më të...

Audi shpallet marka më e mirë në kategorinë “pronarë të kënaqur”

para 3 muajve - Insajderi

Sipas hulumtimeve të JD Power, prodhuesi gjerman i veturave për të dytin vit me radhë ka shënuar rezultate të shkëlqyera në atë se sa janë të kënaqur konsumatorët e saj. Audi ka fituar simpatinë më të...

Audi shpallet marka më e mirë në kategorinë “pronarë të kënaqur”

para 3 muajve - Medial

Sipas hulumtimeve të JD Power, prodhuesi gjerman i veturave për të dytin vit me radhë ka shënuar rezultate të shkëlqyera në atë se sa janë të kënaqur konsumatorët e saj. Audi ka fituar simpatinë më të...

Audi u shpall marka më e mirë në kategorinë “pronarë të kënaqur”

para 3 muajve - Portalb

Sipas hulumtimeve të JD Power, prodhuesi gjerman i veturave për të dytin vit me radhë ka shënuar rezultate të shkëlqyera në atë se sa janë të kënaqur konsumatorët e saj. Audi ka fituar simpatinë më të...

Audi shpallet marka më e mirë në kategorinë “pronarë të kënaqur”

para 3 muajve - Fol

Sipas hulumtimeve të JD Power, prodhuesi gjerman i veturave për të dytin vit me radhë ka shënuar rezultate të shkëlqyera në atë se sa janë të kënaqur konsumatorët e saj. Audi ka fituar simpatinë më të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK