http://kariera.mk

Ukraina vendos sanksione të reja kundër Rusisë

para 3 muajve - Fol

Ukraina do të vendosë sanksione të reja ekonomike kundër Rusisë, me të cilat ndalohet porosia e produkteve të caktuara nga ky shtet dhe vendosjen e doganës së veçantë, ka thënë kryeministri ukrainas, Vladimir...

Ukraina me sanksione të reja ekonomike kundër Rusisë

para 3 muajve - Koha.mk

Kryeministri i Ukrainës, Volodimir Grojsman sot deklaroi se Kievi vendosi sanksione të reja ekonomike kundër Rusisë. Ësht paraparë ndalesë për dërgesë të artikujve të caktuar dhe vendosje të doganave të...

Ukraina vendos sanksione të reja kundër Rusisë

para 3 muajve - Alsat-M

Ukraina do të vendosë sanksione të reja ekonomike kundër Rusisë, me të cilat ndalohet porosia e produkteve të caktuara nga ky shtet dhe vendosjen e doganës së veçantë, tha sot kryeministri Vladimir Grosman....

Ukraina vendos sanksione të reja kundër Rusisë

para 3 muajve - Lajm

Ukraina do të vendosë sanksione të reja ekonomike kundër Rusisë, me të cilat ndalohet porosia e produkteve të caktuara nga ky shtet dhe vendosjen e doganës së veçantë, tha sot kryeministri Vladimir Grosman....

Ukraina vendos sanksione të reja kundër Rusisë

para 3 muajve - KosovaPress

"Ky është një kthim për embargon e shtrenjtë dhe dogana speciale për mallrat ruse", tha Grosman, duke shtuar se kufizimet do të zbatohen për ato produkte që "prodhohen tërësisht në Ukrainë" ose mund të...

Ukraina vendos sanksione të reja kundër Rusisë

para 3 muajve - Epoka e Re

Ukraina do të vendosë sanksione të reja ekonomike kundër Rusisë, me të cilat ndalohet porosia e produkteve të caktuara nga ky shtet dhe vendosjen e doganës së veçantë, ka thënë kryeministri ukrainas, Vladimir...

Ukraina vendos sanksione të reja ekonomike kundër Rusisë

para 3 muajve - Arbresh

Ukraina do të vendosë sanksione të reja ekonomike kundër Rusisë, me të cilat ndalohet porosia e produkteve të caktuara nga ky shtet dhe vendosjen e doganës së veçantë, tha sot kryeministri Vladimir Grosman....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK