http://kariera.mk

Lëreni Hashim Thaçin të realizojë ëndrrën e shqiptarëve të Kosovë Lindore

para 3 muajve - Illyria

Spiro Butka Ish Zv/Komandant i operacionit “Shigjeta” në luftës e UÇK-ës Aktualisht Kryetar i Kryesisë të SH.V.L.K. TË U.Ç.K.-ës Tiranë Opinion nga Spiro Butka Ish drejtues në SH.O në operacionin “Shigjeta”...

Lëreni presidentin Thaçi të realizojë të drejtat e shqiptarëve të Kosovës Lindore

para 3 muajve - Ina

Nga Spiro BUTKA/ Në shtypin e përditshëm dhe mediat vizive, të Prishtinës, Tiranës, Beogradit e disa kryeqyteteve europiane, ka kohë që po sulmojnë Presidentin e Kosovës Hashim Thaëi, për idenë e hedhur...

Në kurthun e tukininit: Lufta e re shqiptaro-serbe

para 3 muajve - Ina

Analizë mbi gjeopolitikën rajonale Insistimi për ripërkufizim (razrgraničenje) me shqiptarët, flet se Beogradi nuk e njeh hartën politike të Europes Juglindore. Madje në Beograd ka koka aq të nxehta sa...

Në kurthun e tukininit: Lufta e re shqiptaro-serbe

para 3 muajve - Koha.mk

Analizë mbi gjeopolitikën rajonale Insistimi për ripërkufizim (razrgraničenje) me shqiptarët, flet se Beogradi nuk e njeh hartën politike të Europes Juglindore. Madje në Beograd ka koka aq të nxehta sa...

“Trukimet e Thaçit dhe Ramës për t’i ikë akuzave për ndarjen e Kosovës!”

para 3 muajve - Standard

Nga Enver Bytyçi Hashim Thaçi dhe Edi Rama kanë ndryshuar programin e shërbimeve në vijim të politikave serbe për pushtim territoresh. Pasi panë se ideja e propaganduar me aq pasion për ndarjen e Kosovës...

Beograd – Janar 1914, Dimitrije Tucoviç: “Kosova duhet të bashkohet me Shqipërinë”

para 3 muajve - Fakti Ditor

100 vjet më parë, kur Serbia pretendonte të realizoj kufijtë sipas “ Naçertanije“ të Garashaninit, njeriu i cili jo vetëm që kundërshtoi këtë politikë dhe regjimin serb të asaj kohe të radikalit Pashiç,...

Beograd – Janar 1914, Dimitrije Tucoviç: “Kosova duhet të bashkohet me Shqipërinë”

para 3 muajve - AlbPortali

100 vjet më parë, kur Serbia pretendonte të realizoj kufijtë sipas “ Naçertanije“ të Garashaninit, njeriu i cili jo vetëm që kundërshtoi këtë politikë dhe regjimin serb të asaj kohe të radikalit Pashiç,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK