http://kariera.mk

MINI zbulon dy super vetura me mbi 300 kuajfuqi

para 3 muajve - Koha.net

MINI ka prezantuar versione të përditësuara të John Cooper Works Clubman dhe atij John Cooper Works Countryman. Që të dy këto vetura i janë nënshtruar përditësimeve të mëdha që nga motorët, pamjen e jashtme...

MINI paraqet dy nga makinat më serioze në historinë e saj

para 3 muajve - Flaka

Modelet e përmirësuar të Clubman dhe Countryman në versionet John Cooper Works (JCW) disponojnë me madje 306 kuaj fuqi. MINI Clubman JCW dhe Countryman JCW janë restauruar për vitin 2020, por ndryshimet...

MINI paraqet dy nga makinat më serioze në historinë e saj

para 3 muajve - Insajderi

Modelet e përmirësuar të Clubman dhe Countryman në versionet John Cooper Works (JCW) disponojnë me madje 306 kuaj fuqi.

MINI zbulon dy super vetura me mbi 300 kuajfuqi

para 3 muajve - InfoMagazin

MINI ka prezantuar versione të përditësuara të John Cooper Works Clubman dhe atij John Cooper Works Countryman. Që të dy këto vetura i janë nënshtruar përditësimeve të mëdha që nga motorët, pamjen e jashtme...

MINI zbulon dy super vetura me mbi 300 kuajfuqi

para 3 muajve - Medial

MINI ka prezantuar versione të përditësuara të John Cooper Works Clubman dhe atij John Cooper Works Countryman. Që të dy këto vetura i janë nënshtruar përditësimeve të mëdha që nga motorët, pamjen e jashtme...

MINI paraqet dy nga makinat më serioze në historinë e saj foto/video

para 3 muajve - KosovaPress

MINI Clubman JCW dhe Countryman JCW janë restauruar për vitin 2020, por ndryshimet më të rëndësishme nuk kanë të bëjnë me projektimin, por me motorizimin, transmeton KosovaPress. Benzina ekzistuese me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK